13 г.с 1 ден кървене

  • 820
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте мами много съм уплашена. Днес получих изведнъж кървене при ходене до тоалетна по малка нужда. Кръвта е ярка и тече при пишкане. Изпитвам страх да ходя до вц вече. Няколко пъти ставам и все така. Бременна съм 13 г.с и 1 ден. Постъпих по спешност в болница изписаха ми дуфастон . Отделно приемам магнерот и но шпа. Гледахме бебчето на видеозон добре е но аз съм ужасно уплашена. Първа бременност ми е на 34 години съм. Някоя  друга имала ли е подобен проблем и всичко да е било наред?

# 1
  • Мнения: 6 085
Бях все още на 34г. горе-долу в  същия срок на бременността настъпила след 3г. стерилитет и когато прокървих света ми се срина. Гинеколожката каза да лежа, на следващия ден на прегледа не установи причина за кървенето. Два часа след прокървяването бях отслабнала с 2 кг. Кървенето продължи около 2 дни и спря. Така и не получих обяснение каква е причината.
Но сега, след доста години житейски опит ми хрумва, че може да имате цистит. Изследваха ли урината? При цистит има такова кървене. Опитайте да се успокоите. Вярвам, че всичко с бебето е наред. Лека и спокойна бременност!

# 2
  • Мнения: 10
Бях все още на 34г. горе-долу в  същия срок на бременността настъпила след 3г. стерилитет и когато прокървих света ми се срина. Гинеколожката каза да лежа, на следващия ден на прегледа не установи причина за кървенето. Два часа след прокървяването бях отслабнала с 2 кг. Кървенето продължи около 2 дни и спря. Така и не получих обяснение каква е причината.
Но сега, след доста години житейски опит ми хрумва, че може да имате цистит. Изследваха ли урината? При цистит има такова кървене. Опитайте да се успокоите. Вярвам, че всичко с бебето е наред. Лека и спокойна бременност!


Благодаря за отговора . На мен за сега нищо не ми казват. Урина ми взеха но не са казали нищо за изследването. Вие имахте ли някакви болки и усещания?

# 3
  • Мнения: 6 085
Беше преди 15г. и помня само ужаса и страха, че моето чудо може да свърши. След 3г. борба и преживяно какво ли не единственото което имаше значение беше да не го загубя. Съзнанието ми не е регистрирало и запомнило нищо друго от този момент. Не знам дали съм имала физически болки и усещания. а

# 4
  • Мнения: 2 883
Имала ли сте повече физическо натоварване от нормалното? Аз имах също зацапвания дори и с явка кръв всеки път, когато бях на работа. Работата беше свързана с физическо натоварване. Когато спрях да работя спрях и да кървя.
Притесненията са огромни, но вярвам, че всичко ще е наред 🤗

# 5
  • Мнения: 10
Имала ли сте повече физическо натоварване от нормалното? Аз имах също зацапвания дори и с явка кръв всеки път, когато бях на работа. Работата беше свързана с физическо натоварване. Когато спрях да работя спрях и да кървя.
Притесненията са огромни, но вярвам, че всичко ще е наред 🤗

Ами не като цяло но доста кола шофирах и там май се друсах доста от пътя. Сега от 2 дни съм в болница спря почти кръвта но при пишкане изтичат още по 1 2 капки но вече е тъмно кафява кръв. Но притеснението ми не е минало.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ярка кръв при цистит ми звучи невероятно, преди да се стигне до там ще има други симптоми като парене и болка при уриниране.
При мен се случи същото в горе-долу същите седмици - 14+. Първоначално не се видя причина, кървенето спря, тъкмо щяха да ме изписват и се повтори. Оказа се, че имам полип на цервикалния канал. Безопасно като цяло, но си прокървяваше внезапно още 2 или 3 пъти и ми изкарваше акъла.
При теб не предположиха ли откъде идва кървенето?

# 7
  • Мнения: 1
Аз съм в 6+5г.с и лежа заради отлепяне на околоплодния сак. Мислите ли, че нещата ще се оправят, толкова рано срещнах проблеми, първа бременност е и при мен.

Общи условия

Активация на акаунт