С Рачков всичко е възможно

  • 8 043
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 22 923
Геро всяка седмица ли ще участва? 🙄

# 31
  • София
  • Мнения: 12 361
Трябва и на него да му намерят работа.

# 32
  • Мнения: 4 144
Предният епизод ме напика от смях, а изобщо не исках и да го гледам. Днешняит го пуснах умишлено с идеята да се разведря и посмея, но то по-скучно не можеше да бъде. А Ю.Константинов беше там само за бройката.

Последна редакция: сб, 17 сеп 2022, 22:45 от BonniBonn

# 33
  • Мнения: 25 732
Виктор Калев ми хареса. Много талантлив.
А русите недоразумения Тита и Гери Никол  ходят при един стилист, и пластичен хорур и явно са бягали от час заедно.

# 34
  • Мнения: 4 372
Геро е с абонамент за участие явно

# 35
  • Мнения: 5 658
Геро и Боби Турбото във всяко предаване ли ще ги гледаме? Няма ли да се сменят?

Рачков наистина е много обсебващ като водещ. Проявява се като еднообразен, дразнещ, скучен на моменти, от което предаването губи.

Последна редакция: нд, 25 сеп 2022, 09:42 от monii

# 36
  • Мнения: 35 106
Геро е с абонамент за участие явно
Сигурно защото се впуска във всички магарии и вдига много шум.

# 37
  • In transit
  • Мнения: 11 775
Много обичам италианския вариант на това шоу и го следя от години. Падам от смях винаги. Много се зарадвах като видях, че най-сетне го пускат у нас. За съжаление още е доста далече от истинското шоу. Има забавни моменти, но втората серия с тези нелепи същества Тита, Гери Никол и Софи беше катастрофа.

Има много забавни игри, които тук все още не са пускали. Иначе и в италианската версия има няколко постоянни участници, а останалите ги въртят, но като цяло поне половината често са там. Разликата е, че основно участват силни комедийни актьори, които правят шоуто. При нас като гледам Геро и Боби Турбото ще са от постоянните. Поне така изглежда. Ще му дам още малко шанс.

# 38
  • Мнения: 4 372
И френската версия е много забавна.Нищо общо с на Рачков представите за хумор 😀

# 39
  • Мнения: 4 144
Докато Рачков говори, съм на mute. Просто Не мога да го издържа. Мислих, че след като не го напрапваха навсякъде и не съм го гледала поне 2 години на екран, ще ми е минало, ама ми е все така преиграващ до прекаляване.
Обаче Геро и Борислав си ме кефят, очаквам и Юлиян Вергов да повторят.

# 40
  • Мнения: 4 372
Смехът на Михаела Маринова е убийствен 🙉

# 41
  • Мнения: 1 794
Аз се чудя как се дава важен ефир на това нещо, да не кажа нищо...
Първия път беше интересно, втория..., е, айде, ок. Ама то еднакви простотии, всеки път. Халтура плюс игри за максимум първолаци.

# 42
  • Мнения: 33
Рачков каза във втория епизод, че Нова просто иска да намали рейтинга на Фермата. Доста смел ход, добро чувство за самоирония на сценаристите. Разбира се обърнато е на майтап, но си е самата истина за ситуацията.

Последният път имаше коментарът как "Мишето" пак щяла да спечели и този формат. Щеше да е забавно при други обстоятелства, но наистина форматите на братя Халваджиян са известни с това, че участват едни и същи хора, които лесно писват на публиката, използват се хора неможещи да пеят в певчески формати (и повтарят как Капките не е формат за пеене, айде бе, това не значи да слушаме виенето на Мария Игнатова и други), дава се илюзия на зрителите, че решават как ще се развие предаването чрез гласуване.

Когато почна "Като две капки вода" и почнаха първите реклами си мислех, че ще представлява това, което е "Звездите в нас". Изгледах първия епизод, мислейки си "Ей, такъв тип предаване искам от 10 години!". Като чух как имитаторите на Софито били много добри и как се говорят фалшиви суперлативи, просто спрях да гледам. Разчитат на този един "комедиен" елемент ли, че да замазват толкова грозно очите на зрителите, че било най-добрата имитация от петте? Третирането на зрителите като идиоти е неприемливо, дори част от тях да са такива.
Аз се чудя как се дава важен ефир на това нещо, да не кажа нищо...
Първия път беше интересно, втория..., е, айде, ок. Ама то еднакви простотии, всеки път. Халтура плюс игри за максимум първолаци.

Общи условия

Активация на акаунт