Болки след свкцио

  • 226
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Здравейте! Родих май месец, спешно секцио поради ненапредване на раждане. Раздвижиха ме на следващия ден и беше някакъв ад.. Аз опредвлвно не търпя много на болка, но беше ужасно. Качиха ме до стаята с количка като след това не съм спирала да се дяижа въпреки болката. Обаче тази режвща болка продължи до към 20-25ри ден. След това остана дискомфорт, придърпване и ако много се натоаря почва да боли малко, но нищо общо с първите дни. Ходих на преглед при АГ на 40тия дени ваичко беше наред. Каза че е нормално дл 6 месеца. Мен обаче продължи да мв боли и отидох на второ мнение, за да съм по-сигурна. И там ми казаха, че всички ми е наред и явно огранизма ми по-бавно се възстановява. Масово чета как се възстановяват напълно след седмица, две, че дори и дни.. Има ли все пак някой като мен, който след 4 м още има дискомфорт и колко време е продължил (знам че е индивидуално)? Моля бързо възстаноените да не пишат, защото няма да ми помогнат. Малко за успокоение, че не съм сама...

# 1
  • София
  • Мнения: 35 083
Не си сама.
Първото ми беше брутално болезнено, разрезът е доволно голям, бебето беше напречно.
Можех да спя само по гръб, настрани абсурд. Трудно ставах, придърпваше ме, наболяваше ме, в студено време доста. Даже и подминах май шест месеца.
Имам много висок праг на болка.

Второто ми беше сюрреализъм, след седмица все едно не бях раждала.

# 2
  • Мнения: 172
И аз не можех да се въртя настрани..
От бързане вчера не съм описала всичко. Раната ми една седмица след кто се прибеах се отвори и изтичаше вода, не беше гной, ходих при АГ и и обяснявам, че тече адски много и се будя цялата мокра и ми вика сигурно много се въртиш, а аз не можех да мърдам и ме гледаше все едно падам от космоса... Как така не можеш да мърдаш... Оправи се това, спря да тече след като ми го цепна малко и антибиотик. Остава дърпането и някъде вътре да боли заедно с болка в корема, която усещам кто натъртено, все едно са ме ритали в корема...
Много е прясно раждането и колкото и да се опитвам да не го мисля, не става.. И само си мисля защо при мен е така, какво ми има и подобни мисли.
А на вас второто при същия лекар ли беше? По същия метод ли? Въпросите, които само ме мъчат са в мен ли си е проблема, в лекаря ли е, дали с второ ще е по-лесно или напротив.. Знам, че няма кой да ми отговори, само се напрягам излишно. Предполагам ще ми трябва просто време, за да забравя като с всичко останало.. Много искам второ дете след време, но не съм сигурна дали мога втори път да го издържа..
Не си сама.
Първото ми беше брутално болезнено, разрезът е доволно голям, бебето беше напречно.
Можех да спя само по гръб, настрани абсурд. Трудно ставах, придърпваше ме, наболяваше ме, в студено време доста. Даже и подминах май шест месеца.
Имам много висок праг на болка.

Второто ми беше сюрреализъм, след седмица все едно не бях раждала.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 083
При същия лекар, при същите условия.
Ще се възстановите, ще забравите, спокойно Hug

Общи условия

Активация на акаунт