Пациенти на др Емре Тургут - тема 2

  • 44 215
  • 795
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 290
Момичета, удобно ли е да дадете линкове за хотели и Airbnb-та, които сте ползвали и са били читави.
Аз ще си направя проучване, но не е лошо да имам проверена инфо, от където да започна.
Благодаря Simple Smile

# 331
  • Мнения: 40
Здравейте,
Бяхме през август при доктор Тургут и доктор Башар и се ориентираме към инвитро при тях. Интересува ме финансовата част, имаме 7 предишни опита на дурги места и един успешен (качеството на ембрионите е проблем и спират развитие след 5ти ден и това е било винаги така, дори когато бяхме в начални опити и на различни години)  и това определено вече натежава на бюджета. Какви са актуалните цени за инвитро и ТЕСЕ процедури и колко излизат допълнителните разходи за престой и лекарства, както и за замразен трансфер, моля споделете актуални цени. За лекарствата и престоя е ясно, че е относително. Интересувам се и за реалната успеваемост при двойки с по тежки проблеми и напреднала възраст. Тук пишат основно успели момичета и впечатлението е, че успеваемостта е доста висока, а би ми се искало да придобия реална представа. Още на кой опит успяхте и с какви медикаменти ви стимулираха. На мен ми предложиха Гонал и оставам с впечатлението, че там всички пациенти са третирани с него.  Разбирам, че всичко е относително и индивидуално, но все пак. Ние сме с тежък мъжки фактор, аз съм с НЯР, хашимото, тромбофилия, ИР и вече на 40.

Ако искаш ми пиши на лични.

# 332
  • Мнения: 273
Момичета, колко е посготовката за ЗЕТ? Колко дни трябва да планирам в Турция и от кой ден започва самата подготовка?

Тепърва ми предстои стимулация и пункция след месец,но искам да си подготвя отпуските и затова ви питам.

Много ви благодаря😊

# 333
  • Мнения: 289
При мен протече по следния начин- Имах точно един преглед.
Начало :
-На втори ден от цикъла пуснах хормони,следователно препарати към началото.
-на четиринадесети ден от цикъла преглед, който може и да е България, но аз предпочетох в Турция.
-След пет дена трансфер, същият ден нощувка в Истанбул и на другата сутрин обратно към вкъщи.

# 334
  • Мнения: 186
Момичета , здравейте!Търсим си апартамент чрез Airbnb,но не мога да разбера какво става с това паркиране....Може ли някой да сподели как са се случвали нещата с паркирането,търсим нещо в шишли,бейоглу и нисантаси.🌞

# 335
  • Мнения: 151
Момичета , здравейте!Търсим си апартамент чрез Airbnb,но не мога да разбера какво става с това паркиране....Може ли някой да сподели как са се случвали нещата с паркирането,търсим нещо в шишли,бейоглу и нисантаси.🌞
Ами какво да става с паркирането?
Зависи от квартала, но аз предпочитам да паркирам на платен паркинг. Цените за 24ч са м/у 70-120 лири. Понякога се налага да оставиш ключа на паркинга. Не съм имала никога проблеми.
Платени паркинзи бол.
Понякога може да се спре и на улицата.

# 336
  • Мнения: 318
Момичета , здравейте!Търсим си апартамент чрез Airbnb,но не мога да разбера какво става с това паркиране....Може ли някой да сподели как са се случвали нещата с паркирането,търсим нещо в шишли,бейоглу и нисантаси.🌞

Като във всеки голям град паркирането си е срещу заплащане. Има много подземни паркинги на прилични пари.

# 337
  • Мнения: 273
Момичета , можете ли да ми кажете кога заплатихте за замразяване на ембриони- след първия трансфер, когато се трансферира един ембрион и вече е ясно, че другите ще се замразят или когато плащате пакетната цена от 2 550 евро ?
И още един въпрос - цената за замразяване каква е ?


Приятен ден на всички.

# 338
  • Мнения: 151
Момичета , можете ли да ми кажете кога заплатихте за замразяване на ембриони- след първия трансфер, когато се трансферира един ембрион и вече е ясно, че другите ще се замразят или когато плащате пакетната цена от 2 550 евро ?
И още един въпрос - цената за замразяване каква е ?


Приятен ден на всички.

Цената средата на дек. 2022 беше 600 евро.  
Платихме в деня на трансфера.
Принципно платихме пакетната в началото на стимулацията, когато беше мн рано още за такса за замръзяване.

# 339
  • Мнения: 42
Месец ноември 2022г след трансфера, заплатихме за оставащия 1 ембрион, за съхранение за 1 година 500€. Независимо от броя на ембрионите цената беше 500€ за съхранение за 1 година, нямат опция за съхранение за по-кратък период. Това беше в Jinemed. Успех на всички! 🍀

# 340
  • Мнения: 1 525
Здравейте, имам въпрос, вчера писах на Хафизе Солмазова на английски по вайбър и не знам кога да очаквам отговор. Не знам дали не говори български. Чак сега се замислих...

# 341
  • Мнения: 48
На български им пишете.

Здравейте, имам въпрос, вчера писах на Хафизе Солмазова на английски по вайбър и не знам кога да очаквам отговор. Не знам дали не говори български. Чак сега се замислих...

# 342
  • Мнения: 1 525
Написах АМХ и че сме правили инвитро с донорски яйцеклетки и ме отсвириха.

# 343
  • Мнения: 151
Написах АМХ и че сме правили инвитро с донорски яйцеклетки и ме отсвириха.
А в Мемориал пробва ли? Въпреки че те ми се струват още по-консервативни.
То мн зависи какъв ти е случаят и дали има смисъл да си губиш времето със стимулации.
Но все пак виж и на други места. Има сума ти клиники и лекари в Турция.
На една моя позната също отказаха, но тя наистина имаше клонящо към нула АМХ.

# 344
  • Мнения: 1 525
Bobby много силни прегръдки 🤗 Ужасно е какво прави ендеометриозата с организма на жената 🥺

Но нищо не се знае, трябва ви едничко ембрионче 🤗 Ние имахме реално едничко 5 дневно с хубаво качество, останаха ни още едно 6 и едно 7 дневно, но не са с големи шансове. И ето го нашето късметлийче, сега хълца в корема. А близка моя приятелка с АМХ на нулата почти.. успя с една единствена пунктирана яйцеклетка, която оплодиха и върнаха на 3ти ден.

Извинявай, колко точно е било нейното АМХ при този успех?

Странно ми е как хем има шанс, хем докторите не искат да се занимават с него. И уж е важно, уж понякога не е важно това АМХ...

Общи условия

Активация на акаунт