Проблем с магия?

  • 3 903
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,
Преди няколко години си се прибирам спокойна вкъщи, но още от вратата някакви неща, започват да ми правят впечатление, оставам си с убеждението, че някой е влизал у нас (половинката на работа още, не си е идвал). Викам си на акъла "Ти си КУКУ" и си продължих деня. По някое време тръгнах да си върша работа и сред материалите си попадам на 3 броя черни, дебели (предполагам животински) косъма (които няма откъде да се вземат, камо ли точно там скрити вътре в работата ми). Естествено аз нищо не зацепвам, хванах си ги с ръка и ги метнах в пепелника. Живота си продължи, но положението вкъщи започна става все по-странно. Половинката ми започна да изпитва огромна ненавист към мен, буквално да се дразни от това, че дишам. Тук ще кажете ама това е нормално, но ще трябва да разкажа, че около две години преди това същото се беше случило с мен. От нищото един ден станах и просто си мразех половинката, исках просто да стане и да се разкара от вкъщи, да не ме занимава повече, повече ни да чуя, ни да видя. Отидох на работа и просто първия видян човек бях буквално луда по него. Но ми светеше червената лампа, че има нещо яко нередно, все пак една от онези любови сме си, където си знаеш просто. Зарязахме целите си светове един за друг. Мислите си четяхме до предния ден. Знаех, че нещо не е наред, но реших, че си е нещо мое в главата, с което трябва да се справя. Справих се и то доста бързо. Здравето ми се разклати яко в този период, ставаха странни инциденти, операции бля бля. Котака беше постоянно с някакви сериозни здравословни проблеми, без крайна диагноза и причина. Та след намирането на тези косми, нещата се обърнаха, същото което до преди 2 години се случваше с мен (и котака), започна да се случва с човека до мен. Придружено с всякакви нови страхове (безстрашен беше) и фобии и мании за болести, депресии и всякакви странни за ЧовекЪт неща. В този момент нещата при мен и котьо (здравословно) започнаха да се стабилизират. Всичко това до преди няколко месеца, когато най-накрая се разделихме. Брутална за мен раздяла, но пък нещата магически почнаха да се нареждат. Болежките ми, болестите ми всичко изчезна. И така до преди 2-3 месеца, когато решихме да правим опит да си оправим л... нещата между нас. Всичко вървеше по вода, докато един ден (стараехме се никой да не знае за нас, но доста хора около нас заподозряха в този период), нещата почнаха пак да са нелепи и при него отново да има физически симптоми - постоянна температура, болест след болест, припадъци, докторите казват, че всичко е наред. А аз, човекът дето спи като труп и никога не се буди, започнах да се будя по 100 пъти на нощ, котката се държи налудничаво. Няколко пъти се събуждам убедена, че има някой в стаята на определено място и като погледна, естествено, че няма никой, но котака зяпа в същата точка и въобще не забелязва, че аз съм се раздвижила. Буквално все едно нещо пречи. Ще дам пример - помолила съм за дадено нещо, той се старае и то много, но съобщенията случайно не съм получила (виждат се изпратени при него), или пък точно когато ми каже нещо важно телефона ще прекъсне и всякакви такива детински и нелепи неща, където никой не е виновен, но все не сме се разбрали. Та днес ми светна, че може би тези косми имат нещо общо. Не съм вярваща в никоя посока, нито в религии нито в магии, но не е било първия път, когато съм намирала странни неща или се случват странни неща. Преди около месец, ЧовекЪт си свали червеното конче, за да се изкъпе, сложи го на масата, излязохме до магазина (котката все още не я бяхме взели при нас), а като се върнахме го нямаше. В рамките на около 1г. по един или друг начин над 5 кончета са изчезнали, а да не споменаваме, че каквото и да сложа все се къса, развързва и всякакви такива. Давам малки примери в старанието си да съм кратка, нищо че реално не си пролича.
Много ще съм благодарна, ако можете да ми дадете насоки и препоръки какво да направя що се отнася до тези странни събития. И много се извинявам за дългия пост Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 495
Кой смяташ, че ти прави магии? Прословутите червени конци от къде изчезнаха, само вие ли живеете там или с други хора?

# 2
  • Мнения: 2
Кой смяташ, че ти прави магии? Прословутите червени конци от къде изчезнаха, само вие ли живеете там или с други хора?
Само ние сме си. Доколкото ни е известно никой няма ключове. Това е ново жилище, където сме под наем и никой почти не знае за него.
А за другия въпрос, идея нямам. Аз ако имах, щях директно тях да питам. Както казах дори до съвсем скоро не приемах такива неща (идеята за магия) под никаква форма за реалност.
Нещо беше станало дума наскоро в компания за странни случки и споделих това, че съм намерила странни косми, на място където просто няма шанс да попаднат сами. (Това се случи в старото ни жилище, където живеехме сами, но и други хора имаха ключове). И тогава няколко човека ми обърнаха внимание, че това не е нормално и ми пуснаха идеята. Въпросните хора от години повтарят, че като цяло случващото се със здравето ни (и на тримата барабар с котьо) не е нормално.

# 3
  • Мнения: 2 495
Мисля, че се филмираш. Ако някой тръгне да се упражнява с  магии, няма да се задоволи с 3 съмнителни косъма, а ще намотае какви ли не боклуци за по- сигурен ефект . Червените конци излиза, че магията  ги е изчезнала, реално ли е това, според теб? Ако мога да правя магии, ще си материализирам злато и кинти, няма да се занимавам с червени конци.
Отидете да ви прочетат някоя молитва  да се успокоите малко.

# 4
  • Мнения: 399
Магиите са субективни - съществуват и действа само ако вярваш в тях. Ако не вярваш, нищо не може да те споходи. А в такива неща човек вярва, като спре да вярва на себе си или на хората около себе си - на теб кое ти разклати тази вяра, ти си знаеш. Според мен си здраво във филма. Понякога нещата просто не вървят, на всеки се случва, все някога всеки се разболява или не му върви, или половинката го дразни и т.н. Спрете се с тези глупости. И с тези кончета и косъмчета и т.н. Ако толкова се притеснявате, сменете си ключалката и сложете край на тези приказки за таласъми, които влизат у вас, докато се къпете.

# 5
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 71
С приятеля ми сме заедно почти 8г. Малко след като се събрахме на вратите се появиха кръстове направени с блажена боя. Не им обърнах особено внимание. Започнах да намирам най различни неща по двора, който не трябваше да бъдат там. Като хляб, черупки от яйца и т.н.На тях пак не обърнах внимание понеже си помислих че котката може да ги е донесла. До преди малко повече от месец, когато трагично загина 5 годишната ми дъщеря. Тя която беше толкова здрава и не знаеше какво е антибиотик. Тя, която беше винаги усмихната и лъчезарна и любимка на всеки, който я познаваше.Малко след погребението и започнах да се замислям за разни неща. Например: колко тегаво вървеше ремонта на бъдещата и стая, колко трудно се уредихме с екскурзията на която тя загина и всякви неща. Решихме да отидем на гледач (но сигурен защото шарлатани много) отидохме вчера и той ни каза че на 2та като семейството ни е направена тежка, силна черна магия от ходжа. По поръчка на жена. Има вероятност от това да е загинала дъщеря ни. Каза ни какво да правим и след 10 дни пак да отидем да видим какво става. Ще занесем дрехи и на другите 2 деца за да видим дали няма нещо и на тях.

# 6
  • Мнения: 256
Здравейте. Виждам че все по-често, има "попарени" от тази гадост. За жалост, и аз съм един от тях. Над десет години борба със смъртта, и накрая да останеш почти без нищо, работа, влошено здраве, и прочие...не е честно! "Болния мозък" който ни правеше тези неща, почина миналата година, но всичко си е все същото - омагьосан кръг, без изход.

# 7
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 71
Здравейте. Виждам че все по-често, има "попарени" от тази гадост. За жалост, и аз съм един от тях. Над десет години борба със смъртта, и накрая да останеш почти без нищо, работа, влошено здраве, и прочие...не е честно! "Болния мозък" който ни правеше тези неща, почина миналата година, но всичко си е все същото - омагьосан кръг, без изход.







Отидете и развалете магията

# 8
  • Мнения: 1
 Здравейте, искам съвет от по-знаещите какво да направя. Накратко: Вчера видях в кухнята найлонов пакет, старателно увит, пълен с памук, кабъри и други червени неща. Майка ми помислила, че сестра ми го е изпуснала пред входната врата и го е прибрала без да погледне какво е. Днес сестра ми го изгори и докато гореше се видя, че вътре освен памук и много кабъри има и две малки керамични чинийки с отлети восъчни неща, някакви червени неща, и най-странното - един патрон, който изгърмя като от пистолет и се заби в тухлите до стената, за щастие в противоположната страна от сестра ми. Ще съм благодарна на някакъв съвет. Благодаря предварително.

# 9
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 71
Здравейте, искам съвет от по-знаещите какво да направя. Накратко: Вчера видях в кухнята найлонов пакет, старателно увит, пълен с памук, кабъри и други червени неща. Майка ми помислила, че сестра ми го е изпуснала пред входната врата и го е прибрала без да погледне какво е. Днес сестра ми го изгори и докато гореше се видя, че вътре освен памук и много кабъри има и две малки керамични чинийки с отлети восъчни неща, някакви червени неща, и най-странното - един патрон, който изгърмя като от пистолет и се заби в тухлите до стената, за щастие в противоположната страна от сестра ми. Ще съм благодарна на някакъв съвет. Благодаря предварително.




Когато намирате такива неща, никога не се пипат с ръце. Пръскат се със светена вода и се казва 3 пъти молитвата отче наш. Ако можете го изгаряте ако ли не в боклука. Отидете и проверете имате ли магия

# 10
  • Мнения: 107
С приятеля ми сме заедно почти 8г. Малко след като се събрахме на вратите се появиха кръстове направени с блажена боя. Не им обърнах особено внимание. Започнах да намирам най различни неща по двора, който не трябваше да бъдат там. Като хляб, черупки от яйца и т.н.На тях пак не обърнах внимание понеже си помислих че котката може да ги е донесла. До преди малко повече от месец, когато трагично загина 5 годишната ми дъщеря. Тя която беше толкова здрава и не знаеше какво е антибиотик. Тя, която беше винаги усмихната и лъчезарна и любимка на всеки, който я познаваше.Малко след погребението и започнах да се замислям за разни неща. Например: колко тегаво вървеше ремонта на бъдещата и стая, колко трудно се уредихме с екскурзията на която тя загина и всякви неща. Решихме да отидем на гледач (но сигурен защото шарлатани много) отидохме вчера и той ни каза че на 2та като семейството ни е направена тежка, силна черна магия от ходжа. По поръчка на жена. Има вероятност от това да е загинала дъщеря ни. Каза ни какво да правим и след 10 дни пак да отидем да видим какво става. Ще занесем дрехи и на другите 2 деца за да видим дали няма нещо и на тях.

Здравейте
Много е тъжно всичко което пишете и съжалявам за загубата ви. Бихте ли споделили кой е човека при когото сте ходили и ви е помогнал. Може и на лично

# 11
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 71
С приятеля ми сме заедно почти 8г. Малко след като се събрахме на вратите се появиха кръстове направени с блажена боя. Не им обърнах особено внимание. Започнах да намирам най различни неща по двора, който не трябваше да бъдат там. Като хляб, черупки от яйца и т.н.На тях пак не обърнах внимание понеже си помислих че котката може да ги е донесла. До преди малко повече от месец, когато трагично загина 5 годишната ми дъщеря. Тя която беше толкова здрава и не знаеше какво е антибиотик. Тя, която беше винаги усмихната и лъчезарна и любимка на всеки, който я познаваше.Малко след погребението и започнах да се замислям за разни неща. Например: колко тегаво вървеше ремонта на бъдещата и стая, колко трудно се уредихме с екскурзията на която тя загина и всякви неща. Решихме да отидем на гледач (но сигурен защото шарлатани много) отидохме вчера и той ни каза че на 2та като семейството ни е направена тежка, силна черна магия от ходжа. По поръчка на жена. Има вероятност от това да е загинала дъщеря ни. Каза ни какво да правим и след 10 дни пак да отидем да видим какво става. Ще занесем дрехи и на другите 2 деца за да видим дали няма нещо и на тях.

Здравейте
Много е тъжно всичко което пишете и съжалявам за загубата ви. Бихте ли споделили кой е човека при когото сте ходили и ви е помогнал. Може и на лично



Писах на лично съобщение

# 12
  • Мнения: 1
Моля ако е възможно да споделите човека помогнал ви в дадения момент. Благодаря Ви.
stas_1977@abv.bg

# 13
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 169
Може ли съвет, за някой който е помогнал за разваляне на магия ?

# 14
  • Мнения: 1
Моля ако е възможно да споделите човека помогнал ви в дадения момент. Благодаря Ви. gradlom@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт