Тема за бързи въпроси и отговори ~ Всичко за нашите деца ~ Училищен блиц ~ Тема №6

  • 43 311
  • 612
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 24 331
Това е страницата на МОН за заповедите. Най-отгоре са грипните заповеди. Страницата е актуална.
https://web.mon.bg/bg/61
Явно не е съвсем актуална, защото за Ямбол и Пловдив няма все още качени заповеди

Аз се обърках в тези стари и нови информации. За София град не е обявена епидемия, нали?!

# 226
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Скрит текст:
Извинявам се на всички за подвеждащата информация - пратиха ми линка и изобщо не съм погледнала датата Scream
Сега класната на баткото е писала, че
в Пловдив ваканцията ще е от 25.01 до 05.02 (сливат грипната и международната).


Още веднъж моля за извинение за подвеждането!

извинена си за грипната, но за международната няма да се разберем Simple Smile
усмивка. Simple Smile

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Хахаххахахаха, сега видях каква глупост съм сътворила Joy
Ама пък защо не - ето идея и за друга ваканция Joy

# 228
  • София
  • Мнения: 486
Здравейте, някъде бях чела, че оценките от входното ниво не влизат в оформянето на срочната оценка. Някой случайно да знае къде мога да открия тази заповед?

# 229
  • Мнения: 7 111
Преценката е на учителят.

# 230
  • Мнения: 1 192
Ето актуалната информация за епидемията и ваканциите по области: https://www.mh.government.bg/bg/novini/aktualno/gripna-epidemiya … -v-oblast-yambol/

# 231
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Какво ще рече " удължава грипната епидемия до 31- ви, като учебният процес е преустановен до 24- ти?
Ще се удължава епидемията, но не се удължава ваканцията?

# 232
  • Мнения: 1 192
Да, учебният процес не е прекратен през цялото време на противоепидемичните мерки. Доста ясно са описани сроковете за едното и другото по области.

# 233
  • Мнения: 9 870
Това е страницата на МОН за заповедите. Най-отгоре са грипните заповеди. Страницата е актуална.
https://web.mon.bg/bg/61
Явно не е съвсем актуална, защото за Ямбол и Пловдив няма все още качени заповеди
Като цяло е ОК за мен. Най-отгоре пише таз-годишните заповеди. За да се разсея мъглата от старите заповеди, които се въртят онлайн. Ето, за Стара Загора, от днес учат онлайн - качена е рано тази сутрин, или снощи в 20-21 часа.

# 234
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 277
Видях сутринта класната на моя син и каза, че очакват, повтарям очакват не е сигурно, да обявят грипна епидемия съответно ваканция този петък.

Бая се зачудих каква е тази международна ваканция Stuck Out Tongue Winking Eye .

# 235
  • Мнения: 3 534
Много ме натискат да направя ваксинация на детето до утре, края на месеца. Бях я оставила за ваканцията, да не отсъства и да съм в някаква степен, сигурна, че не е лепнала вирус. Ако се съглася за утре, може ли лекарят да даде извинителна бележка на основание ваксинация? Лекарят работи следобяд и детето е следобяд на училище.

# 236
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Обикновено дават, но най-добре се обадете днес и питайте.

# 237
  • Мнения: 29 324
Коя е ваксината след 12 години?

# 238
  • София
  • Мнения: 1 638
Коя е ваксината след 12 години?

на 12 г. възраст - реимунизация срещу морбили, рубеола и паротит и и срещу дифтерия, тетанус, коклюш

# 239
  • Мнения: 29 324
Благодаря много за информацията. А до колко време след навършване на 12 г. трябва да се направи?

Общи условия

Активация на акаунт