Животът по действителен случай

  • 4 821
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 484
"Животът по действителен случай“ е най-новото токшоу, което тръгва на 8 октомври в ефира на bTV. То ще предложи на зрителите богата палитра от рубрики, които ще разкрият необикновените човешки истории на обикновените хора и популярните такива. Основен водещ на предаването, което ще се излъчва всяка събота от 17:00 до 19:00 ч., е Александра Сърчаджиева, чиято съдба също винаги ѝ е поднасяла изненади.

Мисията на новото токшоу е да вдъхне кураж и да покаже, че всеки проблем има решение. Чрез историите на своите гости Александра ще дава сила и увереност на зрителите, намиращи се в сходна житейска ситуация, че трудностите всъщност подготвят за изключителна съдба. Към тях ще се присъединяват специалисти в търсене на правилните решения и намирането на изход.

Освен с обикновени хора, всяко издание на "Животът по действителен случай“ ще среща зрителите и с известна личност, която в откровена изповед ще признае пред Алекс за житейска трудност, през която е преминала успешно. Как те са превъзмогнали най-драматичните моменти в живота си, какви уроци са научили и как са продължили напред – отговорът от 8 октомври (събота), всяка събота от 17:00 ч. по bTV.

Освен духовни, "Животът по действителен случай“ си поставя за цел да извършва и външни трансформации. В сегмента "Моето ново АЗ“ известният пластичен хирург д-р Джак Антонио ще променя съдбите на обикновени хора, които винаги са изпитвали комплекси от външния си вид. Всеки, претърпял физическа травма, получил е трайни белези в резултат на преживяване или просто страда от естетични деформации, може да попълни формата за участие в сайта на предаването.

Харизматичният Иво Аръков също ще бъде част от новото предаване в ефира на bTV с емблематичната рубрика "Топ 10“. Всяка седмица екипът на предаването ще избира актуална тема от живота в България, за да подреди в 10 позиции известни личности или събития с много хумор и весели коментари.

Продуцент на "Животът по действителен случай“ е Радост Драганова, реализирала успешни предавания като "Мармалад“, "Модерно“ и "Огледала“

# 1
  • Мнения: 5 819
Звучи ми, като че ли ще бъде интересно. Не бях чула за това предаване.

# 2
  • София
  • Мнения: 484
Аз лично днес за първи път чух за предаването и понеже Алекс ми е любимка още от едно време, реших и една темичка да пусна. А дали ще е интересно, на 8-ми ще разберем... Laughing

# 3
  • Мнения: 24 110
Сърчаджиева колко пъти ще разказва историята си за хонорар?!
Радост и Аръков ще ги оставя без коментар.
С две думи: поредната боза

# 4
  • София
  • Мнения: 484
Ако бяхте прочела написаното по-горе, щяхте да знаете, че в това предаване "героинята" няма да е Алекс. Нека да не прибързваме с определенията. Може и да е поредната боза, но може и да е нещо смислено(въпреки че щом е от БТВ и аз съм леко скептчина)

# 5
  • София
  • Мнения: 62 595
 И каква точно сила и увереност ще дава Сърчаджиева? Подозирам, че ще е поредното кухо шоу, което ще заеме два часа ефир. Какъвто продуцентът и водещият - такова шоу.

# 6
  • Мнения: 36
Поредният опит да си имаме българска Опра. Трудно ми е да приема Алекс в ролята на съпричастна, мила и разбираща водеща, като доскоро водеше Игри на волята, където беше непоколебима и не особено милостива, а в Биг брадър иронична и саркастична.
И ето днес във второто “Търси се”, което ти навира в лицето най-големите проблеми и емоционални дупки на гостите, за да може уважаемия зрител да се насълзява пред екрана и да прави аналози със себе си.

Частта с пластичната хирургия даже не ми се коментира. Първо заради голямата реклама на клиниката и продуктите. Мен лично, когато някой много настоятелно иска да ми “продаде” нещо това ме отблъсква. И второ пресъздават нещата сякаш си лягаш “Ей така” под ножа и ставаш прероден - красив, блестящ, с прическа и гримиран. Да не говорим, че служителите бяха като излезли от американски сериал - филмово красиви, учили и специализирали и всички под 30 години.
Представям си в момента, колко много момичета, вече проверяват как точно се случват нещата.

Да си беше останало Мармалад. Сега вече наистина е.

# 7
  • София
  • Мнения: 62 595
Мани, мани, голямо боза е. Изтърпях го десет минути, сигурно по-малко. Каква е идеята, да направят продуктово позициониране на клиника и лекари? Толкова дървено  е всичко, а и Радост Драганова така и не може да надскочи обичайното си амплоа. Безинтересно, бозаво.

# 8
  • Мнения: 5 819
Гледах само историята на Христо Мутафчиев. Много ми беше интересна неговата история покрай инсулта. Мога да кажа само, че този човек е много много силен човек. Имам един познат, който едва на 38-39 години получи инсулт. После разбрах, че го е повторило - бяхме прекъснали отношения с него.

     Но като започнаха с пластичните операции, го зарязах. Писна ми да избират точно определени хора, за да им направят такива операции.

    А Иво Аръков и тази класация, вече ми заприлича на Мармалад.

# 9
  • Мнения: 14 504
Сега разбирам за този формат.Като застудее ще го проверя.И аз мисля,че ще е поредната сълзлива боза.
Не знам колко силен е Хр.Мутафчиев.Много ми е антипатичен.Спомням си след инсулта д-р каза,че би искал всички пациенти да могат да се лекуват така.Предполагам,че освен името на Мутафчиев,са замесени и други фактори и пари за лечението и възстановяването му.Imp
За останалите простосмъртни пациенти,например ''по спешност'' в Исул,трябва да си плащат.

# 10
  • София
  • Мнения: 62 595
Точно него да поканят в пилотния епизод е като да откриеш ресторант с претоплено меню. Разбирам благодарността му за лечението, но е дразнещо, обикновените хора нямат достъп до същото.

# 11
  • Мнения: 756
Точно него да поканят в пилотния епизод е като да откриеш ресторант с претоплено меню. Разбирам благодарността му за лечението, но е дразнещо, обикновените хора нямат достъп до същото.
Да е жив и здрав Христо Мутафчиев и на никой да не му се случва това,което преживя,но лично кралят на слънцето Бойко Борисов му прати хеликоптер да го транспортира до болницата.За съжаление много малко ,, простосмъртни,, имат този шанс и адекватното бързо и качествено лечение.

# 12
  • London
  • Мнения: 53
Голяма боза.Изключително неприятна Радост.Много неприятен Хр.Мутафчиев.Непонятна класация .А клиниката за “префасониране” даже не ми се коментира.Поне за себе си ще знам ,ме повече няма да го гледам,а и не съм фен на А лекс .

# 13
  • Мнения: 141
С пълното ми уважение към всяко изказано мнение само ще кажа, че съществуват доста достъпни телевизии, които предлагат различни "разведряващи" и комедийни предавания, сапунки, сериалчета и други от рода. Тъпо се получава, когато се съберем в дадена тема, уж за да обсъждаме и коментираме конкретното предаване, а реално се среща масово оплюване на водещите, на продуцента, на гостите и т.н. Ако някой се чувства натоварен и натъжен от предаването, спокойно може да си пусне Диема Фемили или шоуто на Рачков.

А сега да споделя и моето мнение за първия епизод. Самата идея на предаването много ми харесва. Началото с Христо Мутафчиев ми беше интересно. Тук не мога да отрека, че ситуацията с медицинския екип би изглеждала по доста по-различен начин, ако пациента беше непопулярен. Но не това беше основния акцент на историята.
За частта с пластичната хирургия сякаш не мога да изразя категорично мнение. От една страна подкрепям хората, които смело застават срещу комплексите си, а не ги изкарват наяве чрез злъч към всичко околно. От друга страна, не съм сигурна, че това са правилните място и начин за това.
Историята на втората гостенка също ме докосна, въпреки че не бях чувала за Даниела Динева досега.

С две думи - давам шанс на предаването. Вярвам, че ще бъде различно и вдъхновяващо.

П.С. Благодаря за темата! Flowers Hibiscus

# 14
  • София
  • Мнения: 62 595
Ние това правим - обсъждаме. Темата само за суперлативи ли е създадена? Какво да направя като за мен предаването е слабо, та слабо, направо на долната граница на слаботото.

Мутафчиев всяка година го разказва това в поне едно предаване, вече не е интересно.
За комплексите, въпросната девойка с комплексите не я видях как изглеждаше в началото, но и след корекциите беше горе-долу добре, не може да се промени на суперкрасавица.
На всичко отгоре цялата история с монтаж и всичко беше доста дървено, рецитираха си репликите.

Последна редакция: нд, 09 окт 2022, 23:18 от Andariel

Общи условия

Активация на акаунт