Онлайн пазаруване от ZARA и групата INDITEX - VI тема

  • 120 505
  • 1 403
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2
Моля за помощ, ако някоя дама от Пловдив, има път към Зара и не я затруднява, ще я помоля да ми купи един сет, който в сайта е наличен само в различен от моя размер. Пола и горно без ръкави е. Ще бъда благодарна!
Мога да съдействам, ако вече не сте уредили въпроса. Simple Smile
П.П. Ако някоя мацка има път към Зара - Сердика център и не я затруднява, моля да пише.
Трябва ми един анорак от Зара, който може да пристигне на 28 май, а имам повод на 20ти 😭

Последна редакция: вт, 16 май 2023, 18:22 от chukigek

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 421
Здравейте, дами! Знам, че свързването по телефон със Зара винаги е било почти невъзможно, защото не вдигат. Звънях на Парадайс, но с изненада разбрах, че вече просто слушаш автоматично съобщение, което след изслушване и “моля натиснете 1”, не препраща към човек в магазина. Има ли някакъв начин да се свържеш с тях въобще?
Пуснах вчера експресна пик-ъп поръчка в Парадайс, която трябваше да е готова за взимане два часа след плащането. Няма никакво развитие, все още е в процес на обработка. Трябва ми за подарък довечера, артикулът е в склада им, а всеки път ме зашеметяват в магазините как могат да ми извадят нещо от склад след 1 час. Идеята ми беше да отида и да го взема, без излишно чакане и час лутане, докато ми го донесат. От съпорта само се извиниха и ми казаха да чакам имейл за получаване. Най-вероятно ще канселирам, но ми се искаше да се свържа и с човек от магазина, преди да го направя.

# 677
  • Мнения: 288
Отново няма доставка до магазин, само платена с куриер (безплатна над 100лв за ненамалени артикули), а още дори не са почнали намаленията..Rolling Eyes

# 678
  • Мнения: 5 249
Отново няма доставка до магазин, само платена с куриер (безплатна над 100лв за ненамалени артикули), а още дори не са почнали намаленията..Rolling Eyes
В другата тема писаха, че затворят магазина в Paradise за ремонт. Вероятно това е причината.

# 679
  • Мнения: 997
Парадайз? Там не го ли ремонтираха скоро?

# 680
  • софия
  • Мнения: 25 456
Че то не остана магазин в София. Нали там скоро го ремонтираха и е върхът на върха? Остана само в Сердика.

# 681
  • Мнения: 3 360
В Сердика е затворен вече за ремонт.

# 682
  • софия
  • Мнения: 25 456
Охххх! Значи наистина дори един магазин не остана.

# 683
  • Мнения: 6 695
Ако си мислят, че за 2 намалени парцала по 10 лв, ще плащам 9.95 доставка, жестоко са се объркали. Joy Има и други магазини.

# 684
  • Мнения: 4 012
Магазина в Парадайз не е затворен!
Затворен е този в Сердика за ремонт и уголемяване до края на септември.
Единственият отворен магазин в момента в София е този в Парадайз. Днес имам да си получавам от там поръчка така че работи на 100%

# 685
  • Мнения: 288
И вземането от магазин (този в Парадайс) вече работи, имало е някакъв бъг в системата. А сега да се оплача от дамите, които посещават магазина в парадайс.. вече два пъти ги хващам да ми взимат артикули, които съм си заявила на служителите да ми извадят от склада. Явно трябва да се седи до щендера със заявените артикули, че току виж някой мине и си хареса нещо.. LaughingLaughing

# 686
  • София
  • Мнения: 1 354
Не помня коментирахме ли тук, но в Мега мол София има отскоро аутлет на Зара, но магазина се казва Nuova uno- има дрехи от преди 2 колекции. Като цяло за мен не си заслужава да купя рокля от там за 60лв. при положение,че нова колекция са 80-90лв. същият клас рокли. Няма нищо евтино. Но се намират и някой хитови модели, единични бройки пак на 50-60лв. Аз си тръгнах без нищо, но млади момичета вътре много пазаруваха.

# 687
  • Мнения: 183
В сайта на Pull&Bear на някои артикули пише намалената им цена и, че ще е такава от 21.06 – 20ч APP, може би намаленията са на 22.06 във физическите магазини.

# 688
  • София
  • Мнения: 1 078
Намалението на Massimo Dutti стартира утре в 20 часа онлайн.

# 689
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Здравейте,кога стартира намалението в Зара?
Не съм чела назад темата,моля да бъда извинена ,ако е коментирано.

Общи условия

Активация на акаунт