Бандата на Оушън ряпа да яде,Февруарчетата банда сме х2 тема 15та

  • 9 666
  • 251
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 218
И моят не даде да му направя теста,ама нашите бяха положителни.Антибиотик не е пил,само нурофен и бронхостоп и виброцил една седмица.Но беше като парцал,не ядеше,само спеше,ужасен грип.При нас почти същото го изкарахме,малкото най бързо и леко за щастие.И при нас в детския център от 15 деца само 8 бяха,на другия рд само пет.Какво да правим,като са родени в най-болнавото време.Да са живи и здрави.Горди звучи интересно,или той от новото място се вълнува,не е ли със старите си приятелчета от градината?

# 121
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
При моят младеж учебната година започна на 1-Ви. Той е вече ученик на пълно учебно време Grinning от понеделник до петък 8.45 - 3.30ч. Не знам дали нещо вирусно прихвана за 3 дена ходене, но снощи бая повръща. 14 деца са в клас иначе, повечето са същите от миналата година. Същото училище, същите госпожи. Още свикваме с новият режим и сутрин, когато го оставям си поплаква, но казват че бързо се успокоявал. Няма как, ще трябва да се ходи всеки ден.

# 122
  • Мнения: X
14 деца е някаква мечта, кога ще стане и тук така, не знам. Ние на 14 деца в групата казваме, че почти никой няма, макар онзи ден да отбелязаха тотален рекорд - 5 деца за целия ден с моето, никога не е било досега така, ама защото са с варицела и вече няма как да заобиколят и да ги доведат болни.

# 123
  • Мнения: 6 218
Горди звучи страхотно,сигурна съм че дребко скоро с кеф ще ходи и няма да се разстройва 🤗.
Бадемче и ние така,групата ни е 35 деца рекорда е 9 миналата година.Тази даже за дядо Коледа 33 се бяха събрали.

# 124
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Лещичка, 35 деца в една група Flushed ? Аз защо си мислех, че по 20 е максимумът. За мен и 14 са много, стаята им е сравнително малка. Миналата учебна година бяха 16 деца, но разделени на две групи по 8 деца, посещаващи различни дни от седмицата. Сега са всички заедно. Аз съм споменавала може би, че училището реално се помещава във ферма. Имат много животни - коне, кокошки в двора, крави. Имат зеленчукова градина, прекарват по-голямата част от деня навън, карат колелета. Две учителки са плътно за 14 деца. Доволна съм, и за това пътувам общо 80 минути всеки ден да го оставя и прибера. Ако всичко върви по план, там ще изкара до 6-ти клас. Ще постна малко снимки да добиете представа, че е много различно от това, което си мислим като чуем училище Grinning




# 125
  • Мнения: 6 218
Уви толкова са,с две госпожи и две лели на смяна.Но цялата група никога не се е събирала,поне 10-а има отсъстващи или болни.На коледа беше изключение,затова и се натръшкаха всички,включително и ние след това с грип,някой ги пуснаха болни.За съжаление никаква отговорност и самосъзнание нямат някои родители,така възпитават и децата си уви,кръгът е порочен.
Страхотно е при вас и аз бих искала,селско чедо съм си и обожавам животните 😍.Моят уви ги е виждал рядко и на картинки главно,единствено кон повече и е яздил,имаме конна база наблизо.

# 126
  • Мнения: 16 871
Занесохме хартиена торта в дг и няма и 24 часа след навършване на 5г супер болен, следваха изследвания и антибиотик.
Цветя и рози вкъщи до откат Weary

# 127
  • Мнения: 3 998
Горди,това е супер яко! Все едно са на лагер а тук при нас постоянно са вътре поне в нашата градина! Даже и при по -топло време едната госпожа (по-възрастната)  не ги изкарва.
Ние бяхме на проверка има подобрение. Но ще продължавам да давам всичко до следващия преглед. Страшни станаха тия вируси!

# 128
  • Мнения: 6 218
Верче ужасна серия,направо не знам как издържаш,голямо гуш 🤗
Коко и при нас над 20 градуса само ги вадят,каква е тази наредба не знам.Вирусите еволюираха,а в това топло време е рай за тях направо.Моят се скъса да боледува тази година,нищо общо с миналата.

# 129
  • Мнения: X
Не им се занимава просто, предполагам госпожите са възрастни. Нашите са по-младички и постоянно са навън, когато времето го позволява, зимата разреждат, но ако е 10 градуса поне са всеки ден навън, за пролет и лято пък няма ден, в който да не съм го прибрала от двора. Но как 35 деца в група? Явно в различните градове, различно. В нашата бяха 25, в един момент нямам представа как станаха 28, предполагам хронични заболявания или през работна група.

# 130
  • Мнения: 16 871
Лещичка, още не съм издухала сополи от предният вирус и вече нов. И аз на аб от днес,  че не издържам на борбата.

И нашите не ги извеждат в дг. Грехота е! декември беше топъл, нито 1 час нямат навън.  За справка - частната ясла извежда децата. Говорим за тази на малкото ми. Даже и на плуване ги водят. С бус ги събират икарат на ббасейн.в градината на баткото имат басейн,  но от ковид насам смо оправдания да не го ползват децата. Първо да не се смесват групите, ама иначе не пречеше да са сборни цяло лято и зима през "ваканциите. Сега пък токът бил скъп. Истината е, че не им се занимава грам. И пак нашата градина и с ециално гос очите са читави и се занимават с децата. Доволна съм. Човечни са. Може да има диалог с тях, влизат в положение. 

Във връзка с излизането, въпреки че е болен днес беше навън с тротинетката и хвърчеше с вятъра Joy луд умора няма. Но и ние винаги сме били навън, дори при минусови Т.

И пос.едно да се похваля, че и второ зъбче му падна. Вече е без два предни резеца Heart Eyes няма такъв беззъбатко. И феята му остави много жълтици, нищо че и двата зъба ги загубихме безследно.

# 131
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Да ви почерпя, моето момче днес е рожденник. Празнувахме след училище с няколко приятелчета в къщи, че навън беше 40 градуса, дърво и камък се пука.

# 132
  • Мнения: X
Честито, Горди! Да ви е бив и здрав, весел, щастлив и безгрижен!

Тортата изглежда много добре Simple Smile

# 133
  • Мнения: 6 218
Честит рожден ден на сладкия къдравелко,да е жив и здрав и страхотно детство му пожелаваме,изпълнено с безброй приключения и игри 🤗.
Страхотна торта,пожелавам ви весело изкарване и забавление и много подаръци разбира се 🤗.
Ние сме в подготовка на рд на малкия,знам че има още два месеца,ама подарък му харесах и купих вече,лека полека украса ще търся,дрешки тематични да му купя,абе трябва ми нещо да ме занимава и усмихва 😁.Баткото направи рекорд пета седмица е здрав и ходи на градина,изключвам там за рд дето го бях спряла.При нас иначе е лято,вчера цял ден бяхме по парковете,направо ми спряха тока.

# 134
  • Мнения: 638
Честит рожден Ден на сладура. Да е жив и здрав, много щастлив и игрив. Много да се гордеете с него. Весел празник! 🎁🎂🎉🎊🥳🍀🎈🍀🥳🎊🎉🎂🎁
Да ви почерпя, моето момче днес е рожденник. Празнувахме след училище с няколко приятелчета в къщи, че навън беше 40 градуса, дърво и камък се пука.

Общи условия

Активация на акаунт