💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 , "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 11/

  • 52 282
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 703


Скрит текст:

Ханде Ерчел е родена 24 ноември 1993 година в Бандърма, Балъкесир. Учи изобразително изкуство в Университета за изкуства „Mimar Sinan“.
През 2012г. Ханде участва в конкурса за красота "Miss civilization of the World", в Азербайджан, където се класира на второ място и впоследствие дебютира на малкия екран.


***



Първи изяви:


2012-2013г. Tatar Ramazan / Рамазан Татарина

2013-2014г. Çalıkuşu / Чучулигата

2014г. Çılgın Dersane Üniversitede / Готино училище: Университет

2015г. Hayat Ağacı / Дървото на живота




ЗНАЧИМИ РОЛИ





През 2022г. се очаква да е премиерата на Mest'i Ask. Първият игрален филм, в който участва Ханде.



НАГРАДИ




РЕКЛАМИ


2016г. L'Oréal Paris
2017г. Defacto с Арас Булут Ийнемли (1)
2017г. Defacto с Арас Булут Ийнемли (2)
2021г. Nocturne
2021г. Signal
2021г. Atasay
2022г. Nocturne
2022г. 85 години от марката Atasay и показването му на Бурдж Халифа
2022г. Atasay


СОЦИАЛНИ ПРОЕКТИ





Асоциацията за живот без рак продължава да бъде надежда за пациентите с рак и техните семейства. Асоциацията, която създава осведоменост, като си сътрудничи с много известни личности, показа Ханде Ерчел като посланик на доброто за 2021 година. За този проект с Ерчел беше подготвен промоционален видеоклип.




„Винаги съм искала да играя истински герой... Aз съм Ханде Ерчел, като герой на Асоциацията за живот без рак.
Вашата любов ме доведе до мястото, където съм днес.
Всички можем да бъдем герои, докато добавяме стойност към живота на другите...".


Пожелай си нещо!
Нещо, което желаеш най-силно.
Нещо, което не можеш да овладееш или нещо, което те тревожи...


Скрит текст:

СЮЖЕТ

Еда Йълдъз (Ханде Ерчел) винаги е мечтала да учи в чужбина. Тя вярва, че това може да реши всички проблеми и след като получи образование, ще може да помогне на леля си. Съдбата обаче обърква всички планове на Еда.
Серкан Болат (Керем Бюрсин) е един от най-известните архитекти в Истанбул, чиято компания трябва да плати за образованието на Еда. Когато фирмата решава да откаже отпускането на стипендията й , Еда обвинява Серкан затова и иска отмъщение. Тя нахлува в офиса на Болат и се закопчава към него с белезници. Серкан приема да плати разходите ѝ, ако тя се съгласи да се представи за негова годеница за два месеца, за да провокира ревността на жената, която обича, и така да я спечели. Еда се съгласява, но постепенно фалшивата им любов се превръща в истинска.



Жанр: романтична комедия
Продуцентска къща: Mf yapim
Продуцент: Асена Бюлбюоулу
Режисьор: Алтан Дьонмез
История: Айше Юнер Кутлу
Музика: Айтекин Аташ



КАСТ



НАГРАДИ









Скрит текст:

Керем Бюрсин е роден на 4 юни 1987 година в Истанбул.Тъй като баща му е инженер в международна петролна компания, до тринадесет годишна възраст Керем живее в различни страни – Шотландия Индонезия, ОАЕ, Турция, Малайзия. През 1999 г. семейството се мести в САЩ и се установява в Тексас. Бюрсин учи в САЩ актьорско майсторство при Каролин Пикман и Ерик Морис. Открит е за киното от спечелилия Оскар продуцент Роджър Корман.
Когато пътува до Турция през 2013г. година за празник на свой близък, се записва в агенцията на Гайе Сьокмен.
Не след дълго е избран за първата си роля в сериала "В очакване на слънцето".

***




Първи изяви:


2006г. Thursday

2006г. Razor Man

2007г. Strawberry Melancholy

2007г. The Architect

2008г. Killian

2010г.. Wendigo

2010г. Sharktopus

2013г. Palace of the Damned




ЗНАЧИМИ РОЛИ




НАГРАДИ



ФИЛМИ


2014г. Unutursam Fısılda бг суб

2018г. Can feda руски суб

2018г. İyi Oyun  

2022г. В очакване на филма ”Eflâtun”

РЕКЛАМИ

2013г.
-Line
2014г. -Lipton
             Turkcell Superonline
2015-2016г. -Mavi
#1jean1tişört, #yepyenibirjean, #yaşasınmavi
2016-2017г. - Nike
2018г. - Nescafe
2019г.- H&M
            Hublot
2020г. - Under Armour
             BMW
2021г. - Lipton Ice Tea (1) Lipton Ice Tea (2)
            BMW
2022г. - BMW BMW (2)
Under Armour
Lipton Ice Tea




СОЦИАЛНИ ПРОЕКТИ




Кампанията HE FOR SHE

Известен като защитник на правата на жените и застъпник за равенството между половете, известният актьор Керем Бюрсин е обявен за първия национален застъпник на HeForShe за Турция. Движението за солидарност на жените на ООН HeForShe има за цел да насърчава равенството между половете, като кани всички да станат защитници на равенството между половете, особено мъжете и момчетата.

„Като мъже трябва да вървим ръка за ръка с жените към нашата цел за постигане на равенство между половете. Трябва да премахнем стереотипите за половете и да се обединим, за да постигнем равно бъдеще за всички жени и момичета. Нашият дълг като мъже и момчета е първо да осъзнаваме привилегиите, които идват с мъжеството, и второ, да поставяме под въпрос тези привилегии и да ги трансформираме. Да бъда номиниран за HeForShe Advocate след COVID-19, пандемия, която изостря неравенството между половете, ме прави горд и ми възлага много важна отговорност.“
Повече информация за He for She



Ти наистина си невероятен човек,
дори парченце пластмаса цениш повече от диамантено колие.


-Мислех си, какво може да се подари на човек, който си има всичко?
-И ми подари целия свят, така ли?


-Ако мислиш, че не можеш, няма да успееш, но аз вярвам в теб.
-Значи ще се справя.


-Ще си тръгна и повече няма да ме видиш!
-Тръгвай си!


Тази вечер осъзнах нещо. Серкан Болат е вълшебник.
Омагьосва хората със своите идеи, интелигентност, усмивка, поглед и докосване.
Гравитацията му те привлича, а после те отблъсква.
Той е като ледена планета , която стои сама.
Студена е , ако се приближиш, изгаря те, ако я докоснеш. 


Тема 1
Тема 2 Тема 3 Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7
Тема 8 Тема 9 Тема 10

# 1
  • Мнения: 10 182
Мики, страхотна е новата ни къщичка Hug Започваш да надминаваш себе си Wink

Gift Heart

Sparkling Heart

# 2
  • Мнения: 3 223
tiptoe




Най-хубавата ти тема, Мики, посветена на най-хубавия епизод! 💙😅 Благодаря! Страхотна идея да вмъкнеш и диалози.

Последна редакция: сб, 15 окт 2022, 16:21 от Margarita N.

# 3
  • Мнения: 5 053
Мики, благодаря ти за новата тема. Flowers Hibiscus Много красива е станала! Спретната и подредена, без нищо излишно.

# 4
  • Мнения: 1 834


Благодаря за новата тема, красива и изящна каквито са главните лица нея Heart



Нова тема, нови колажи и надявам се много нови поводи за усмивки и радост Heart Eyes Sparkling Heart

# 5
  • Мнения: 1 768
Блага вест ,прекрасни стихове ,увековечени в прекрасна песен от великата!

https://m.youtube.com/watch?v=jpyPrh0h2WQ

# 6
  • Мнения: 1 834


Днешното стори на Ханде.....

Най-малко 40 души загинаха при експлозия във въглищна мина в град Амасра, провинция Бартин.
Според предварителната версия аварията е причинена от експлозия на газ. Според други източници експлозията е причинена от трансформатор.
По това време в мината е имало 110 души, заява турският министър на вътрешните работи.

https://news.bg/disasters/tragediya-v-turska-mina-erdogan-otmeni … rogramata-si.html

Турция е в траур. Социалните мрежи и всички коментари са свързани с тази експлозия и смъртта на хората.
Споделят се думите на един турски миньор "Долу е смърт, горе е глад". Търсят се виновните за случилото се и правят благотворителни акции за семействата на загинали и пострадали.

# 7
  • Мнения: 422
Привет, мили фенки на ЕдСер!
Записвам се да ви следвам неотлъчно Kissing Face

# 8
  • София
  • Мнения: 2 598
Мики, прекрасна тема! Flowers Hibiscus Благодаря! Hug



Тема 11!    Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
Числото 11 е свещено число, символизира просветление и ново начало. Освен това е най-интуитивното и мистично число. Има магическо значение в нумерологията и представлява канала на подсъзнанието! Полето на числото 11 включва взаимодействието между хората на енергийно ниво. Вибрация 11 носи голям енергиен потенциал със себе си.



# 9
  • Мнения: 1 322
Политам към 11 етаж...както летите стремглаво нагоре, прекрасници, докато затворя и отворя очи и хоп - 111 етаж!
Благодаря ви от сърце за красотата и добротата, които осигурявате в "малкото" ни асансьорче!

# 10
  • София
  • Мнения: 13 605
Преди асансьора да затвори вратата и аз се качвам за 11-ти етаж. 

Поли, задобряваш момиче. Всяка тема ти е шедьовър. А тази 11 тема аз несъзнателно си я свързвам с единадесети епизод на "Почукай на вратата ми". Знаем всички, колко красиво завърши.




Нека да ни е късметлийска тази единадесета тема.  В нея да имаме поводи само за хубави неща. А патроните да ни радват с нови проекти и с много лично щастие.

# 11
  • Dupnica
  • Мнения: 305
Flowers Four Leaf Clover Хоп в асансьора и вече съм на 11 етаж! Heart
Purple Heart Благодаря Мики,за прекрасния дом -
Flowers Four Leaf Clover Страхотно съчетание - цитати, нумерология, нашите Еда-Серкан и творческото присъствие на момичетата! Purple Heart

Продължаваме ,момичета.Изкачваме се на високо и сме ненаситни на още и още новини!
11  е  енергия, позитивност, очакване !
Хубава вечер на всички! Heart

# 12
# 13
  • Мнения: 10 182
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Пожелавам ви прекрасен ден, изпълнен с много хубави емоции и слънчево настроение Wink

Gift Heart

# 14
  • Мнения: 4 607
Добро утро!
Една спокойна и слънчева неделя ви пожелавам момичета.
Мики огромно благодаря за новата тема, прекрасна и вдъхновяваща.

Общи условия

Активация на акаунт