Хотелите във Велинград - 14 тема

  • 74 822
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 385
Нека сме си полезни за почивките и престоя си във Велинград!

Тук споделяме мнения и отзиви за настаняване, обслужване, храна, материална база, цени и най-вече лични впечатления, за да си помогнем при избора на хотел  или къща за гости.

Линк към предишната тема: https://m.bg-mamma.com/?topic=1344844

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 196
Благодаря за новата тема Heart
Точно преди година бях на почивка в Акватоник. Беше през седмицата, за 5 нощувки. Не беше зле, но не съм и очарована съвсем. Стаята беше малка, храната инак вкусна, спа също ми хареса.

# 2
  • Мнения: X
Ние пък в момента сме с наши приятели пак в Камена, въпреки произшествията от последното ни посещение...). Всичко е обичайното. Не вечеряма в ресторанта, защото храната там е... зле, а и днес има сватба. Когато сме тук, си поръчваме от Пицария "Fashion", любезни са и готвят вкусно.
Хотелът е пълен, но има някакъв семинар и в басейните е съвсем достъпно. И вчера, и днес, плувах във външния, разкошно е времето.
Благодаря за темата.

# 3
  • Мнения: 3 385
Аз гледах, умувах, мъдрих и резервирах коледен пакет в Акватоник.
Миналата Коледа бяхме в Макси, преди това в Роял спа, Арте и Акватоник. Тази година се калебаех между Санте и Рич, но единият ми даде оферта БЕЗ обявената на сайта им отстъпка за ранно записване и не ми се занимаваше с уточнителни имейли, а другият изглежда доста кичозен и реших, че явно е имало защо да го подминавам вече толкова години. Та отново заложих на нещо познато.
Санте ще го посетим, след като прочета (надявам се) повече отзиви в темата Wink

# 4
  • Мнения: 2 131
Благодаря за новата тема!
Ще припадна за Камената значи...Наши пациенти предната седмица ни докладваха, колко било хубаво там, храната, стаите, ресторанта с ди джей...Ние лично сме ходили преди пет години и не ми хареса, ама изобщо на мен, да не говоря, че ни даваха скришом печки духалки за стаята, че беше адски студ декември месец....
То затова има хора и хора.

# 5
  • Мнения: X
Ние сме в апартаменти, харесват си ни, обичаме да ни е широко. Чисто е. Мокетите са леко захабени, но банята е чиста, завесите, прозорците, гарнитурата в холчето, спалното бельо - нямам особени забележки.
DJ-я е у-ни-ка-лен! 😂 Като излязъл от филма за Франкенщайн е! Като седи зад пулта, изглежда като восъчна фигура. Сигурно е на 60 и е умопомрачителен на вид. Но пуска хубава ретро денс музика. Това са впечатленията ми от по-предишно посещение когато все пак вечеряхме в ресторанта, но просто няма да повторим. Храната не е по моя вкус, но аз съм доста капризна. Въпреки това, ядох нещо постно с патладжани, което не беше твърде зле.
Иначе в хотела е топло. Пускат парното към 18:30 и го спират към 21, после го пускали пак към 3 часа през нощта. Сега седим на отворен прозорец, доста е топло.
В апартаментите има баня с вана и отделно още една тоалетна и тераси на двете стаи. Басейните са чисти. Идваме тук заради нашите приятели, с които сме винаги.
Скрит текст:


Последна редакция: сб, 22 окт 2022, 20:40 от Анонимен

# 6
  • Мнения: 2 131
Ясно, благодаря много за снимките!

# 7
  • Мнения: 452
В Камена не съм стъпвала от 15 години, дори не знаех, че работи. Изглеждаше по същия начин...Последно бяхме лятото във Вела Хилс,  доволни сме.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 196
Не разбрах кой е хотела, който е резервиран за 11к bgn за Коледа?
Чак и по новините го казаха.
Извинете, но 11к ми звучи много, а хотелиера каза, че било нормална цена Anguished

# 9
  • Мнения: 3 385
За президентския апартамент на Арте идеше реч...
За НГ цените са полудели навсякъде.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 387
Обяснено е (от мениджмънта на хотела), че това е цена за 6 човека, 4 нощувки, президентски апартамент, празнична вечеря, тинтири-минтири.

За мен пак е много, но явно за някого не е.

# 11
  • Мнения: 1 804
Гледах интервюто и като се сетя за последното ни посещение по празници там, се чудя за същото място ли говорим.

# 12
  • Мнения: 2 131
Да, за Атре спа става въпрос.Големия апартамент за 4 нощувки Wink

# 13
  • Мнения: 2 950
Може ли сравнение между Арте и Роял за 4  човека без деца /имаме хубав повод/ - искаме и масаж да си направим /ако може отзиви и за тях/?

Последна редакция: пн, 24 окт 2022, 09:42 от Пухчо23

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
Влизам да похваля Вела Хилс след един чудесен уикенд там.

Общи условия

Активация на акаунт