Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XI

  • 41 057
  • 739
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 9 133
Това си спомням от Пикард

Пикард и сие се върнаха в миналото от Кю,който умираше.Там той трябваше да спаси своя прапра леля (май),която прави голямо откритие,а има някой който прави всичко възможно да и попрече.Кой беше,не помня.
“Русата жена”  превърна в борк кралица,която създаде нови борки,които ще помагат на федерацията.
Пикард имаше любовна история с ромуланка.
Имаше и нещо с момиче,което е клонирано,но не помня какво беше.

# 301
  • Мнения: 36 196
А, да - тази, която беше роботка в първи сезон, сега беше клонинг Rolling Eyes

И Джеймс Калис игра бащата на Пикард в един епизод, но епизодът не беше много добър.
А и Сантяго Кабарера се влюби в някаква жена от миналото, тъй като не гледах финала, не знам дали им провървя.

# 302
  • Мнения: 9 133
А и Сантяго Кабарера се влюби в някаква жена от миналото, тъй като не гледах финала, не знам дали им провървя.
Да,вярно,че така беше.Остана с нея в миналото.Тя беше лекар.Той ли имаше една разкошна котка или пилота от Дискавъри?

# 303
  • Мнения: 36 196
Нямаше котка, Сантяго имаше много виртуални версии.
Между другото, флиртът му с Джурати в първи сезон ме възмути - не можеше да намерят двама души, които да си отиват по-малко!

# 304
  • София
  • Мнения: 27 022
Супербоул трейлър

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Скрит текст:
Къде из НВО мога да намеря Beforeigners?

В НВО съм гледала 1-ви сезон, но сега то няма. Аз търся 2-ри сезон, но и него не намирам в мрежата.

# 306
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Скрит текст:
Къде из НВО мога да намеря Beforeigners?

В НВО съм гледала 1-ви сезон, но сега то няма. Аз търся 2-ри сезон, но и него не намирам в мрежата.

Да, в някоя от темите ми казаха, че НВО са го продали, заедно с други европийски сериали, на Skyshowtime . Свалих го от някой от българските тракери.

# 307
  • Мнения: 9 133
Гийермо дел Торо и екипа на Пинокио ще адаптират фентъзи романа Тhe Buried Giant на Казуо Ишигуро.
Сюжетът е за двойка съпрузи(уточнявам,че са мъж и жена),които търсят сина си,макар,че нямат никакви спомени за него.Действието се развива след смъртта на крал Артур.
Предчуствам нещо мрачно и тъмно.Нямам търпение.

# 308
  • София, България
  • Мнения: 5 574
Гийермо дел Торо и екипа на Пинокио ще адаптират фентъзи романа Тhe Buried Giant на Казуо Ишигуро.
Сюжетът е за двойка съпрузи(уточнявам,че са мъж и жена),които търсят сина си,макар,че нямат никакви спомени за него.Действието се развива след смъртта на крал Артур.
Предчуствам нещо мрачно и тъмно.Нямам търпение.

Чела съм книгата, много странен избор за адаптация, явно няма да има много общо с романа, в който реално не се случва кой знае какво, всичко е чувства, мисли и описания на обстановката. Това е от малкото романи на Ишигуро, който едва прочетох и бих казала, че изобщо не става за филмиране.

# 309
  • Мнения: 36 196
Всички влогъри хвалят новия сезон на Picard - мисля да се прежаля да го гледам.
А и харесвам Тери Маталас, който му е шоурънър.

# 310
  • Мнения: 28 882
Загледах Dominion и ми харесва засега.

# 311
  • Мнения: 9 133
Гледах Picard,епизод 1 и донякъде е забавен.Големия бонус е,че събират оригиналния екип на Пикард от Следващото поколение.Най-накрая дават на зрителя това,което иска и си играят с неговите носталгичните чувства.Чиста услуга към феновете,но е готино.

# 312
  • Мнения: 36 196
Втори епизод на Picard е ок. Продължава да ми е прекалено тъмен (буквално) - едва виждам какво става.
Скрит текст:
Радвам се, че не удължиха мистерията с бащинството на Джак, защото така или иначе всички си го мислят още от първи епизод. Сега сигурно ще излезе, че в крайна сметка не му е син - колкото да се дразнят зрителите Joy
Прегледах каста в Гугъл - злодейката е дъщеря на легендарния актьор Кристофър Плъмър, ама хич не си приличат...

# 313
  • Мнения: 11 306
Аманда Плъмър е много интересна актриса. Спомням си в в Игрите на глада.
Изкефи на края на епизода появата на Уорф.

# 314
  • Мнения: 36 196
Изгледах трети епизод на Picard - хареса ми, но ми се струва, че е малко муден. Тези с менящата форма не бяха ли от Стар Трек: Дийп спейс 9? Дали ще видим актьори и от този сериал?
Не съм разглеждала новини за камеота, та ще е изненада за мен Simple Smile
Не ми хареса как се развиха нещата с Джак - твърде студен прием...
Какво е станало с Уесли, разбрах, че са го давали в предишния сезон, но или не помня въобще, или съм го прескочила?

Общи условия

Активация на акаунт