На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 43

  • 97 689
  • 743
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 10 444
Пишете ми на лични

# 226
  • на Мелмак
  • Мнения: 10 960
На първа страница има търсачка по активна съставка, може да проверите.

# 227
  • Мнения: 567
Моля за помощ. Закупихме парацетамола за детето от турция , но не мога да си преведа и не знам каква трябва дс е дозировката, някой купувал ли е ?

# 228
  • Мнения: 349
Моля за помощ. Закупихме парацетамола за детето от турция , но не мога да си преведа и не знам каква трябва дс е дозировката, някой купувал ли е ?

Напишете в гугъл лекарството и милиграмите. Ще ви излезнат листовки на български. Аз така правя. По-лесно ми е защото не зная турски.

# 229
# 230
  • Мнения: 26
Здравейте, страницата за дежурните аптеки за тази събота и неделя за Одрин не ми зарежда. Някой ако може да каже кои са?

# 231
  • Димитровград
  • Мнения: 799
Тук може да ги видите, но са само за текущия и следващия ден, утре ще излезнат дежурните за неделя.
https://edirne.eczaneleri.org/merkez/nobetci-eczaneler.html

# 232
  • Мнения: 165
Здравейте! Днес някой посетил ли е Одрин?! Паркингите до джамията Селимие дали работят?! Надявам се,че е свършил ремонта.Приятна вечер.Blush

# 233
  • Мнения: 683
Моля за скорошен отзив за Alan suits.

# 234
  • Мнения: 494
За първи път бях в Одрин в края на септември и ядох "тава джигер" ( дроб) при Айдън и много ми хареса. Чух, че вече нямал ресторант на  Марги аутлет , пазара който е в сряда. Може ли да ми кажете, къде на друго място имам хубав дроб в Одрин?

Последна редакция: ср, 07 дек 2022, 18:04 от maugli

# 235
  • Пазарджик
  • Мнения: 699
За първи път бях в Одрин в края на септември и ядох "тава джигер" ( дроб) при Айдън и много ми хареса. Чух, че вече нямал ресторант на  Марги аутлет , пазара който е в сряда. Може ли да ми кажете, къде на друго място имам хубав дроб в Одрин?
Айдън Имат и друг ресторант на центъра близо до джамията.Преди 2 седмици го посетихме и според мъжът ми ,дробът бил същия като този при Марги аутлет.

# 236
  • Мнения: 757
Ние ядем всеки път на кюфтечи осман не знам дали точно го пиша намира се на центъра над ресторантчетата на който чакат прави хората .....

# 237
  • Мнения: 211
Здравейте,може ли локация на Kipa в Лозенград ?

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 5 904
Кипа няма от години, вече е Мигрос, а отскоро го надстроиха и се казва MiniMall
MMM Migros
+90 850 677 5973
https://maps.app.goo.gl/fdePrw3Rg9n9e73M8

# 239
  • София
  • Мнения: 1 174
Нещо ме притеснявате, никой ли не е ходил скоро, следя ви редовно ма тука 3 седмици е мъртвило. 🥰🥰🥰 Фейса не го броя, тук ви следя най много.
Камерите не работят, не виждам опашката, а ще тръгна в събота рано сутринта.
Остават ми няколко довършителни неща да взема като обзавеждане и задължителната аптека.
Явно аз ще докладвам като се върна, стискайте ми палци да се справя и този път.

Общи условия

Активация на акаунт