Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Не, Лори, просто с целия колектив се разбирам чудесно, ще ми липсват, атмосферата е супер, ходя на работа с желание, въпреки че самата работа е тежка и зле заплатена. Кавалерите са последното нещо, което да ми определя работното място Simple Smile Колегите ми са майтапчии, в повечето случаи адски цинични майтапи хвърчат, но скука няма никога, а иначе са отзивчиви и може да се разчита на тях. За пръв път изпитах усещането да те оценяват по работата ти и то да те оценяват високо, а аз съм точен работник и ме искат във всички екипи.

 А на новата е различно - там колегите също са готини, въпреки че засега имаме бегли контакти, тъй като още не съм се прехвърлила за постоянно там, а ходя в почивните си дни за да ме обучават. Мястото е хубаво, заплащането по-високо, работното време е ок, с работата се справям без усилие. Обаче не ходя с желание, скука ми е...

# 16
  • Мнения: 19 820
Познато, Хайче. Затова съм фрийлансър.
Пробвай, все пак.

# 17
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 801
Как ревах последния ден в НАП... А уж нямах търпение да се махна.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Аз ще пробвам при всички положения, защото на старата работа шефът ме спъва и не ми позволява да опитам нещо ново и по-добре заплатено на друга позиция. А аз не искам да тъпча на едно място. Знам, че преместването ще е за добро, просто сега ми е кофти.

# 19
  • Мнения: 19 820
Вие, ако знаете, че и до днес като си погледна дървения слон, свещник и кутийка, които ми подариха от държавната ми служба при напускането ми колегите, не рева, ще се смеете.
Да, беше неперспективно, затлачващо и бавно, но толкова добри знания, отношения и опит не съм получава по-натам. МИ!
Ама живот.

# 20
  • Мнения: 9 847
Хайче, запази си приятните контакти от старата работа и създай нови, още по-приятни на новата. Понеже на работа не се ходи за удоволствие, парите са важни. Е, най-добре и пари, и удоволствие, като мен - ей сега с удоволствие си доработвам от къщи Wink (докато други отдавна и наздравето отметнаха) и от заплатата не се оплаквам. Виж, това със скуката не е ок, но не се настройвай предварително. Шефовете обичат работните магарета, щом си такова ще ти направят живота интересен.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Да, това е още един плюс. На новата работа имам двама адски точни шефа. Единият даже е моторджия Simple Smile

# 22
  • Мнения: 7 387
Хай, успех на новата работа. И аз много трудно сменям среда и колектив, но така се случи че и в новата болница се събрахме готини колеги от старото място. Както каза, един мой много близък доктор и приятел , като се присъедини след 2 години:
- Малее, ми то в новия бардак само стари к@ рви.
Та така, кофти е с нови хора, но може и да имаш късмет с колектив, а и заплащането е важно, все пак.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 308
Аз па искам малко скука. Simple Smile
На такъв режим и обороти съм от доста време, че вече сам си се чудя как издържам. Simple Smile

Хай, явно съм пропуснал - ти нали си бацаше самостоятелно? Са......па една работа, па нова работа.......... Я, докладвай на дъртия, да е в час. Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 35 059
Скука след 10 години в най- добрия случай, дишай.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Онз, дълго е за писане. Ще ти разправям Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 35 059
На рд съм дошла, ще си тръгна преди рожденика да е дошъл, офффффф

# 27
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 801
А, що така?
Аз днес съм болна вкъщи... Някакъв вирус ме е гепил.

# 28
  • София
  • Мнения: 35 059
Несериозна работа, дип, къде си е моята си..

Аида, да минава бързо и да си репичка утре. Болни време, всички се тръшнахме, аз два пъти, ама нямах възможност да си боледувам като бял човек. На пангара….

# 29
  • Мнения: 9 847
Аидка, що тъй бе, момиче? Да минава леко.

Хай, къде си? При мен е весело ... на работата, де, да не помислиш в къщи. Та, дойдох да те викам да видиш веселба и да ти омилее скуката.

Айде, някой да се похвали по темата - интимно запознанство, отношение, нещо на любовния хоризонт? Cupid

Общи условия

Активация на акаунт