Отговори
# 900
  • Мнения: 6 577
Остай това, някои мъже се чувстват много по-добре като им се качиш на главата.

Важното е да им се качиш някъде, пък къде - това са подробности.

# 901
  • София
  • Мнения: 35 056
По- честито качване на подробностите регулира кръвното налягане и смазва ставите.
Загубих се, намерих се, прибрах се.

# 902
  • Мнения: 19 821
Качването май не е проблем. Бонус е.

# 903
  • София
  • Мнения: 35 056
Утре тема, днес ми е бюти ден, тоест - изкъпах се Joy

# 904
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Връщам се от детски рожден ден. Добре си изкараха децата Simple Smile

# 905
  • Мнения: 9 846
Нали знаете, женското сърце е като икарус, винаги може да качи някой закъсал Simple Smile))

Добър вечер!

# 906
  • Мнения: 7 387
Нее, женското сърце е, като зелка. За всеки има по листо. Днес ми е много Хепи ден.

# 907
  • София
  • Мнения: 35 056
Това моята песен Joy Joy Joy

# 908
  • Мнения: 9 846
Да ви призная какъв съм шемет. Наскоро един сайт ми отказа едни обувки и като компенсация ми даде код за 30% отстъпка. Днес решавам да го ползвам, но греда. Оказа се, че важал 2 седмици, а съм го получила не наскоро, а преди месец и половина. Ми, верно времето лети. А аз повече и от него Wink

# 909
  • Мнения: 19 821
Момичета, бъдете лоши.
Аз се опитвам.
Но съм слънчице.
//
Да ми гледате момето по бтв в некво изпърдяно предаване всяка събота/неделя. Записът е на 3, нямам представа кога ще се излъчва.
Сега следя скандала с Баленсиага. Много нагласено.

# 910
  • Мнения: 9 846
Офф, прочетох и аз за този скандал. Па и няква откачена, главна стилистка видях. Кво да кажа - като нямаш проблеми изперкваш.

# 911
  • Мнения: 7 387
Мда, какво е една хубава жена, ако няма проклет характер?😆

# 912
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 796
Мда, някои се гордеят, че са проклети, а всъщност не си дават сметка че са токсични

# 913
  • Мнения: 1 304
Мда, какво е една хубава жена, ако няма проклет характер?😆

Компенсаторен механизъм за други дефицити.
Мъжете не са едноклетъчни, класифицират много бързо.
Long story short: Колкото повече дефекти, толкова повече лузъри се пробват и успешните кандидати са все по-еднотипни. Дефектите в характера и поведението теглят с повече от двойна сила надолу по тази скала.
Дефецит могат да са ниски социални способности, мнителност, нетърпение, ниска обща култура и тесен кръг от интереси. Съответно, дразнителите и критериите за оценка на другите хора биват изкривени. Това води до неприкрити прояви на липса на уважение.
И накрая "ми аз съм си проклета, ама...", няма ама, проста си.

Рядко, но има красавици с възпитание, знания, интереси и широк мироглед. Не им е необходимо да бъдат проклети за да си отстояват личното пространство и интересите. Държат се градивно.
За изчерпателност, може и да имат твърд характер и доста често е така. Само че твърд характер не е проклетия и лошотия, а обоснована прагматичност, която не пречи на градивните взаимоотношения.

Айде и малко мода


Най-красиви са усмихнатите жени със смислени цели в живота облечени весело.

Последна редакция: пт, 02 дек 2022, 11:56 от Тифи19

# 914

Общи условия

Активация на акаунт