Гобленарска седянка - 149

  • 50 130
  • 633
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 685
Здравейте момичета.
Много красоти и начало на други.
Мери, рових и аз една вечер, но не открих почти нищо и реших да не пиша.
Вероятно из някое старо немско списание или книга е било. Поне по това което открих. Водят ги от едно време.
Аз не шия. Скоро няма да е. Извадих си гоблена с котетата. За срамотите го въртя вече две години и нагоре. Седнах в неделя за един час и толкова.
Скрит текст:
Струпаха ми се толкова ангажименти, работа и най вече, че изпадам в някакви дупки....
Ще изплувам, трябва!
Само да си оправя и килера и ще се отдам на почивка.
Хубаво почивни дни на всички и продължавайте да творите.

# 166
  • София
  • Мнения: 5 549


Здравейте, момичета! И от мен един етап, че отдавна не съм се разписвала. Не шия много, но ви следя и се радвам на красотите, които показвате.

# 167
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 930
Simple Smile Simple Smile изпуснала съм какво си започнала, но до тук е мнооог одобро.
Simple Smile сякаш Палечка всеки момент ще се покаже.

# 168
  • Мнения: 16
Здравейте, за първи път ще шия гоблен. Чудя се има ли значение от коя страна на панамата се шие гоблена. Разграфих си всичко и чак след това се зачудих панамата има ли лице и опако? Благодаря предварително. 🌹

Последна редакция: сб, 28 яну 2023, 14:56 от Misilimka

# 169
  • Мнения: 11 783
Ако нямаш т.нар. ива (страничния край на плата, който е надупчен с игли), няма как да разбереш кое ти е лице или опакова страна ако си приличат двете. Аз лично не гледам, за мен панамата изглежда еднакво и от двете страни, отрязвам си парче и на където го обърна Simple Smile

# 170
  • Мнения: 16
Благодаря! 🍀

# 171
  • Мнения: 692
Мери, рових и аз една вечер, но не открих почти нищо и реших да не пиша.
Вероятно из някое старо немско списание или книга е било. Поне по това което открих. Водят ги от едно време.
В италиански сайт беше, от 2015. Отворих, търсих, търсиииих.... В Пинтерест - нищо, при рускините нищо и айде милиметровата хартия и съчинение по картинка Simple Smile Получи се де

# 172
  • Мнения: 1 685
Mery 79, аз видях надписа и по него опитах, но не открих.
Исторически модели ги водят. Справила си се идеално.
Тук ходя с дъщеря ми по антикварни книжарници. Понякога има хубави книги.
Като ни обземе "лудост", че го искаме няма какво да ни спре. Аз не знам колко неща съм захванала и все нови излизат. Един паяк на дъщеря ми е с лоша схема, но ще се опитам да се сборя така. Ако не успея ще моля по нататък за помощ.
Хубава вечер на всички.
Исках да кача нещо, но не ми позволява.

Последна редакция: сб, 28 яну 2023, 17:58 от Хексилина

# 173
  • София
  • Мнения: 630
Не е четвъртък, но сега имам възможност да покажа. Остава ми още около 1/5 и естествено магията на контура накрая.

# 174
# 175
  • sof
  • Мнения: 437
Великолепни сте! Tsvety, тъкмо да кажа какъв инересен сюжет, и ти си го „изяла“! Mery79, браво, аз някои вехти модели, дето не са в продажба, щото са отдавна изчерпани, ги гледкам и се облизвам, ама нямам тоя хъс да си ги възстановя за лична употреба по картинка, това си е талант. И аз етап:
Скрит текст:

# 176
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 930
ахааааа, разбрах - отбелязваш китайската година на заека Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

цвети, тедуи, новите ви начинания са чудесни - прерия и океан Simple Smile приказка. Simple Smile

# 177
  • Мнения: 340
Включвам се при вас е едно етапче. От години не бях сядала да шия, но покрай пандемията отново се завърнах към любимото си хоби.

# 178
  • Мнения: 278
ann79, мирише ми на лято при теб. Аз съм до никъде, ама така е с толкова много хобита. Важното е, че поне плетката си завърших Simple Smile Реших да се трудя до април и после го оставям пак да отлежава. Та с моето темпо може за другата зима да си го закача Grinning

# 179
  • Мнения: 692
Показвам две  красоти  . Синхронът в цветовете е съвсем случаен - мечето го изрових от едни стари багажи, шито е преди повече от 20 години, а буквата е прясна-прясна, поръчка за една любителка на котета Simple Smile
 

Общи условия

Активация на акаунт