МБАЛ Надежда - тема 22

  • 45 507
  • 743
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 224
Добро утро,
Имам следния въпрос - не посещавам женска консултация в Надежда, а ходя само на пренатална диагностика там, скоро ми предстои да започна да следя тонове и се чудех може ли там да го правя, ако да, кой лекар и кога ги разчита, на каква цена са и каква е практиката от коя седмица се следят там?

Благодаря предварително на отзовалите се и успешен ден ☺️

# 346
  • Мнения: 1 293
От 34 Г.с. разчита ги доктора на смяна. Час се записва в приложението директно.

# 347
  • Мнения: 224
От 34 Г.с. разчита ги доктора на смяна. Час се записва в приложението директно.

И няма значение, че следящият ми не е там?
Бихте ли споделили и каква е цената и всяка седмица ли е запис или на две седмици?

Благодаря

# 348
  • Мнения: 1 293
За цена не знам следях се там и имах пакет. Може да ги питате в кол центъра им.

# 349
  • Мнения: 70
От 34 Г.с. разчита ги доктора на смяна. Час се записва в приложението директно.

И няма значение, че следящият ми не е там?
Бихте ли споделили и каква е цената и всяка седмица ли е запис или на две седмици?

Благодаря
Няма никакво значение,че не се следите там.Тоновете започват от 34 г.с и се правят всяка седмица.За цена и аз не мога да кажа,тъй като бях с пакет,но звъннете на регистратура и попитайте. Иначе тоновете се разчитат от дежурния лекар,който е на смяна.

# 350
  • Мнения: 530
Миналата година родих в Надежда, не съм се следила там, но ходех на тонове. Бяха 25лв. Тогава.

# 351
  • Мнения: 1
Момичета, някоя наскоро родила в Надежда, знае ли какво адаптирано мляко се дава на бебетата?

# 352
# 353
  • Мнения: 273
От 34 Г.с. разчита ги доктора на смяна. Час се записва в приложението директно.

И няма значение, че следящият ми не е там?
Бихте ли споделили и каква е цената и всяка седмица ли е запис или на две седмици?

Благодаря
Няма никакво значение,че не се следите там.Тоновете започват от 34 г.с и се правят всяка седмица.За цена и аз не мога да кажа,тъй като бях с пакет,но звъннете на регистратура и попитайте. Иначе тоновете се разчитат от дежурния лекар,който е на смяна.

И да добавя - 28 лв са в момента, по веднъж на седмица се ходи, и си вземете подписания лист, за да си го види и вашия следящ, или си го снимайте. През приложението можете да запазвате час, през регистратура, по телефон и акушерките в кабинета на тоновете също могат да записват от седмица за седмица.

# 354
  • Мнения: 315
Някой знае ли защо отнема толкова време да излезе резултата от цитонамазката? Може би е готова, но отнема повече време да качат резултата в приложението?
Като бях бременна за седмица беше готова, а сега вече две седмици чакам.

# 355
  • София
  • Мнения: 5 443
Някой знае ли защо отнема толкова време да излезе резултата от цитонамазката? Може би е готова, но отнема повече време да качат резултата в приложението?
Като бях бременна за седмица беше готова, а сега вече две седмици чакам.
20 работни дни им е срока,много ме изнервя това чакане.
Винаги са им ставали много бавно цитонамазките в Надежда.

# 356
  • Мнения: 273
Някой знае ли защо отнема толкова време да излезе резултата от цитонамазката? Може би е готова, но отнема повече време да качат резултата в приложението?
Като бях бременна за седмица беше готова, а сега вече две седмици чакам.
20 работни дни им е срока,много ме изнервя това чакане.
Винаги са им ставали много бавно цитонамазките в Надежда.

Освен, че винаги са ставали бавно, сега съвсем. Тя течно-базираната си отнема 2 свдмици, ок, но наистина им е много дълъг срока.... Имат явно и проблем в лабораторията, нямат персонал за там. Отделно, АГ ме е съветвал да си подам оплакване и нещата ще се раздвижели. Явно и на тях им е писнало от това забавяне.

# 357
  • Мнения: 903
Здравейте,
Някой знае ли дали в момента има свиждания в отделението?

И положителен отзив- в неделя бях на спешен кабинет и ме прегледа д-р Рафик и ми хареса, прегледа беше подробен, внимателен и ми обясни накрая опциите и заключението. Не съм я виждала преди и не знам дали следи ЖК.

# 358
  • Мнения: 120
Здравейте,
Някой знае ли дали в момента има свиждания в отделението?

И положителен отзив- в неделя бях на спешен кабинет и ме прегледа д-р Рафик и ми хареса, прегледа беше подробен, внимателен и ми обясни накрая опциите и заключението. Не съм я виждала преди и не знам дали следи ЖК.
Здравейте,
Аз мога да дам малко повече инфо за
Д-р Рафик. Преди да се премести в Надежда(преди около месец, два), тя беше в Щерев. При стечение на дадени обстоятелства Д-р Рафик ми прави секциото там. Мога да кажа само хубави неща.
Добър специалист, отношението й беше чудесно. За себе си реших да я последвам в Надежда и да продължа да се преглеждам при нея.

# 359
  • София
  • Мнения: 64
Здравейте.
Предварително се извинявам ако е коментирано по-напред в темата, но на прима виста не открих...
Става въпрос за ранна фетална морфология (+ БХС) в Надежда. Първо- каква е актуалната цена? В ценоразписа има две цени -Фетална морфология - ранна - 11 - 13 г.с. и Фетална морфология - ранна - 11 - 13 г.с. -НАДЕЖДА.
Цената включва ли и кръвното изследване за БХС? Кога се дава кръв (същия ден на УЗИ или предния и съответно резултата от БХС коментира ли се от провеждащия скрининга? ).
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт