Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 84

  • 69 614
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Благодаря за темата
Аз се чудя на доста техни продукти. Точно в notino гледам и аз. Отзиви за лосионите им за тяло? От кои други техни продукти сте доволни?
На Евелин в момента ползвам коректор за под очи и основата за спирала SOS (златистата). И от двете съм доволна.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 535
Благодаря за новата тема Simple Smile
Да прехвърля питането от предната тема - може ли да препоръчате хубав лосион за тяло...с аромат на ванилия, или нещо друго подходящо за зимата?

# 3
  • Мнения: 1 565
Благодаря за темата.

На Linea Bio има лосион с ванилия, хубав беше.
Аз като цяло ги харесвам, имаше и един аромат с ябълка много хубав, напомня ми на Коледа.

Бях ви питала за парфюмен лосион. В крайна сметка си взех ето този на Севънтийн. Намерих ги в една аптека, имаше и тестери за да се пробва аромата. Взех да ми се намира един, приятно мирише.

# 4
  • Мнения: 2 683
Благодаря за темата 🌷
Препоръчайте душ гел с аромат на портокал

# 5
  • 1444
  • Мнения: 1 036
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus
Да питам - някой случайно да е виждал това нещо във физически магазин?
Мернах го в сайта и реших, че искам да го пробвам, макар че не съм много сигурна.... дето се вика  - не знам за какво ми е, ама много ми трябва Trollface

# 6
  • Мнения: 246
Благодаря за темата 🌷
Препоръчайте душ гел с аромат на портокал

# 7
  • Мнения: 9 767
Благодаря за темата 🌷
Препоръчайте душ гел с аромат на портокал
https://galen.bg/zhaya-dush-gel-portokal-500ml

Този ми е любим

Редактирам се, Йорис ме е изпреварила

# 8
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 066
Кой беше добър сух шампоан без бели следи?  напоследък каквото и да ползвам все оставя бели следи и ми писна.

# 9
  • Мнения: 177
Здравейте, търся гел за вежди, който наистина да ги фиксира ☺

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Този бюти блендер хубав ли е, мекичък ли?Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 28 119
На Ебелин е доста приличен. За бб говоря.

# 12
  • Мнения: 246
Здравейте, търся гел за вежди, който наистина да ги фиксира ☺

Този няма мърдане

# 13
  • Мнения: 2 006
И аз си търся гел за вежди, който добре да ги фиксира. В момента ползвам на Катрис и не съм много впечатлена. Тези на Есенс или Алверде дали са по-добри?

# 14
  • Deutschland
  • Мнения: 5 354
За темата 🌹
Нов вид Балеа професионални Ш и Б за коса има. Все ми се струва, че май и преди имаха хиалуронов, в тъмносини опаковки, но може и да бъркам.

Общи условия

Активация на акаунт