Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Момче или момиче

• 1 793
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
Толкова, колкото това че имаш ли киселини, детето ще е много окосмено. Малкият ми син ме риташе доволно добре в стомаха и от 6м имах киселини, но горилче не родих.
После идва и осоляването на бебето срещу потене... Ужасии и безумия.

# 16
Много отдавна нашите баби и прабаби като са нямали как да разберат какво е бебето, са се родили разни вярвания. Ако ти е кръгъл корема какво е, ако е остър, ако ти излязат пъпки и т. Н. Това са просто легенди, хората са си запълвали времето на очакване. Разбира се, че може да се получи съвпадение и да "познаят", но е само въвпадение. Моята мила баба все спореше, че нямало как да чакам момиче, много кръгъл ми бил корема, ама момиче се роди. Иначе с 2 момичета, сладко не ми се е ядяло, от всичко ми се гадеше.

# 17
Аз имам момиче и ми се ядеше само мусака и кисело мляко 🤪

# 18
Как бе? .. До колкото знам полът на бебето се определя още при самото оплождане Nerd
в 7 г.с и то не си знае пола още Simple Smile

# 19
  • Sofia
Как бе? .. До колкото знам полът на бебето се определя още при самото оплождане Nerd
в 7 г.с и то не си знае пола още Simple Smile

Той за определяне се определя, ама за знаене - не се знае Stuck Out Tongue Grinning

# 20
В начална бременност 5г.с съм но освен спазмите в корема и леката замаяност ако ми се
пригади е за кратко и се е случвало 2-3 пъти нямам повръщане, киселини или предпочитания за разни храни какво ли мога да очаквам

# 21
  • София
Момче:момиче=50:50.

# 22
Зависи. Ако ехографа покаже момиче - значи има по-голям шанс да е момиче. Ако не покаже момиче има по-голям шанс да е момче.

# 23
Винаги съм обичала много сладко и го ям в големи количества, по време на бременността това не се промени. Имам момче.
Според вас вярно ли е,че когато ви се яде сладко значи ще е момиче?

# 24
Изобщо не вярвайте на такива бабини деветини. Аз винаги съм обичала сладко, яде ми се и през цялата бременност.
Като всяка бъдеща майка с първо дете, и аз в началото направих всевъзможни глупави тестове из интернет, осланях се на усещания за вкус, сънища и т.н.
Бях убедена, че ще имаме дъщеричка. Ами не,  очакваме момък. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт