Плащане с google pay

  • 2 815
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте! Какво мислите за плащането с google pay в различни магазини и също така и в различни сайтове. Отскоро ми направи впечатление че може да се плаща на някои сайтове също и с google pay. Всяко мнение е добре дошло

# 1
  • Мнения: 4 002
Какъв е проблемът? Страх те е, не знаеш как се ползва? Какво точно питаш?

# 2
  • Мнения: 164
Здравейте!
Каква е разликата при плащане с PayPal и GooglePay? Има ли скрити такси при плащане с Google Pay, излиза ли по-изгодно?

# 3
  • Мнения: 16
Използвам Google pay вече няколко години, лично аз го използвам за ежедневно плащане в магазини, защото става бързо и не ти иска пин код, но се е случвало(за няколко години може би 2 пъти) да ми се откаже плащането с Google pay, защото реално ползва друга карта(с номер който е от чужбина) и когато терминалът иска картата да е с номер от България и автоматично отказва транзакцията, това е валидно за всички държавни институции(може би вече са го орпавили защото бях чел новина, че вече приемали и карти с номер от чужбина за плащания) и веднъж с една куриерска фирма която даже не и помня името. За онлайн плащания използвам виртуалната карта на револют. Никакви такси няма, колкото иска търговеца толкова плащаш. Случвало ми се е и да платя и после да върна въпросната стока и да ми върнат парите, така че няма проблем и с връщането на парите. Като цяло не съм имал проблеми. Минусът тук е, че гугъл ще ти имат данните на картата, но пък те най-вероятно знаят всичко за теб, така че е все тая. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 164
Благодаря за информацията!

# 5
  • Мнения: 406
Може ли да се плаща с google pay на касите не големите вериги, през пос терминал?

# 6
  • Мнения: 16
Може ли да се плаща с google pay на касите не големите вериги, през пос терминал?
Навсякъде където има пос терминал може да се плаща с Google pay.

Общи условия

Активация на акаунт