Екскурзия в Европа за новата 2023 година

  • 2 482
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Мога ли да попитам за фирма, която прави екскурзии за новата 2023 година, където цените са що-годе приемливи. Търся от няколко дни, но всичко което ми излиза са екскурзии до Испания/Италия за 3 нощувки със закуска и самолетен билет от порядъка на 1000лв+. Ще съм изключително благодарна, става въпрос за пътуване в Европа, без предпочитание за държавата.

Последна редакция: пн, 28 ное 2022, 16:59 от bubanka

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
https://okeania.bg/
Просто ми излизат, като реклама във ФБ, не съм ги ползвала и не пиша това, като препоръка.
Предлага се само полет и нощувка със закуска. Трансфери, посещения и т.н. си остават на собствена инициатива.

# 2
  • Мнения: X
Рапсоди, Бохемия, Абакс. Търсиш в гугъл. Само първите съм ползвала.
Оправи си заглавието на темата.

# 3
  • Мнения: 471
Рапсоди Травел за Истанбул.
Ама малко късно сте се сетили.

# 4
  • Мнения: X
Рапсоди специално имат Новогодишни екскурзии до Сърбия, Истанбул, Румъния, Испания и Лапландия. (както и други, извън Европа)

# 5
  • Мнения: 6 225
Аз съм ползвала само Бохемия и винаги съм оставала доволна, но цените не са ниски. Добри оферти и намаления има често, но трябва да се провери на сайта им.

# 6
  • София
  • Мнения: 862
Ще ходим до Лефкада с Бохемия за Нова Година. Всички закуски и вечери са включени. Ще има празнична вечеря с чуждестранен DJ, което вероятно значи, че ще имаме мултинационална новогодишна вечеря и купона ще е на лице.
Острова сме го посещавали през лятото, но ако има възможност сега ще го разгледаме с градски транспорт. До колкото разбрах пред хотел Йониан Блу (в който ще бъдем) има спирка. Ще има и мини-круиз из няколко островчета.
Всичко това ми звучи, като един чудесен край на старата и прекрасно и вълнуващо начало на Новата година. Simple Smile
Записахме варианта с повече дни. Според мен, цената е добра.

# 7
  • София
  • Мнения: 746
Аз отивам за няколко часа до Бергамо, колкото да видя Коледния базар, да изям една пица, вино, кафе и се прибирам Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 396
Аз отивам за няколко часа до Бергамо, колкото да видя Коледния базар, да изям една пица, вино, кафе и се прибирам Simple Smile
Дайте повече подробности. Нямам възможност да отсъствам за дълго и този план ми прозвуча добре Simple Smile

# 9
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 320
Аз отивам за няколко часа до Бергамо, колкото да видя Коледния базар, да изям една пица, вино, кафе и се прибирам Simple Smile
Дайте повече подробности. Нямам възможност да отсъствам за дълго и този план ми прозвуча добре Simple Smile

За такова пътуване не ви е нужна агенция и специални подробности - купувате билетите, една или две нощувки на удобно място, проучвате трансфера от летището до мястото за настаняване и готово.

# 10
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 138
Аз отивам за няколко часа до Бергамо, колкото да видя Коледния базар, да изям една пица, вино, кафе и се прибирам Simple Smile
Дайте повече подробности. Нямам възможност да отсъствам за дълго и този план ми прозвуча добре Simple Smile

И на мен мнг добре ми звучи, чакам подробности

# 11
  • Мнения: 4 403
За такова пътуване не ви е нужна агенция и специални подробности - купувате билетите, една или две нощувки на удобно място, проучвате трансфера от летището до мястото за настаняване и готово.

Много добър вариант.

Аз ходих до Истанбул с "Караджъ Турс". Добра им беше организацията и на всяка избрана опция имаше представител, придружаващ ни, но всичко беше много сгъстено и реално нямаше време човек да разгледа спокойно, камо ли да се наслади на това, което вижда. За следващо ходене (поне точно до Истанбул) определено бих отишла без агенция.

Последна редакция: вт, 29 ное 2022, 12:03 от Витаминче_

# 12
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 320
С агенция засега съм ходила само до Египет и то не на море, а да разглеждаме старини и да плаваме по Нил.
Всичко останало сами - Европа, САЩ, Южна Корея, Сингапур, Близък Изток. Предстоят ни кратки зимни визити до Австрия и Дания. А в по-далечен план - Япония.

# 13
  • София
  • Мнения: 746
Не съм ходила никога до сега с агенция, но обиколих Европа. Уиз бяха пуснали изгодни билети за 14.12.22, за връщането взех от Райън. Тръгването ми е в 7:45, прибирам се в 18:00 мисля...Била съм и друг път в Бергамо, познато ми е. Билетите ми бяха около 30Е. Програмата е: автобус от летището до фуникуляра, шматкане, ядене и пиене в стария град, след това слизам долу, разходка на Коледния базар и се прибирам.

# 14
  • Мнения: 5 277
Аз отивам за няколко часа до Бергамо, колкото да видя Коледния базар, да изям една пица, вино, кафе и се прибирам Simple Smile
На нас за няколко часа ни е само до София Simple Smile Вие сигурно по-бързо стигате до Бергамо Simple Smile Гледах и аз билетите на уиз, но връщането беше много скъпо. Не съм се сетила да търся на друго място Rolling Eyes Не съм пътувала никога със самолет и все се каня и все не събирам смелост, но с агенция е много по-скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт