Писмо до Дядо Коледа – споделете коледната магия с BG-Mamma и Pepco

  • 14 279
  • 907
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 6 133
Моите пораснаха и не пишат вече писма, но си пожелаха разни неща, че много били слушали. Joy Младеж 1- джойстик за ПС4, дъска за скейтборд, младеж 2- слушалки, плакати за стаята, девойката- настолна игра и малко дрехи, най- големият батко още не е споделил.

# 166
  • Мнения: 998
Моите деца са скромни, но малкия все пак иска подаръци... Не знае точно какви, но иска 😃

# 167
  • София
  • Мнения: 16 015
Малки са още и не могат да пишат.
Момчето иска  кола-крокодил от Пепко.
Вече е купена и опакована.
Малката нищо не иска, чудим се какво да и купим.
Налита на колички, не я върнуват кукли и подобни.

# 168
  • Мнения: 996
Синът ми всяка година ни изненадва с много странни желания - асансьор, лодка с моряци и капитан, гараж и други в този стил. От много време насам за всеки празник иска да разраства колекцията от жп елементи. Искал е мост, тунел, прелез. За тази Коледа иска жп депо.

Дъщеря ми е по-сложна. Тя с играчки по принцип не е играла много. За нея винаги са неща за навън - колело, тротинетка. Тази година иска хубав федербал. И куче!!! Последното го иска и без повод ежедневно.

# 169
  • Мнения: 135
Моята дъщеря иска за Коледа кукла Барби със семейство . Ще напишем писмото на дядо Коледа още тези дни,  за да има възможност да се подготви до празниците добрия дядо Коледа 😁

# 170
  • Мнения: 852
Малкият си пожела влакче за коледа. Не уточни какво. Написанато отнего писмо вече пътува до Дядо Коледа. Влакчето в момента е в "процес на издирване" по магазините. Simple Smile

# 171
  • Мнения: 80
Дъщеря ми ( на 2г и 2м) си пожела кукла Барби ( Куку Баби ) 😅❤🎄

# 172
  • Мнения: 668
Младежът иска игра за плейстейшън, а каката -колело.

# 173
  • Мнения: 354
Дъщеря ми е на 8 години и е написала едно голямо писмо на Дядо Коледа - пожелала си е диамантен детски гоблен, дънки, малка раничка, розов лак и кукла. Чака с нетърпение празниците.

# 174
  • Мнения: 2 354
Синът ми написа писмо до дядо Коледа с желание за писта с акула на Hot wheels.

# 175
  • Мнения: 252
Детето иска Harry Potter Funko Pop Advent Calendar

# 176
  • Мнения: 2 112
Малката иска мече, количка за пазаруване и всякакви кукли.
Баткото е винаги готов за конструктори, роботи и плейстейшън-игри.

# 177
  • Мнения: 2 656
Книжка и нов телефон

# 178
  • Мнения: 461
Малката е на вълна кукли и въпреки че още не може да ми каже какво точно иска, ще получи поредната кукла, сигурна съм че много ще й се зарадва.

# 179
  • Мнения: 2 069
Желания на детето - няколко конкретни книги.

Общи условия

Активация на акаунт