Писмо до Дядо Коледа – споделете коледната магия с BG-Mamma и Pepco

  • 14 284
  • 907
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 13 105
Единствено 7-годишният писа писмо. Другите са или по-големи и отдавна не вярват, или по-малък, който идея си няма от празници още.
Младежът с писмото иска Лего.

# 196
  • Варна
  • Мнения: 522
С моето момче писахме писмо, но аз го писах,че е на 3г. -та той си пожела таблет и самолет с дистанционно.

# 197
  • Мнения: 954
Иска детски лаптоп, за да работи като мама 😂❤

# 198
  • София
  • Мнения: 485


Това е писмото, под маска за перде се разбира - маска за сън Simple Smile

# 199
  • Мнения: 1 121
Моето е още малко, на година и половина, но като питам какво иска от Дядо Коледа, винаги ми отговаря "Ба-а-а-би", което значи Барби. Много ги харесва милата, а е мъничка сякаш още за игра с такива фини играчки с дребни аксесоари.

# 200
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Днес в градината са писали писмо до дядо Коледа и госпожицата е поискала влак с релси и дистанционно управление.

# 201
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 164
Дъщеря ми иска лаптоп, а сина ми - Brain Box и играчки динозаври.

# 202
  • Мнения: 665
Моят син е още малък, но би се радвал на играчка с песнички и звуци.
Аз пък искам джакпота от тотото😆

# 203
  • Мнения: 2 663
Книжка и нов телефон и къщичка за кучето

# 204
  • Мнения: 651
Моето си пожела нов телефон с хубава камера Simple Smile

# 205
  • Мнения: 4 590
Голяма къща за Барби.
Специално Барби с рокля, обувки и куче - бяло и един кон, пак бял.
Комплект сеМки. Simple Smile
Коледна рокля с обувки и диадема
Рокля на Рапунцел

# 206
  • Мнения: 595
Синът ми иска Лего лунна изследователска станция

# 207
  • София
  • Мнения: 1 687
Моето детенце още е мъничко и не може да говори (1.5г), но пак знае как да покаже какво иска 😄. Забелязах, че харесва влакчета, но тъй като е момиченце, не съм ѝ купувала, нито някой досега ѝ е подарявал, затова за Коледа ще я изненадаме с едно малко, красиво влакче. Надявам се да ѝ хареса. Също така ще ѝ купим още книжки, защото знаем, че и тях харесва много.

# 208
  • Мнения: 1 775
Синът ми е голям вече и не пише писма на Дядо Коледа, но си поръчва на неговите помощници ръчна конзола за игра, а дъщеря ми е на 2г и все още не разбира за какво става въпрос, но иска дядо Коледа да и донесе много бонбони Stuck Out Tongue Winking Eye

# 209
  • Бургас
  • Мнения: 329
Моето дете е на 1годинка и 5 месеца и все още не може да пише и говори.Много се чудихме какво да и подарим,за да я зарадваме максимално и се спряхме на детска кухня,защото има голям интерес към отварянето на шкафове и към кухненските ни принадлежности 😃🎄✨

Общи условия

Активация на акаунт