Менструация след повече от 15 дневно зацапване

  • 2 068
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Добър вечер .
Имам нужда от мнението ви . Ако има такива вече преживели моят проблем , ще се радвам да прочета развоят им .
Ще се опитам да обясня максимално добре ситуацията и здравословното си досие от последните години .
На практика съм здрава , тридесет годишна жена .
Жена от многото с два пъти лекувани кисти (още на 17 годишна възраст) и една конизация преди 4 години , чиято хистология показа Цин 3 . Оттогава всичко е наред , здравословно .
Обаче .. психиката ми вече мъти възможности за влошаване ..
На 08.11.2022 беше последният ден от  менструацията ми . От 10.11 получих розово зацапване , което с дните променяше , както цвета , така и количеството си . Живея в страна , в която и да умреш искат да си запазил час и имам такъв едва този четвъртък .. !
Събота имах много силни стомашни болки и никое  хапче не ми помогна .. днес посетих личният си лекар и дадох кръв и урина . При теста установих , че течението вече е повече и приличаше на менструация .. резултатите от урината бяха чисти и каза , че всичко изглежда наред и да изчакам гинекологичен преглед . Отхвърли и бременност на този етап .
На мен обаче не ми дава мира .. сега цикъл ли имам .. какво ?! Повече от половин месец кървя ..
моля за мнение !? Благодаря че ме изчетохте . Желая ви здраве !
Поздрави .

# 1
  • Мнения: 18
[


Аз в момента съм така,кървя след цикъл.Беше розово,сега е кръв.бях на преглед .Видяха ми полип и съм с направление за абразио.Одидох на втори доктор не видя полипа,може би заради кървенето,трябвало да се дойде след нормален цикъл ,на чисто ,тогава се вижда най добре.Изписа ми хапчета за спиране на кръвотечението.Да изчакам нормалния цикъл и пак да отида, но най вероятно е полип и ще се наложи абразио.Аз исках хистероскопия, независимо че ще си я платя,но тя настоява за абразио,не разбрах защо.Притеснянах се да не е тай лошото,но се оказа че такова кървене е типично за полип
quote author=Yasmine Ayrmu 603843 link=topic=1503170.msg45654631#msg45654631 date=1669749762]
Добър вечер .
Имам нужда от мнението ви . Ако има такива вече преживели моят проблем , ще се радвам да прочета развоят им .
Ще се опитам да обясня максимално добре ситуацията и здравословното си досие от последните години .
На практика съм здрава , тридесет годишна жена .
Жена от многото с два пъти лекувани кисти (още на 17 годишна възраст) и една конизация преди 4 години , чиято хистология показа Цин 3 . Оттогава всичко е наред , здравословно .
Обаче .. психиката ми вече мъти възможности за влошаване ..
На 08.11.2022 беше последният ден от  менструацията ми . От 10.11 получих розово зацапване , което с дните променяше , както цвета , така и количеството си . Живея в страна , в която и да умреш искат да си запазил час и имам такъв едва този четвъртък .. !
Събота имах много силни стомашни болки и никое  хапче не ми помогна .. днес посетих личният си лекар и дадох кръв и урина . При теста установих , че течението вече е повече и приличаше на менструация .. резултатите от урината бяха чисти и каза , че всичко изглежда наред и да изчакам гинекологичен преглед . Отхвърли и бременност на този етап .
На мен обаче не ми дава мира .. сега цикъл ли имам .. какво ?! Повече от половин месец кървя ..
моля за мнение !? Благодаря че ме изчетохте . Желая ви здраве !
Поздрави .
[/quote]

# 2
  • Мнения: 29
Здрасти . Писах ви преди дни . Имах над двуседмично зацапване извън цикъл . След кръвен тест при личната във вторник - няма бременност . Урината също ми беше чиста .
Днес бях на гинеколог . Знам , че трябва да изчакам нейното мнение утре , но от години съм пациент на друг доктор и на тази й нямам никакво доверие . Днес ме прегледа . Взеха ми пак кръвен и урина тест и утре , ще отида за резултати . Каза , че не може да изключи бременност на 100 % , но и нищо не виждала . Казах , че съм имала кисти и конизация и тя някак си ме разбра , че сега се оплаквам от киста , или и аз не знам вече ! С руския й акцент и претупване ме шашна още повече ! Утре сме щели да видим , дали да ме приемат в болница , за да лекува киста . Прибрах се и си направих тест за бременност и е отрицателен .
Тъ.. да не разтягам локуми , какви са симптомите за киста ? Имала съм , когато бях на 17 години и помня , че ми вървеше 1 месец .
И преди да ми кажете , че в сайта има достатъчно информация , имам нужда да споделя проблема си и да го обсъдя с дамите , които имат желание да ми отговорят в нова тема , в която няма 100 питанки и диалози .
Благодаря . Желая ви здраве !

Общи условия

Активация на акаунт