💄Новите ни козметични похождения - 97

  • 115 954
  • 720
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 012
Откривам пролетния сезон Simple Smile

# 436
# 437
  • Мнения: 761
От Parfium.bg
За половинката, цели 200 мл., на страхотна цена, да си има за по-дълго време Simple Smile

За мен маска за лице-  беше тестер и малко се притеснявах да не е ползвана, но се оказа идеално опакована в картонена кутийка и фабрично фолио.

# 438
# 439
  • Мнения: 4 012
И двата от ДМ. Пробвах ги, но не съм доволна. Този в тубата някак изсушава кожата, а този на ДМ е с доста ниско качество. Аромата наподобява Angel Nova EDP, но изчезва още под душа и после не се усеща въобще. Самата пяна е гъста, но не измива добре особено сравнена с тази на Ритуалс. За 4 лева не трябва да придирям, но все пак и тази на Ритуалс не струва реално 20 лева за колкото се продава. Ще си ги изхарча бързо, но не ги препоръчвам за покупка.

Последна редакция: нд, 26 мар 2023, 17:07 от Lale_Lili

# 440
  • Мнения: 666
Малко прекалих с продуктите за коса, но съм безкрайно любопитна и докато не пробвам нещо сама, без значение положителните и отрицателни ревюта не мирясвам.
За тази серия тая големи надежди, понеже в последно време усещам косата си по-тънка от обикновено. В Софармаси и Ремедиум са намалени до края на месеца.

Две възстановяващи серии за току що подстриганата ми коса без никакви проблеми.😄 Лореал взех от Boots, но ги има и в Нотино.


Отдавна не бях купувала продукт на The Ordinary. Като знам какви бяха цените им преди, малко ми се досвидяха 26лв. за почистващ гел, но пусто любопитство. Кремът на Allies ми хареса много от тестерче, да видим в дългосрочен план какъв ефект ще има. Един от малкото им продукти, който ухае приятно.

# 441
  • София
  • Мнения: 980
В петък бях на лов за корейска козметика





# 442
# 443
  • USA
  • Мнения: 7 295
Clarins Total Eye Lift Firming & Smoothing Anti-Aging Eye Cream (поредна опаковка)


Clarins Extra-Firming & Smoothing Face Mask


L'oreal Glow Paradise Lipstick #150


Maybelline The Blushed NUDES

# 444
# 445
# 446
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Корейски слънцезащити





Последна редакция: вт, 28 мар 2023, 16:10 от Agent Provocateur

# 447
  • Мнения: 1 146
Много харесвам слънцезащитата на Миша 😊
И от мен малко корейски неща:

# 448
  • Мнения: 511
Откривам пролетния сезон Simple Smile


.   

От къде е?

# 449

Общи условия

Активация на акаунт