💪"Игри на волята: България" - След сезон 4 - Между два сезона

  • 162 391
  • 2 013
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 27 157
Доколкото знам от мои източници в Царево за последно. Но все още не е на 100% сигурно.

# 781
  • Мнения: 2 029
Впрочем, ако въобще има "финансиране в излишък", по-добре да се даде за обезопасяване и изпипани съоръжения отколкото за чужбина!

Дори "резиденцията" няма нужда да е скъпа и лъскава. По-важно е колко лъскава и изобилна е храната там.

И един съвет (ако ни четат) - не се срамувайте, участниците да казват открито - а, сега да пийнем по едно сокче от спонсора.
Начина по който се рекламират напитки и храни (до момента) е трагично-комичен - хем да се види марката, хем сякаш всички ги е страх да кажат че РЕКЛАМИРАТ и че това точно е СПОНСОР.
Изключение прави есдиай и  "техния" амулет. Излязоха ми пришки на ушите от тоя есдиай. Не се съмнявам че това е идея на самия рекламен отдел на есдиай, евала за което.
Но храните и напитките - издишатеее!  Не е достатъчно да се види продукта и името. Трябва да се повтори многократно. Това е азбучно правило.

# 782
  • SF
  • Мнения: 21 162
Нямат право да казват "спонсора", "рекламодатели", "този, от когото идват парите". В продуктовото позициониране продуктът влиза в кадър, без да се коментира и да се обсъждат неговите качества, иначе става реклама и се калкулира по друг начин.
Есдиай се представя като щит, значка, амулет, медальон... Не може да го наричат "застраховател, застраховка" и т.н. Могат, но в рекламния блок. От СЕМ дебнат и жестоко глобяват.

# 783
  • Мнения: 2 029
Ясно. Тия врътки ми приличат на
Скрит текст:
новините за Банкя-нските тигри, по време на избори

# 784
  • Мнения: 252
Здравейте. Влязох да видя новини за водещите точно, а то и тук няма 😀 Да си бременее леко Ралица, аз я харесвам. И Димо много се коригира и вече е почти без паразитни подвиквания, плюс импровизации на точното място=браво от мен! Simple Smile
Аз съм за Александра, хареса ми в първия сезон. С Димо ще им се получи.

# 785
  • SF
  • Мнения: 21 162
Александра си има предаване в другата телевизия.

# 786
  • София
  • Мнения: 1 710
Само не Александра, изобщо не е за нея тази работа.

# 787
  • Мнения: 4 442
Да извикат Дария Симеонова - с Димо добре им се получаваше съвместната работа. Пък и е мъжко момиче.

# 788
  • Мнения: 10 971
А защо трябва да са двама? В първия сезон беше достатъчен един водещ.

# 789
  • SF
  • Мнения: 21 162
От 2 години насам се появи и Сървайвър и се опитват да внасят разлики във визията на продукта.

# 790
  • София
  • Мнения: 27 157
Алекс при Тото. Много интересни неща за сезон 2 и как са я отрязали по телефона 5 дена преди старта.
Направо скандално отношение спрямо нея, нямам думи. Но то какво да се очаква от Тупарев...

# 791
  • Мнения: 4 352
Аз явно съм зле с приятелските и колегиалните линии, ама Игри на волята не е ли продуцирано от Old School, където Тушев също е сътрудник? Как така си позволява публично да ги напада?

# 792
  • Мнения: 2 029
Чудесно интервю, но ако Тото не се виждаше и чуваше (примерно въпросите излизаха написани на екрана, щеше да ми е два пъти по-приятно за гледане. Не ми харесва дебелашкото му фамилиарнечене и изкуствено съчувствие, загриженост и т.н.

# 793
  • SF
  • Мнения: 21 162
11 минути е. Гледа се, но Тото на какво се е направил...
А и как се държи. То, вярно, че му е бащиния това студио и емблемата, но много е арогантен. И дебел.

# 794
  • earth
  • Мнения: 1 334
И Тото с хормонални проблеми…

Общи условия

Активация на акаунт