СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 17

  • 36 156
  • 799
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 133
Здравейте, споделям и моите стойности от чхг:
1.06 - 339.03 mIU/ml
3.06 - 635.24 mIU/ml
Според вас добре ли са стойностите и дали вече може да се види нещо на ехограф?

# 751
  • София
  • Мнения: 1 718
От вторник-сряда, би трябвало вече спокойно да се види всичко на този етап Simple Smile

# 752
  • Мнения: 773
Здравейте, включвам се за пръв път.
Последния ми цикъл беше на 03.05, а овулацията около 16.05. На 31.05 сутринта си направих тест, който беше с много бледа втора черта, на 01.06 повторих теста със същия резултат. На 02.06 си пуснах и кръвни с резултат 29.46 mlU/ml (референтни стойности < 5 - отрицателен, 5 - 20 неопределен, > 20 - положителен). Днес повторих кръвните с резултат 18.31 mlU/ml (референтни стойности 0 - 5). Според вас има ли смисъл да си правя трети път кръвни изследвания? От информацията, която получих, след като ЧХГ спада, значи бременността е прекратена. Правих си изследванията в една и съща лаборатория. Все още не съм прокървила. Disappointed  Какъв е шанса да има някаква грешка в резултата, тайно се надявам да е така..

# 753
  • София
  • Мнения: 1 718
Ако няма грешка в резултатите, за съжаление е била биохимична...

# 754
  • Мнения: 5
Здравейте, нова съм тук.
Бих искала да попитам за едни резултати от чхг понеже не са ми ясни

# 755
  • София
  • Мнения: 1 718
Бременна си без никакво съмнение! Честото!

# 756
  • Мнения: 5
Бременна си без никакво съмнение! Честото!



А току що прокървих и незнам какво да правя

# 757
  • София
  • Мнения: 1 718
Пий но шпа и дуфастон 3х1 докато те види лекар. Иди по най-бързия начин за спешен преглед. Дано не е биохимична...

# 758
  • Мнения: 5
Пий но шпа и дуфастон 3х1 докато те види лекар. Иди по най-бързия начин за спешен преглед. Дано не е биохимична...




Току що се връщам от лекар.
Казва че не се вижда плоден сак.
Имало два варианта спонтанен аборт или извънматочна.
Каза да си направя кръвен тест и ако нивата са спаднали е това а ако се покачват трябва да се види какво става

# 759
  • Мнения: 773
Пий но шпа и дуфастон 3х1 докато те види лекар. Иди по най-бързия начин за спешен преглед. Дано не е биохимична...




Току що се връщам от лекар.
Казва че не се вижда плоден сак.
Имало два варианта спонтанен аборт или извънматочна.
Каза да си направя кръвен тест и ако нивата са спаднали е това а ако се покачват трябва да се види какво става

При имплантация също има вероятност за кървене, а за да види нещо доктора нивата на ЧХГ би трябвало да са близо 1000. Стискам палци да са добри новини!

# 760
  • Мнения: 699
При тези стойности на ЧХГ не знам какъв сак очаква да види този пишман-лекар, дето такива работи ти е наговорил. Възможно е и да си е нормална бременност. Пий но-шпа и лежи. Пусни си ЧХГ след два дни и прогестерон. Успех!

При спонтанен аборт нивата на ЧХГ падат, а при извънматочна се покачват бавно - не се удвояват на 48 часа.

# 761
  • София
  • Мнения: 39 758
Моля пуснете нова тема.

# 762
  • Мнения: 5
Пий но шпа и дуфастон 3х1 докато те види лекар. Иди по най-бързия начин за спешен преглед. Дано не е биохимична...



След кървенето снощи тази сутрин си направих тест това са резултатите

# 763
  • София
  • Мнения: 1 718
Както пада така, да те прегледа добър лекар за извънматочна. Даже иди в спешното на някоя АГ болница - там са им минали всякакви случаи.

# 764
  • Мнения: 5
Както пада така, да те прегледа добър лекар за извънматочна. Даже иди в спешното на някоя АГ болница - там са им минали всякакви случаи.


Снощи ходих до спешното.
Каза да си направя тест и ако пада нивото на хормона и кървя, защото аз кървя все едно съм в цикъл било спонтанен аборт.
Протичало като цикъла, организма изхвърлял каквото трябва

Общи условия

Активация на акаунт