Боя за коса - Blond52 - Клуб на блондинките

  • 44 391
  • 856
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 687
избрах вариант за от beautymall.bg - те си имат безплатна доставка до магазин в софия, за разлика от makeup, където е отпаднала БД за сф.

# 406
  • София
  • Мнения: 718
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали хубава професионална боя с която косата изглежда жива и с блясък. Моята фризьорка ме правеше с професионалната на Лореал и бях много доволна. Но вече не работи с нея, каза ми, че била станала много агресивна. На мен ми се ще някак да я убедя, да си нося аз боя, която съм закупила и е хубава, тъй като тя сега работи с накаква италианска Zero 6. Резултатът обаче не ми харесва много, много, стои някак си отмита и безжизнена. Ще се радвам, да успеете да ми препоръчате нещо добро.

# 407
  • Мнения: X
Здравейте, друг ползва ли шампоана на фанола? Забелязвам, че изрично пише някакво ниско ph 5.0. Забелязвам доста силен косопад напоследък... следя и ефекта от спрея на балеа, но него съм го ползвала и преди... запасявам се с добавки и мазила сега за косопад, че се постреснах. Също и здравословни проблеми имах, но нямам автоимунно заболяване, изключихме го с ревматолог.

# 408
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
И аз минах през отъпкания път описан в темата, пробвах тъмни кичури за да не съм толкова бяло руса, те много бързо се измиха обаче. В момента стратегията ми е - светли кичури само на корените и съм много доволна! Коста ми се чувства много по-добре, по-жива, изрусяването е по-рядко и нямаш сериозна граница между твойта коса и изрусената. Ефекта си е много блондинкски, а скалпа ми не гори. Евентуално моята коса че стане един тон по-тъмна постепенно, за сега се се вижда.

# 409
  • Мнения: 21
И аз минах през отъпкания път описан в темата, пробвах тъмни кичури за да не съм толкова бяло руса, те много бързо се измиха обаче. В момента стратегията ми е - светли кичури само на корените и съм много доволна! Коста ми се чувства много по-добре, по-жива, изрусяването е по-рядко и нямаш сериозна граница между твойта коса и изрусената. Ефекта си е много блондинкски, а скалпа ми не гори. Евентуално моята коса че стане един тон по-тъмна постепенно, за сега се се вижда.
Аз мисля да направя същото. Кичурите с боя или с блондор ги правиш?

# 410
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
С блондор, последния път тя ми сложи тонер накрая на изрусяването. Косата ми придоби леко сивкав отенък за ден два.
За да направиш само корените на кичури трябва да имаш към 3-4 см минимум израстнало, след първото изрусяване вече не ти личи толкова границата и може да си изчакваш спокойно 3-4 месеца до следващото ходене

Последна редакция: пн, 29 май 2023, 02:51 от PriMadonna

# 411
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Аз ходя на 6 месеца. Бях Октомври и сега си вдигнах кичурите през Май (почти 7 месеца този път) Но на мен не ми пречи когато се вижда корен и нямам много бели косми все още.

# 412
  • Мнения: 1 594
Някой искаше снимка на тонера на Престиж в цвят титан.
Снощи го пробвах, някакви  леки зелени оттенъци получих, нищо общо с показания цвят 😂😂😂
Ще си използвам само цвета който ми харесва вече и спирам с експериментите.

# 413
  • Мнения: 383
Здравейте, друг ползва ли шампоана на фанола? Забелязвам, че изрично пише някакво ниско ph 5.0. Забелязвам доста силен косопад напоследък... следя и ефекта от спрея на балеа, но него съм го ползвала и преди... запасявам се с добавки и мазила сега за косопад, че се постреснах. Също и здравословни проблеми имах, но нямам автоимунно заболяване, изключихме го с ревматолог.

Да не си на някаква диета? Ааз като спазвам диети и винаги ми се отразяав на косата. Стискам палци да отмине бързо.

# 414
  • Мнения: X
Оф, може пак дефицити да правя, поръчах си добавки на биотика, гледам пълни с витамини В. Обаче скалпа ми много лилавее и мисля да му дам почивка от лилавия шампоан. Сега отивам да измия спрея на балеа и ще мажа алзеда с лайка.

# 415
  • Мнения: 383
Оф, може пак дефицити да правя, поръчах си добавки на биотика, гледам пълни с витамини В. Обаче скалпа ми много лилавее и мисля да му дам почивка от лилавия шампоан. Сега отивам да измия спрея на балеа и ще мажа алзеда с лайка.

Аз този ш-н никога не съм го ползвала, явно е силен....

Спрея на балея, който е за изрусяване ли имаш предвид? Нещо съм пропуснала, че се отмива.... Абе все по диагонал чета и в последствие разбирам кое как Simple Smile

# 416
  • Мнения: X
Да същия спрей. Но не е от него, ползвала съм го и преди. Сега откакто почнах шампоана редовно така стана.

# 417
  • Мнения: 383
Да същия спрей. Но не е от него, ползвала съм го и преди. Сега откакто почнах шампоана редовно така стана.

А всеки път ли измиваш спрея на балеа?

# 418
  • Мнения: 4 670
Абе все по диагонал чета и в последствие разбирам кое как Simple Smile
И аз така Joy

Момичета, има ли някоя от вас с бели коси и да прави по-тъмен корен, или да не е цялата съвсем светло руса?
Като е много руса боя, отгоре ставам бяла и в моите очи това ме състарява. Ако пък сложа тъмен цвят отгоре, се чудя каква ли ще е поддръжката, като на 15 ден вече ще излизат и корените и ще личат... дали няма да стане шарено?!?
Ей такива дилеми при мен, нещо не мога да намеря моя си цвят и ми се иска някой в подобно положение, ако може и снимки на ЛС да прати.
Преди ми беше лесно, но откакто побелях, все се чудя как да се правя.

# 419
  • Мнения: 21
Аз ходя на 6 месеца. Бях Октомври и сега си вдигнах кичурите през Май (почти 7 месеца този път) Но на мен не ми пречи когато се вижда корен и нямам много бели косми все още.
Аз също нямам бели коси и не ми пречи да се вижда корена, даже ми харесва. Просто търся вариянт в който хем да е възможно най-светлото русо, хем да не я горя много (😁 май много искам), до сега съм била с черна коса 15г. и сега много зор с това русо, косата ми е суха, без блясък, а ползвам само професионална уж хубаеа козметика. Ще пробвам с кичури и дано положението е по-добро, че не ми се връща към тъмното. Тъкмо свикнах да съм,, блонди".

Общи условия

Активация на акаунт