ЛИШЕИ на бебе....

  • 47 111
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Въпрос към майките с лишеи.  С какво перете дрехите на децата?
Аз пера с прах "бебе" и също имаме лишеи. На големия ми син перях дрехите с домашен сапун и не съм имала подобни проблеми.

# 46
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: makrust
Въпрос към майките с лишеи.  С какво перете дрехите на децата?
Аз пера с прах "бебе" и също имаме лишеи. На големия ми син перях дрехите с домашен сапун и не съм имала подобни проблеми.

Преди перях със домашен  на ръка. После в пералнята с Бонукс  Embarassed .
Сега пера със Сано максима - няма лишеи

# 47
  • Мнения: 18 542
Сано максима е добър.
В началото перях с Бейбифлекс, после съсъ Сано, а сега с Бонукс.

# 48
  • Мнения: 2 051
Поднових темата за да ви кажа, че при нас и последното грапаво петънце изчезна, да чукна на дърво. Кожата и на двуте бебета е мека, няма сухи участъци. Сега поглеждам, че започнахме интензивно да се мажем около 20 януари - 2 пъти на ден, сутрин и вечер със зехтин, отвреме на време и с Бочко, като ми се виждаше по-суха кожата и през деня.
Къпане - през ден, никакви шампоани, пяни и пр., само плацикане във водата и отвреме навреме главата с бебешки сапун. Двойно изплакване на дрехите в пералнята, никакви омекотители. Не зная кое от всичките неща се отрази добре, но факт е че сме с новички кожи.
Как са другите бебоци?

# 49
  • Мнения: 455
Цитат на: PrincesaDundesa
[]

Идете на алерголог,дерматолог/д-р Коловски ме впечатли последно,но бях при него по друг повод/,защото е задължително да започне някакво лечение.


къде преглежда д-р Коловски. Някакви кординати? Бебо има едно червено петънце на челото,което се лющи. Ту изчезва, ту се появява. Май трябва да го види дерматолог.

Общи условия

Активация на акаунт