E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil & A.Enver~нови и стари проекти и партньори~208

  • 31 602
  • 734
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 41 676
Здравейте,момичета!



Ани Hug.... Гости Hug,благодаря ви за споделеното!

Аз гледах целия епизод снощи!Ситаре беше оставила устройство-предавател, с което да слуша разговора на Мелек с Туркян и баща й,от др.стая!Това е нейния дом няма как предварително да не се подготви! Simple Smile

Онлайн озвучката на 19 еп.!Ще я изгледам..тъй като със субт. може и да няма..както писах вчера.
https://turkru.tv/eta-devushka-19-seriya.html#onlayn_ozvuchka




Финалът на 19 еп.
Кадир ще се разтрои и да видим къде ще отиде.Ама и Дорук как не се дръпна.
Остави Мелек да си прави каквото иска и то в офиса!




рейтингът още е паднал...дано не го спрат скоро и развият историята до край...


на всички сериали от снощи...
Скрит текст:
▪TOTAL:

1. #ОснованиеОсман - 11.29% (+0.41)

8. #Крупье - 4.59% (-0.11)

11. #ТаДевушка - 3.35% (-0.76)

12. #ШансЖизни - 3.20% (+0.13)

▪АВ:

1. #ОснованиеОсман - 7.83% (+0.43)

4. #Крупье - 4.26% (-0.60)

14. #ТаДевушка - 2.00% (-0.27)

15. #ШансЖизни - 1.99% (+0.15)

▪АВС:

1. #ОснованиеОсман - 10.06% (+0.20)

6. #Крупье - 5.25% (+0.02)

13. #ТаДевушка - 2.87% (-0.58)

18. #ШансЖизни - 2.65% (+0.13)

Хубав ден ви желая!

# 121
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Наистина се вижда халка на пръста и....


Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 14:48 от gostenka68

# 122
  • Мнения: 36 750
Здравейте момичета

Малко инфо за тайната сватба на Йозджан и Самар....



Цитат
Йозджан Дениз вдигна изненадваща сватба с любимата си модната дизайнерка Самар Дадгар, в която беше влюбен от около 1,5 години, в къщата си в Зекериякьой. Появиха се първите снимки от сватбата на тайно женената двойка.

Йозджан Дениз имаше изпълнен със събития развод с майката на сина си Фейза Актан, за която се ожени през 2018 г. След раздялата Актан заведе дело срещу известния актьор за това, че е проявил насилие. Дениз, който беше оправдан по делото за насилие, скоро се влюби в модната дизайнерка Самар Дадгар.

Йозджан Дениз се е оженил за трети път. На 20 януари двойката изненадващо седна на сватбената маса. След новината, отразена в пресата, се появиха първите снимки от сватбата на двойката.

Двойката отрази щастието си само със снимки.

Разбра се, че младоженците са предпочели Дубай за медения си месец.

„Трябва ли да седнат на сватбената маса?“- се запита майката на Йозджан Дениз Кадрие Дениз. Тя каза, че не е участвала в церемонията.

Майката на Йозджан Дениз Кадрие Дениз, която се противопостави на този брак коментира темата за предстоящия брак така: „Не го искам“, и тя не присъства на церемонията.

Кадрие Дениз, преди месеци коментира пред журналисти предстоящата сватба. На въпроса: "Очакваш ли с нетърпение сватбата на сина си?" Тя даде следния отговор:

„Нека Йозджан чуе това: Не искам той да се жени. Има едно дете. Пожелавам ти щастие с приятелката ти. Но трябва ли да сядате на сватбената маса? Може би приятелката ти иска това, не знам. Но аз не искам“, завършва изказването си Кадрие Дениз.

На тайната сватба на Йозджан Дениз е присъствал само брат му и близки приятели на двойката.

Не е ясно все още дали  Йозджан Дениз и Самар Дагдар ще направят официална сватба в светските среди.



Интересно, дали Самар не е бременна и това да е причината за бързата и изненадваща сватба....

Злати Hug Гости Hug благодаря за инфото Hug

Рейтинга на "Това момиче отива на зле....
Дали няма скоро да го финализират.....

Аслъ Енвер в рекламата на Bepanthol



Приятна вечер

PS

Центърът за медиен мониторинг (МТМ) изготви за Асоциацията на журналистите справка за 50-те най-споменавани знаменитости в медиите за периода от 16 до 22 януари 2023 г.
Аслъ Енвер е на 28 място...



Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 19:11 от MAMA-AN

# 123
  • Мнения: 4 613
Аслъ Енвер




# 124
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Добро утро момичета,
Мама Кадрие гледа само от своята камбанария...Къде отиде религията....Момичето сигурно искало...


# 125
  • Мнения: 41 676
Здравейте,момичета!



Гости,Ани,Азисия,благодаря за новите снимки на Йозджан и Самар от подписването и на Аслъ! Hug

...Да допълня още от новите снимки с Аслъ от Лондон....






Предполагам се е върнала,тъй като пише,че утре имат представление на ''Стъкло'' в Maximum Uniq Hall.




Желая ви хубав ден!

# 126
  • Мнения: 36 750
Здравейте прекрасни

Надявам се денят  да ви е преминал добре и да ви е донесъл много радости и късмет

Азисия Hug Гости Hug Злати Hug

Благодаря ви за новите снимки и инфото за нашите патрони Hug

Замислих се, ако моя син се беше оженил против волята ми, дали щях да постъпя като Карие.....
Нямаше да го направя, дори  да бях убедена, че греши....Първо, защото майката никога не се отказва от детето си, каквато и грешка да допусне. А кой е казал, че тази стъпка на Йозджан е грешка.....Стана ми много интересно, че и сестрите на Ози не са присъствали.....Солидарност с мама, или имат лоши впечатления от Самар.....Едва ли е второто.....Не мога да предположа как ще продължат занапред взаимоотношенията им...Познаваме Йозджан от героите в сериалите в които е участвал....Там винаги е бил прощаващ....Но в личен план какъв е....времето ще покаже....Семейството им беше голямо задружно семейство, дано да си останат така и занапред....





Под снимките комшиите изказват положително мнение за сериала. Героинята на Хатидже била силна жена и много добре се грижила за децата си...Пожелават й щастие и късмет в истинския живот HeartFlowers Four Leaf Clover

Хубава вечер и приятни почивни дни

# 127
  • Мнения: 41 676
Здравейте,момичета!



Ани Hug

Дорук трудно понася да вижда Озан до Зейнеп!И какво...ще намира утеха при Мюжгян!Ако знаеше,че тя е Мелек.







Днес спектакълът "Стъкло" посреща своята публика в 21:00 часа на сцената на Maximum Uniq Hall.
 Всички билети за тазвечерното шоу са разпродадени!


Желая ви приятен ден!

# 128
  • Мнения: 36 750
Здравейте дами Hug
При нас е снежно, кишаво Зима е....Тепературата е 0 градуса....

Злати надявам се скро и Дорук да разбере що за птица  е Мелек......Дори си мисля, че още в следващия епизод ще има някакво развитие......

Малко клюки за Йоджан - коментари от арабките.....
От това, което пишат излиза, че той е бил принуден да се ожени за Самар...Тя имала нещо тайно за него и ако не сключи брак с нея, щяла да го публикува и да раздуха скандал....
Майката на Самар също е била против този брак....Не пишат дали родителите й са присъствали на сватбата....
Публикували са тази снимка, която е отрязана и коментарите са под нея....Ето някои от тях...

Цитат
чух, че бил принуден да се ожени, защото имали документ, който е подписал
На него и заплашиха да го публикуват.

Цитат
Е, иначе нямаше да се ожени. Винаги казваха, че тук има нещо, което се страхува, че ще публикуват. Чудя се какво.
Защото наистина не е подходящо, не във всички аспекти, просто съсипа живота му, срам, стигна до този момент
Надявам се един ден да знаем истинската публикация

Цитат
без щастие, без любов, без приятно изражение, нищо, мисля, че той просто погреба сърцето си, като се ожени за нея, знаете, че току-що се ожени за нея, защото Аслъ се ожени за друга, той не можа да го понесе и познава Няма шанс за него сега, затова трябваше да стане дядо на това малко момиченце, но неговите собствени дела, когато Аслъ беше на разположение, той си играеше на къща с това 🐍 защото щом толкова много искаше да се ожени за нея, можеше да го направи веднага след развода си с Фейза защо сега след 8 години той я познаваше

Цитат
Ozcan реши, че иска да покаже на света, че животът продължава. Вярвам, че е направил огромна грешка, но това е негово дело. Сигурен съм, че много фенове също забелязаха, че и двамата са нещастни. Има толкова много коментари за връзката му със Самар. Четох, че не е виждал Кузей от десет дни, а обвинява за това бившата си жена. Ozcan не ти ли хрумна майката на Кузей го защитава от новата ти жена? Може би Кузей се е объркал и е по-безопасно с майка си. Ozcan, ти си брилянтен баща, но помни, че не можеш да принудиш дете да приеме жена ти. Aко вие двамата наистина се обичате, но това не изглежда като истинска любов.
Ozcan по избор няма да следвам нито една история за теб и Самар, защото мисля, че просто не е правилно. Ти си любимият ми актьор и също ще бъдеш. Въпрос, омъжи ли се за Самар по любов? Надявам се и двамата да сте верни един на друг. Самар е млада и ще приеме ли твоя стил на живот. Ozcan можеше да имаш страхотен брак с Аслъ. Чувам, че Самар е бременна, надявам се и двамата да сте щастливи, но се съмнявам

Коментарите са все в тои порядък....
Впрочем и аз си помислих в първия момент, че Ози е чакал Аслъ и след като тя се омъжи и той го направи по същия начин....Нооооооо като се има предвид, че Аслъ се е развела с първия си съпруг заради изневери....и знае, че Ози е по тая част, едва ли би се решила да има връзка с него....

Повече от час мина откакто започнах да пиша....и нали съм много търсена жена Joy ще видим дали няма да ме изхвърли форума....

PS

Първо изявление след сватбата 💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥
Актьорът: Йозджан Дениз и Самар Дадгар се завръщат от ваканцията си в Дубай. Двойката, чиято радост бе видяна на летището в Истанбул, заяви: Избрахме да направим малка церемония сред приятели и семейство... Благодаря ви за всички хубави пожелания.
Özjan отговори и на въпроса за факта, че майка му не е искала този брак и не е участвала в него:
📍"Семейните ни проблеми остават и ще останат между семейството." Благодаря ви приятели имам представление тази вечер отговори той 😀





Последна редакция: нд, 29 яну 2023, 00:31 от MAMA-AN

# 129
  • Мнения: 41 676
Здравейте,момичета!



А при нас нито дъжд,нито снях.Само е студено,в момента е +2 градуса.

Ани,благодаря за преведеното инфо за Йозджан от арабките. Hug Видях снощи във ВК снимките от завръщането на двойката от медения месец и мислех да ги пусна сутринта,но ти късно си редактирала и си ги пуснала.

Ето фрагмана за 20 еп. на ''Това момиче''...


https://youtu.be/ksEWnP57Lf0

Мечтите на Кадир са разбити!Дали Зейнеп и Озан имат шанс да започнат отначало? Thinking
превод на фрага с руски субт.
https://turkru.tv/eta-devushka-20-seriya.html#frag_1




клип Зейнеп/Дорук


https://youtu.be/CuuSAyhveNw

от снощното представление на ''Стъкло''




Приятен ден на всички!

# 130
  • Мнения: 36 750
Добра вечер момичета

При нас снега все още стои, макар, че се топи....На телефона ми излезе съобщение, че в четвъртък отново ще има снеговалеж...Макар и късно, все пак зимата дойде...

Злати благодаря за фрагмана....Hug
Много ми се искаше да се получи връзка между Зейнеп и Дорук, но наглата Мелек попречи това да се случи....Жалко.....

Злати късно снощи ми попаднаха снимките на Ози и Самар и понеже ги видях във фейсбук, и ако не ги сложа веднага, след това ще ги загубя, затова редактирах и сложих и текста към снимките...

Снощи на представлението на Стъкло е присъствало едно момиче от Израел. Била голяма почитателка на Аслъ Енвер и специално е пристигнала за представлението....









Хати е публикувала нови снимки...В първи момент не можах да я позная...







Лека нощ момичета

# 131
  • Мнения: 41 676
Здравейте,момичета!

При нас няма сняг за това само картинка с кафе на снега! Wink



Ани,благодаря за новите снимки на Аслъ с фенката от Израел и на Хатидже! Hug







Приятен ден и щастлива седмица!

# 132
  • Мнения: 36 750
Здравейте прекрасни Hug

Новината която се носи е....

Йозджан Дениз ще става баща на момиченце, новата му булка е бременна



https://interesnitefilmi.blogspot.com/2023/01/blog-post_3.html?f … erom29XBHL4_m1ah0

Злати Hug

Скрит текст:
При нас снега се стопи, но се очаква нов в края на седмицата....

Гледала ли си сериала, който тази вечер започна да се излъчва по БТВ - "Мрежа от лъжи"......Става ли....

Украинките снощи са пуснали тези снимки....











Не пише от къде са тези снимки....



Украинките поздравяват режисьора и очакват Дорук и Зейнеп да се оженят и Кадир и Ситаре....

За Дорук и Зейнеп съм съгласна, но съм резервирана за брак на Кадир със Ситаре...макар, че Мелек май ще се окаже по-голяма играчко от Ситаре......

# 133
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Здравейте момичета,
Ани, ако е вярно този път Йозджан много бързо го е направил...С Фейза чака до последния момент...Ако знаят чак пола на бебето би трябвало да е най малко 4 месец, а на снимките не личи да е бременна... Времето ще покаже....

# 134
  • Мнения: 41 676
Здравейте,момичета!



Най-после и при нас сутринта поваля малко сняг. Nature SnowflakeNature Snowman

Ани Hug, хубава новина си донесла за Йозджан!Ами ще чакаме да видим!Благодаря за снимките с Еркан.Не съм ги срещала във ВК и не знам откъде са!За питането...
Скрит текст:
Не съм го гледала сериала,но го започнах снощи.Играят доста познати актъори-Джансу Дере,Джанер Джиндорук и др..Сега видях 60 еп.,2 сезона.Психологически трилър,адаптация на английския ''Доктор Фостър''.
Пускам ти линк от Уикипедия за да видиш сюжета
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%B0_%D0 … 0%B8%D0%B0%D0%BB)

Гости Hug е наминала с кафенцето.

19 еп. с руски субт.
https://turkru.tv/eta-devushka-19-seriya.html#subtitry_turkcetur


Имаме 2 фрагман за 20 еп.


https://youtu.be/lpyLLHMadPA

Очакват ни големи изненади утре вечер!Кадир казва на Мелек повече да не идва.Разтроен е от видяното,а Ситаре го утешава! Озан предлага на Зейнеп да се оженят.Тя си мисли,че може да е бременна след прекараната нощ с Озан.Дорук е съкрушен,мисли че Зейнеп няма да приеме.

фрага с руски субт.
https://turkru.tv/eta-devushka-20-seriya.html#frag_2_(subtitry)

Излезе инфо,че
Nature Boom Синан Албайрак се присъединява към актьорския състав на ''Това момиче''

✍🏻 Бирсен Алтунташ
(не пише каква ще е ролята му)


Докато пишех поста пуснаха и Новите снимки за 20 еп. на сайта на кД и в ТТ!Имаме годеж...















Озетът още не е пуснат на сайта за да го копирам и пусна за превод чрез гугъл...
Има го само на снимка в ТТ
Скрит текст:

Постът започнах отдавна да го пиша,но...
Скрит текст:
Обади се дъщерята на вайбъра.И при тях има малко сняг.Седят си на топло с внука.Не го пуска на градина за да не се разболее от грипа.Само 2 деца имало в групата.Или са болни или не ги пускат за да не се разболеят.Говорихме около 1 час.

Желая ви безпроблемен зимен ден!

Последна редакция: вт, 31 яну 2023, 11:45 от Zlatina3

Общи условия

Активация на акаунт