Къде в Пловдив??? - 99

  • 28 381
  • 752
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 10 379
Здравейте! Има ли място, където мога да си поръчам рафтове? Т.е. да ми нарежат плоскости с мои размери?
Мебелин - Г.Бенев
Съливер - пресечката към КАТ от В.Априлов
Алати, Практис, Хоуммакс - всички строителни... Но са с по-ограничен избор на цветове.

# 421
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Нямам претенции за цветове, те са вътрешни рафтчета, ще правя от гардероб - шкаф Grinning

# 422
  • Пловдив
  • Мнения: 1 360
Нямам претенции за цветове, те са вътрешни рафтчета, ще правя от гардероб - шкаф Grinning
Декември бяхме в Хоуммакс за плоскости. 2,20 лв взимат на срез, ако плоскостта не е закупена от тях, да имате предвид. Доколкото разбирам материала е от вас и искате само някой да го нареже.

# 423
  • Мнения: 6 937
Дори да е закупена от тях пак се плаща на срез.

# 424
  • Мнения: 10 379
Тогава си вземи бяло гладко, това е най-евтиното.
Навсякъде се плаща за сряз. и после на метър за обкантване.
Ако ти е за рафтчета - можеш да си сложиш кант само на предната част, другите към гърба и страниците да са голи.
Ако няма да събереш достатъчно рафтчета за цяла или 1/2 плоскост, по-добре в Алати и от сорта. Иначе в Мебелин и Съливер е по-евтино, но там си купуваш цялата плоскост и ти дават остатъците, ако има.. 280*200 е масовият размер.
А в хипермаркетите е по-скъпо, но получаваш само самите рафтове и толкоз.
За 3 рафта, ако е - отивай в Алати Simple Smile

# 425
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Къде мога да намеря детски ръкавици за сняг. Без Декатлон и да не струват 100лв. В Лидл няма, поне където съм видяла?

# 426
  • Мнения: 27 475
В H&M в Мол Пловдив видях детски ръкавици за сняг, даже май бяха при намалените артикули...Също и в Кауфланд мисля, че имаше.

# 427
  • Мнения: 1 165
lc waikiki в аутлета, ако не се лъжа имаше.

# 428
  • Мнения: 5 597
Преди години в Съливер до КАТ  имаха остатъчни парчета,които излизаха по-евтино от цяла плоскост.

# 429
  • Мнения: 1 210
В Съливер на Кукленско шосе преди 1-2 месеца някъде ми отрязаха точно колкото искам плоскост, изобщо не се наложи да купувам цяла или половин дори Hands Plus1

# 430
  • Мнения: 649
Ръкавички взехме от HM, страхотно попадение се оказаха!

# 431
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Благодаря, момичета. Щях да ходя за парчета, но баща ми се сети, че имаме един останал пакет паркет и реши, че ще свърши работа. Сега започва да го прави, да го видим дали ще стане. Ако се провали, което той трудно ще допусне, ще ходя за останки от плотове Grinning

# 432
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 747
Къде мога да намеря детски ръкавици за сняг. Без Декатлон и да не струват 100лв. В Лидл няма, поне където съм видяла?

Снощи взех от Лидл Тракия, има още поне 10 чифта, но са предимно сини. Има и розови, малки номера 4-12 м, аз взех последните 12-24 м

# 433
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Взех от Интерспорт в мол Плаза. Прилична цена. Дано и станат. Взех най-голямото детско, ако не ще сменя за малко дамско. За по-голямо дете питах. Благодаря!

# 434
  • Мнения: 190
Спорт за 4 годишно, ако представлява интерес карате, препоръчвам клуб, който има зала на стадион 9ти септември и друга в Смирненски. Групите са разделени и взимат и по-малки деца.

Да допълня и за паник атаките, от които страдах дълго. Накрая се оказа проблем с недостиг на витамини и проблем с щитовидната жлеза. Давам само идея, ако не е търсен проблем там. Дълга е моята история, но бяха на път да ме натъпчат с АД, а се оказа съвсем друго.

Мислех, че съм писала, а се оказа, че не съм.. 😅

Може ли да споделите кой е клубът по карате?

Общи условия

Активация на акаунт