Да се оплачем... 2023

  • 1 852 157
  • 26 785
  •   1
Отговори
# 10 620
  • Бургас
  • Мнения: 16 105
Не видях снимката на щерката на Абаджиева,но от коментарите ви,разбирам,че е прекрасна млада дама !
Оплаквам се от от вътрешното ми Аз ! 😔 В мен бушува ураган и не знам в кой момент ще избухне! Искам нещата ми да се подредят така,както искам и трябва! Мислите, ежедневието, миналото, настоящето, бъдещето,всичко препуска в съзнанието ми.... Пълна каша!

# 10 621
  • Мнения: 39 286
След днешният ми тройнокритичен работен ден се замислих да съм домакиня.... Ама бързо ми мина тая мисъл.

# 10 622
  • Мнения: 1 255
Често и аз искам нещата ми да се подредят, както искам, но животът нещо не е съгласен с мен. Оплаквам се само...

# 10 623
  • Мнения: 4 828
Аз се оплаквам, че всички ме дразнят. Искам да се свия в някоя миша дупка и там да си седя сама.
Стиснете ми по едно палче за утре, моля!

# 10 624
  • Мнения: 3 312
Много благодаря за хубавите думи. Почти се разплаках (колко и трябва на една майка).

Идвам да се оплача, че от заетост забравих да махна снимката. Вчера бях ангажирана от 6 сутринта до десет вечерта. Днес също от шест, на всичко отгоре минах през колежка, за да занеса нещо на работа. Имахме едно малко събиране, работа, през цялото време си мисля как ще се прибера и веднага ще трябва да се включа в зуум, защото съм член на нещо, наречено Toastmasters (не се чукаме с вино, а се ошлайфваме да държим речи). Та аз имам тази вечер реч, 5-7 минути, в която да им разкажа за моите ментори. Понеже нямах време, “тренирах” в колата на връщане от работа. Набързо свързах лаптопа, камери, слушалки, готова да се включа. Отивам в зуум, той ми казва да чакам, “домакинът” да ме пусне. Върти се едно колелце, става 6, 6 и пет, не! Реших, че лаптопа има проблем, включих зуум на телефона - същата работа! Пускам имейли, че съм с технически затруднения. Едва след това погледнах - ами мийтинга ми е другия вторник! На 6 юни! Сега отивам да спя!

# 10 625
  • Мнения: 10 500
Боли ме главата Sad

# 10 626
  • Мнения: 14 072
Не ми се яде, не ми се яде, не ми се яде.... Ще си умра дебела, това на нищо не прилича. Кой къде, на мен все ми се яде. Поне да живеех в държава, където дебеланките са на почит, па да си ям, ям, ям... От това се оплаквам, че в грешната държава съм се родила. Joy
Абаджиева, да ти е жива и здрава дъщеричката, хубавица.

# 10 627
  • Мнения: 4 397
Боли ме гърлото и ми е запушен носът. А време за боледуване нямам 🤬

# 10 628
  • Мнения: 39 286
хахах Даре, голям си сладур. Трябва да идеш при Добри в арабията.

# 10 629
  • Мнения: 1 681
хахах Даре, голям си сладур. Трябва да идеш при Добри в арабията.

Долни инсинуации, нищо не е каквото ни обещават.

П.С. И аз ще умра дебела!

Обаче...не ми дреме, А дано само тоя кахър ми остане за психоаналитика Joy

# 10 630
  • Мнения: 39 286
Шугъре, от цялото си сърце ти пожелавам за бъдеще единственият ти проблем и да си сметнеш калорииите на пържолата.

# 10 631
  • Мнения: 22 427
Оплаквам се и аз че съм настинала, а дори не знам как и къде.
Обаче съм с отвратителна кашлица и хрема.

Оплаквам се, че от година не мога и не мога да сваля едни пусти 5кг. Закотвила съм се на едно тегло и това е положението.

# 10 632
  • Мнения: 4 828
Оплаквам се, че детето явно е решило, че ще се ражда с дупето напред. Утре за трети ден подред ще съм при док да решим вече какво ще правим. Явно ще е ината мадама.

# 10 633
  • Мнения: 21 275
Лютиче ,дано се завърти.

Аз се оплаквам ,че остарях,ама поне моите хора ме радват много и си ги обичкам .

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 14:26 от малката лисичка

# 10 634
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Лютиче, все още има време да се завърти. Стискам палци.
И аз съм сбъркала държавата. Май-трябва да си основем наша. На обичащите да си похапват.
Оплаквам се, че станах дърта баба вече и още изпитвам ужас като трябва да се разправям с институции, администрации и висшестоящи. Отлагам нещо вече толкова време, а вече се налага да го свърша и въпреки това не мога да се престраша. Ще кажеш, че съм ученичка.

Общи условия

Активация на акаунт