Да се оплачем... 2023

  • 1 852 116
  • 26 785
  •   2
Отговори
# 10 875
  • Мнения: 35 109
Аз Мишака го родих точно 4 седмици преди термин Wink твоето да не бърза много. Още малко да стои да напълни бутчета Wink

# 10 876
  • Мнения: 4 949
Лютиче, то почти не останало, въпреки, че последните дни най-бавно вървят.❤

# 10 877
  • Мнения: 4 823
Не съм толкова нетърпелива за раждането, колкото да се разбере как ще се ражда изобщо. Във вторник имам час за външно обръщане. Тогава вече окончателно ще се разбере дали ще я бъде естествено или секцио.
Сигурно като мине уикендът и като ме хване нервата ще ви се оплача пак...

# 10 878
  • Мнения: 7 699
Като се естя какво спане му удрях последните седмици! Разбуждах се покрай ММ, а и покрай малката втория път, докато те се оправяха за градина, изпращах и лягах да спя... до към 12.
Лютиче, Лисичке! Завиждам за всичко, което ви предстои! Hug

# 10 879
  • София
  • Мнения: 11 482
Не съм толкова нетърпелива за раждането, колкото да се разбере как ще се ражда изобщо. Във вторник имам час за външно обръщане. Тогава вече окончателно ще се разбере дали ще я бъде естествено или секцио.
Сигурно като мине уикендът и като ме хване нервата ще ви се оплача пак...
Не се притеснявай изобщо от това как точно ще родиш. В крайна сметка най-важен е крайният резултат Hug
Аз пък много се страхувах от нормално Joy
Та - каквото дойде. Щом ти си добре и бебето е добре, всичко ще бъде наред.

# 10 880
  • Мнения: 4 823
Просто обичам да съм информирана и подготвена Joy

Присъединявам се към оплакването от концерт. Някъде около нас има и гърми яко. Па поне хубава музика да беше, ами то...

# 10 881
  • Мнения: 4 949
И покрай мен гърми, празник е.
Но чувам панаира, ( демек последна глуха) живея. Преди малко пушейки на терасата се смях сама, звучеше най-гнусния кючек " Исус". Това е " специален поздрав в женската ни групичка", когато музиката загрубее:)

# 10 882
  • Мнения: 3 311
Отиваме на рибфест. Аз не съм фен, но моят рожденик обича. Може да се смиля и да му се цаня за шофьорка. Ще видим….
Тук е ужасТна жега! Чакаме гръмотевична буря (кой ни я изпрати, а?).

Моят крак не само е с възпаление на ахилесовото сухожилие, ами и с бурсит на петата. Затова не минава… ще пия противовъзпалителни, дано помогнат. Имам толкова вървене в следващите седмици!

# 10 883
  • Мнения: 2 884
Моята е на 9. Не съм платила и стотинка. В Окръжна в Пловдив.
И аз така. Два пъти съм раждала в Хирургиите, нито стотинка не съм дала. Първия път отношението им беше отвратително, но втория бяха много мили, стаите бяха много хубави и всичко си беше точно. Смятам че крачка по крачка вървим към нормалността. Защото за мен човешкото отношение от страна на болничния персонал е нормално отношение.

# 10 884
  • София
  • Мнения: 6 025
И аз моят младеж го родих 23 дни преди термин, ама си беше тамън навреме - 3670 и 52 см. Simple Smile До термин щеше да удари 5 кила. А днес става на 10 години. Искам само да е жив и здрав и да стане добър човек, засега върви в правилната посока. Simple Smile Heart
За ражданията -минават, забравят. Аз почти нищо не помня, като в мъгла ми е. Flushed

# 10 885
  • Мнения: 24 324
Честит да е! Здрав и любопитен!

Събудих се в 5.30. Една дилема не ми дава мира, а на всичкото отгоре чета и депресивна книга. Съвесем да откача

# 10 886
  • Мнения: 12 979
Дидка,,живо и здраво да ти е момчето!
Рамацоти, дано намериш Найка правилното за теб решение. Обсъди го с мъжа ти или друг близък понякога имаме нужда от друг, страничен поглед, ако сме твърде задълбали в детайли и не можем да видим цялото.
Коя книга четеш?
Тази нощ поспах криво ляво. От 3.30 до 4.20 четох книга, но поне успях да заспя пак.

# 10 887
  • Мнения: 24 324
"След края" чета, Жаки
Мъжът ми е друга натура. Той умее да изключва и забравя. Аз се тормозя до откат "така ли е редно"

# 10 888
  • Мнения: 39 285
Честит да ти е рожденика, Дидка.

# 10 889
  • Мнения: 4 823
Дидка, честит рожденик! Да бъде много здрав!

Общи условия

Активация на акаунт