?Въпроси всякакви за СО? 2023

  • 324 319
  • 8 160
  •   1
Отговори
# 2 580
  • Мнения: 14
Arielle, коментарът за бръчките не може да бъде оправдан с това, че няма опит, освен ако не е крехко агне на 21-22г.
Мисля, че някъде в темите за деца бях прочела твой коментар, че не си много убедена, че искаш деца, приятелки ти се оплаквали, че децата им съсипали живота ( ако бъркам, много се извинявам) Възможно ли е заради това партньорът ти да дава заден и да се дърпа, не е сигурен, че ти наистина го искаш?
По отношение на коментара му за цената на инвитро- АОК примерно плаща 75 процента от първите три опита, някои здравни каси плащат до 100 процента. Ако сте проверявали и  бъркам нещо, отново извинявай, но изглежда финансово постижимо, стига и двамата да имате желание.
Но като цяло, човекът не изглежда точен според мен, ако си на 35 , както твърдят други, изобщо не си презряла, чак толкова сбръчкана няма как да си. Абсурдно ми се вижда да коментира някакви мимически бръчки... Загуба на още две - три години обаче е безпредметно. Аз лично бих се оглеждала за друг.

# 2 581
  • София
  • Мнения: 17 062
И крехко агне да е няма оправдание. Дете на 10 години знае, че така не се говори на никого, камо ли на ужким любим човек.

# 2 582
  • София
  • Мнения: 17 639
Той ѝ казва, че мрънка всеки път, когато си отвори устата + я е изолирал в село, далеч от социума, който в Германия и без това не е най-активният, та вие за една бръчка се обяснявате.
Това, че не пие и не те бие, не значи, че няма насилнически черти. Много ясно, че ще пробва и закачки по външния вид.
От този човек дете няма да видиш, само се залъгваш. За 4 години 2 да сте опитвали вече. Лъже те, не иска дете. Инфантилен е. 
Да не говорим, че май нямаш доагностициран проблем, че да се говори за инвитро изобщо.

# 2 583
  • София
  • Мнения: 17 062
Тя си го знае, Ариел, затова е толкова кисела в живота. Пожелавам бързо да се вземе в ръце и да си хване сама живота и да си намери добър и читав партньор.

# 2 584
  • Варна
  • Мнения: 36 430
Какво бръчки, какви пет лева?! Че то това не е от значение. Аз съм на 45, с бръчки, изобщо не ми пука, че имам някое излишно кило или че ходя само с дънки и тениски, без капка грим. Обаче ухажори не ми липсват. Че и млади, готини. Едва ли виждат бръчките, по-скоро виждат, че се усмихвам, че общувам, че намирам общ език, че се кефя на малките неща, въпреки че и аз не се валям в пачки. Твоето отношение към другите определя тяхното към теб.

Ариел, беше писала, че учиш нещо, повишаваш или придобиваш квалификация. Какво стана с това? Ако си успяла, не би трябвало да продължаваш с физическа, нископлатена работа. Знам какво е, аз бачках такава и отлично знам колко смазващо е не само физически, а и психически.

А относно мъжа, ами не става. Крайно време е да си отвориш очите.

За България, може да сме последна дупка на кавала, но тук има социален живот. Сестра ми живее в Германия от 7-8 години, знам какво говоря. Те тия там са... Айде да не квалифицирам.

# 2 585
  • Мнения: 444
Леле, разкостихте я тая Ариел.
Момичето е в кофти връзка и всичко й е черно, но си мисли, че няма друг избор и стои.
Пожелавам й да открие, че има много избор и да си намери човек за нея, пък тогава вероятно вече няма да е толкоз крива.

# 2 586
  • София
  • Мнения: 17 639
Хай, пробва я. Пасивно- агресивният ѝ отговор - да ѝ даде за ботокс, че да е опъната, дава достатъчен нишан да я мачка.

Пиша "тирадите", защото знам, че чете и може пък да се вслуша.
Правилният отговор на такава забележка от жена със самочувствие е "ти пък погледни се", ама да ти идва отвътре, а не просто напряко. Както на потребителките връща.

Какво като има нещастна връзка, има много по- нещастни хора, ама не са седнали да кълнат като дърти бабички, както тя прави редовно. Хората, на които пише гадните неща, да не би да нямат кофти връзки или там, каквото е.

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 22:11 от The Catcher in the Rye

# 2 587
  • София
  • Мнения: 34 798
Кетч, няма смисъл, сестро, знаеш.

На мен никой и никога не ми е бил виновен в тоя живот, някак…. по- лесно е така.
Избирам да виждам хубавото и красотата и само това виждам. Хубавите хора, мъже и жени, емоции, добре прекарано време, пътешествия, мириси, чувства, музика, танц. Хубавото освен в нас е и около нас и ние избираме какво да ни заобикаля.
Дали не съм яла каиша в тоя живот - айлелеле! И на никого и никога не се сърдя, защото така.

# 2 588
  • Сф
  • Мнения: 10 567
Ариел , имаш ли мечти? Бях в аналогична на твоята ситуация, в едно село вдън горите. Много бързо осъзнах обаче , че нито е моя човек, нито моето място. Аз исках дете обаче. Но отсреща ми шикалкавеха за ходенето на лекар( мъжа имаше проблем). Тръгнах си и беше тежко, но година след това се събрах с мъжа си в България. Познавахме се, но нямах и идея че има сериозни намерения. Какво да ти кажа .. домът е там където е сърцето. Дори и в сивите панелки на Сф. Така че.. много бъркаш. Дай си кратък срок за това което искаш и напускай най- добре, ако няма развитие. На това прилича. Твоите желания имат значение, не неговите! Прекалено много жертви правиш за нищо. Така ми изглежда на мен. Още повече изобщо не съм сигурна ,че си си самодостатъчна както се опитваш да твърдиш. Ще съжаляваш горчиво някой ден, ако не предприемеш нещо да бъдеш щастлива! Пробвай и ще разбереш!

# 2 589
  • Мнения: X
Здравейте, анонимната съм, дето се чудех как да спася отношенията си с приятеля с Тиймбилдинга.. ;д
Включвам се да довърша какво се случи. Сценарият същият както и предните пъти. След рождения ден на гаджето на неговия приятел, бях на работа 24ка, трябваше сутринта след работа да ида в тях (мислех, че ще остана да спя там, той ми казва директно да се качвам в колата да ме кара у нас, след като вече съм пред тях ?!). В продължение на 5 дни го търсех само аз (пишех, звънях, той я ми отговори, я не). На въпроса дали иска да сме заедно изобщо не ми даваше отговор. Нападаше, не искаше и да се видим. Накрая му звъннах да си взема багажа, по-късно щяло да е и аз излязох с една приятелка, няколко часа чаках, нищо. Излязох с един приятел, разхождаме се и какво да видя - в парка отсреща върви моят хубавец с една девойка. Само че разликата между мен и моят авер беше, че той се дръпна настрани, докато моето "гадже" до момента, в който не отидох до него на 1 метър се правеше, ЧЕ НЕ МЕ ВИЖДА, на всичкото отгоре момичето, седеше така близо до него и ми се усмихваше, готова само да подаде ръка за запознанство (т.е., не са просто приятели, а и аз му знам приятелките). Попитах го иска ли да поговорим, каза не, попитах го дали това му е окончателният отговор и каза Да. И това беше. Обърнах се и продължих.
Отидох малко след това да си взема багажа, закара ме(по негово настояване), като искаше чак и да ми внася вътре багажа - отказах. През цялото време и през целия път не отроних и дума, не се опитах да се изяснявам повече, нито той явно имаше нещо да каже. Като ме докара, свалих си багажа, благодарих за превоза. Беше леко огорчен, очакваше май пак да се тръшкам, но не става вече Smile като отидох в тях, в банята, беше прибрал в шкафа само някои неща, които бяха типично женски (т.е. Скрил ги е, да не си личи, че има бивша/настояща). Защото другите ми неща стояха. Напуши ме на смях като видях. Писах му онзи ден, че съм забравила някои неща, а и той има в нас, да мине да ми ги остави на вратата само и аз ще оставя неговите и ми задава въпрос " що, бе, не искаш да ме виждаш ли?" викам му, не съм аз човекът, който се правеше, че не ме вижда, докато беше с друга Rolling Eyes и снощи качваше сторита от тиймбилдинга, въобще не са лелки, 5 жени, 5 мъже на млада възраст, на дискотечка, че и така се сгушват, големи сладури. Общо взето интуицията ми беше права, радвам се само, че не останах още с него, че трябваше  да се мъча да му вярвам Smiley не казвам, че е сто процента сигурно, че е правил нещо, но откакто не сме заедно ми е изключително леко.

# 2 590
  • Мнения: 3 841
Много добре си направила! Поне няма да си губиш времето! Браво!

# 2 591
  • у дома...
  • Мнения: 3 072
Преди един ден се върнах от тиймбилдинг. Две вечери имахме дискотека, а снимки от три града. И никой с никого не кръшна.

# 2 592
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 582
Тиймбилдингът в крайна сметка няма нищо общо се оказа.

# 2 593
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 582
Тя какво е постъпила?! Той си е намерил друга и е оставил анонимната. Някаква друга история ли четете?

# 2 594
  • Мнения: 9 567
Решението за раздялата не е нейно. Негово е, както и последващото дистанциране и липса на комуникация. Единственото правилно действие от нейна страна е, че се е изнесла без драми и циркове.

Общи условия

Активация на акаунт