МНОГО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ

  • 2 143
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 948
Здравей!
В началото и аз имах такъв проблем и моятя гинеколожка ми изписа но-шпа и геритамин.След първото приемане на хапчетата ми мина.
Съвета ми е да се консултираш с лекар и да не се притесняваш.желая ти успех и леко бременеене! Stuck Out Tongue

# 16
  • Мнения: 404
Здравей.В 5-та г.с. получих леко кървене и слаби болки в корема.Отидох на гинеколог и ме приеха веднага в болница.Биха ми инжекции и за 5 дни се оправих.Като ме изписаха от болницата се отдадох на почивка,силна храна и спокойствие.Желая ти безпроблемна и лека бременност. newsm10

# 17
  • Мнения: 669
Здравей и от мен. Не искам да те плаша но отиди при някой добър гинеколог да те прегледа и да се успокоиш и ти най-вече.
Защото аз имах една неуспешна бременност преди 1 година и съм изпитала подобен род притеснения и знам какво е, но тогава получих много леко кървене - почти розовеникаво течение и понеже бях прочела в една книга че е нормално около датата на която ти е идвало да прокървиш чаках 2 дни и тогава отидох на лекар.
Недей да се притесняваш - защото всичко е много индивидуално и дай боже всичко да бъде наред - просто отиди на лекар.
А за болките ниско в корема сега също ги изпитвах почти първите два месеца и бях много присеснена, но пих но-шпа и слава Богу вече отшумяха.
Успех и без излишни притеснения Laughing

# 18
  • Мнения: 1 246
И АЗ БЯХ ТАКА,НО ЕТО 4Е СИ ИМАМ АЛИСИА,ВАЖНО Е ДА ПО4ИВА6 ПОНЕ СЕГА В НА4АЛОТО,ИРАЗБИРА СЕ ГИНЕКОЛОГА ТИ ДА ТЕ ПОСЪВЕТВА КОМПЕТЕНТНО,АЗ ПИХ  ХАП4ЕТА,-ПРЕ-ПАР,НЕ ЗНАМ ИМА ЛИ ГИ В БГ?ЖЕЛАЯ ТИ КЪСМЕТ,И НЕ СЕ ОТ4АЙВАЙ.

# 19
  • Мнения: 684
Тези проблеми ги имат болшенството жени-споко!Естествено че тр.да те прегледа специалист, но при мен в 3 месец се появи нещо такова.Лекарят ми каза че в случаи че е кафеникажо не е за притеснение, но ако е ярка кръвта тр.да се вземат веднага мерки.В 7 месец пак се получи кръвотечение еднократно, съмняваха се за отлепена плацента, но слава богу нищо такова не излезе и ето сега имам една прекрасна Йоанна на почти 1 г.
Успокой се, почиваи и мисли за хубави неща, но преди всичко отиди на лекар!!!!!
Лека бременност и пиши какво са ти казали Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт