Спонтанен аборт

  • 356
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!
Изчетох много статии днес бях 8- ма г.с. а аз съм на 21 години днес при посещение на гинеколога ми трябваше да види вече сака, но уви не се показа и отново на кръвни изследвания, но се оказа че хормона на бременността ми е паднал тройно.Работя не леката работа на сервитьор, а приятеля ми изкарва повече пари. Като разбрах, че съм бременна веднага излезнах в болничен и днес ми беше първият работен ден. А когато гинеколога ми се обади да ми каже, че най вероятно съм започнала аборт и днес трябва да се пазя, а утре да отида в клиника Торакс ми се разби сърцето.
Имам въпрос колко време болничен мога да си взема, за да мога да отида някъде и да не мисля за преживяното.
Още една причина да не искам да се връщам е защото се обадих в 10 часа, че не трябва да стоя на работа и да вдигам тежко, а колежката ми дойде в 13 с израза “Развали ми лекциите”. Не съм им казвала какво точно се случва, но им обясних, че в моето състояние не е препоръчително да работя днес.
Може ли съвети за добър психолог в Пловдив които мога да посетя?
И
Какво и как мога да си изкарам?

# 1
  • Мнения: 65
Eли,
Съжалявам да го чуя. Знам, че това едва ли ти помага, за да си по-добре. Положителното е, че сте започнали много рано с плануването на дечица и има време да създадете семейство. Ние имахме много неприятни премеждия също, аз съм на 35 години и повярвай ми макар, че звуча като бабичка, адмирации за ранното ви съзряване с човека до теб. Вярвам, че ще се получи.
Това, което на мен са ми казвали лекарите ми е, че загубата на бебче в толкова ранна седмица означава, че вероятно има аномалии и тялото само се изчиства. Не е успокояващо, но пък вярвам в природата и в Господ.
Относно болничния, не зная точно но със сигурност личният лекар до 2 седмици може да отпусне.
Успех и бързо възстановяване.

Общи условия

Активация на акаунт