Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, Януари (Тема 28)

  • 196 313
  • 2 557
  •   1
Отговори
# 675
  • тук-там
  • Мнения: 5 606
Момичето в дясно на снимка 1

# 676
  • Мнения: 14 394
Момичето с наметнатия зелен пуловер?

# 677
  • София
  • Мнения: 11 943
Момчетата са твои, значи другото момиче не е нашенче.

Прекрасни са всички наследници, които видях.

# 678
  • Мнения: 2 357
Да кажа и аз, че е много хубава дъщерята на Мими и на mtz цялото семейство сте чудни, пък и в тон!
cloe, писала съм и преди - много е трудно да се държи в приличен вид тъмна и побеляла коса, особено ако расте бързо. Оттам и по - светлите цветове.
Тук като гледам, че за раждане тепърва говорите и става ясно, че на различни езици говорим. Аз съм по - близо до вероятна баба, иначе и аз харесвам кестеняви коси и доскоро бях такава, само нюанси сменях.
Мьосбауер - момичето с черната шапка? Blush

# 679
  • Мнения: 28 138
Момичето с шапката на втората снимка!

# 680
  • Мнения: 6 348
Отличници!
Затривам ги, че ще се сърдят.

# 681
  • Мнения: 28 138
И аз я изтривам, че ако разбере ще ми оскубе къдравата зелка Wink
Във вторник я пращам в Джърманито и от сега ми е свито! По тоя повод ще си идвам в Сф, така, че дайте предложение къде, какво да погледна за шопинг. Тоя път ще ида до Елизабет, че понеделника ми е свободен! Simple Smile

# 682
  • Мнения: 2 459
Много хубави деца видях! Живи и здрави и много късмет да имат в живота.
Silver, но пък не на всеки отива руса коса. Сложна работа.
Ами какво да ви кажа моята гинеколожка първото си дете роди по естествен път на 43 год. И масово виждам, че раждат след 40 къде първо, къде второ, къде трето. Дребната е на 10 г. и за баба ми е много рано.
Всеки сам си преценява има ли енергия и нерви.

# 683
  • София
  • Мнения: 11 943
По повода с мама или баба на нашата възраст - днес кандидат снахата обясняваше на сина ми, че не е бременна.
В групата на кандидат-бабите съм.

# 684
  • Мнения: 3 223
Окола мен много дами се гласят за първа бременност на 40+ , а това, че моите баби са станали такива на 42 и 43 години е  просто отминало време. Имам приятелка, която се ожени веднага след бала и на 40 стана баба, ходихме на погача и ми беше странно...но тя е изключение

# 685
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Сестра ми, която е по голяма от мен и се омъжи доста млада, за разлика от мен нямаше репродуктивни проблеми и стана мама на 22.Сега си има два страхотни бонбона .Големият догодина тръгва на училище, малката преди седмица стана  4  
Та да питам, каква е сестрата на бабата Simple Smile Миналото лято  децата бяха в чуденки как да ме наричат.Накрая, си  решиха, че сестрата на баба е  "леля " , Simple Smile  Simple Smile  : ) , което за мен си е чист комплимент Simple Smile .

Последна редакция: ср, 25 яну 2023, 20:56 от sl

# 686
  • Мнения: 14 394
Сестрата на баба е баба!

# 687
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Съгласна.Но те не приеха този довод.
Всъщност съм отвикнала от нашенското лельосве и чичосване.Нито лицемерното "мамо" и "тате" към свекърите, даже и кака и бате няма  .Кара се  на име.
Племенниците като малки  на времето в България  също не са ме лельосвали.Караха на  име, и то умалително.
Така си бяха решили , така си остана и до днес.и С тях сме по скоро приятели , отколкото  леля и племенници.
Майка ми имаше драма  с този факт и ги кареше да се обръщат към мен с лельо.Не успя да ги научи.
В крайна сметка за мен  не е важно как точно се обръщат към мен, а какво влагат в обръщението.

Последна редакция: ср, 25 яну 2023, 20:57 от sl

# 688
  • София
  • Мнения: 38 210
Точно днес разправях на дъщерята как някои хора като разберат че имам дъщеря на 18, ми казват осъдително "ама вие много млада сте родила". На 30 🤣.

# 689
  • Мнения: 14 394
По мои си разбирания освен "маме",други обръщения не приемам-по име я карам.

Общи условия

Активация на акаунт