Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, Януари (Тема 28)

  • 196 309
  • 2 557
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 5 593
Аз я виждам с риза, явно в момента са модерни шифон, сатен,...коприна..., полиестер,... каквото имаш или харесваш.

# 1 186
  • Мнения: 14 394
Прекрасна пола!Със здраве да я носиш!

# 1 187
  • Мнения: 7 472
Полата е разкошна!
Аз също я виждам да стои добре с поло, но също и с дънкова риза, с тениска и сако... Зависи с какви обувки ще я носиш.

# 1 188
  • Мнения: 1 289
И на мен много ми харесва полата, аз пък я виждам с къс, широк пуловер почти до талията, не по-дълъг обаче, за да може да изпъкне красотата на полата /която забелязвам е с висока талия/ и колана на нея. Бих я носила с елегантни боти с остри муцунки, на също така и с готини кубинки, защо не.
P.S. Високата талия на пола или панталон и широка къса дрешка , съчетано с токче и елегантна бота/ботуш, правят крака достатъчно издължен и самата фигура също.

Последна редакция: пт, 03 фев 2023, 14:46 от Lioness77

# 1 189
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Ал, страхотна комбинация е с този цвят Simple Smile

Ава, кожената пола като че ли с прибрано по тялото поло я виждам най-добре. Много красив цвят е.

Момичета, надявам се на искреното ви мнение за едни "гащи" с леко странна дължина. Не съм носила никога досега и много исках да облека нещо подобно. ММ и момчетата много ги харесаха, но като че ли аз самата имам някакви резерви, които не мога точно да обясня. Иска ми се да ги нося както с обувка, така и с ботуш. Платът е плътен, изпечен туид, който пада добре и не се мачка изобщо. С риза мисля, че стои по добре от колкото с плетиво. Драмата ми е по скоро в обувката. За горната част мисля, че ще намеря повече комбинации.
https://www.zara.com/bg/bg/%D0%B4%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B8-%D0%B1 … html?v1=226620843

Последна редакция: пт, 03 фев 2023, 17:39 от ani_d

# 1 190
  • София
  • Мнения: 9 395
Ани, определено с обувка го виждам това панталонче! Иначе гледам Котаракът в чизми...

# 1 191
  • София
  • Мнения: 6 767
Харесва ми и със светлия ботуш, и с обувки. С ризата е заспал.

# 1 192
  • Мнения: 6 348
Третата комбинация е идеална, Ани.

# 1 193
  • Мнения: 2 459
Изпуснах Magni.
Ал, много хубава комбинация! Харесва ми стила ти също и на Ani_d.
Ани, както видях панталона веднага се сетих, че си бях запазила тази снимка. Имаш страхотно тяло и мисля, че стилово също ще ти хареса.

Ал, ако нямаш такъв панталон си вземи с тези крака ще стои и на теб трепач.🤗

# 1 194
  • Мнения: 301
Кожената пола я виждам с блуза по тялото - поло, полу-поло. Или със силно вталена изчистена риза без обеми.
Панталонът, като че ли с обувки стои най-поносимо.

# 1 195
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Аз мисля, че панталонът ще е добре с кубинки или челси боти с плътен чорапогащник, защото Ани писа, че е по-дебел плат.

# 1 196
  • София
  • Мнения: 13 246
Страхотна е полата. С пуловер, къс, с поло, с риза, абе с всичко.

# 1 197
  • София
  • Мнения: 3 630
Много хубава пола. Може да се носи с всичко - с прилепнала горна част, с обемни пуловери - къси и дълги, меки жилетки, с ризи, романтични блузи. С ботуши, боти, оксфордки дори и с гуменки.

Скрит текст:








Агент, къде се загуби? Липсват ми нейните картинки.

Ани, с обувки определено - с точета, мокасини, така модерните лоуфъри / как се пише?/ с дебелите подметки.

Последна редакция: пт, 03 фев 2023, 12:47 от Тук съм

# 1 198
  • Мнения: 3 223
Ani, такъв панатлон само с обувки нося аз или с велурени боти, които се сливат с черния чорапогащник.
На третата снимка си супер 🙂

Кожената пола ще стои чудесно с блуза по тялото или къс пуловер така че да се вижда колана и талиятя да е подчертана.

Ето ми другата Елизабет рокля
Скрит текст:

# 1 199
  • София
  • Мнения: 3 630
Ал, виждам крака, роклята не се вижда, само десена.

Общи условия

Активация на акаунт