Микронидлинг лицещ

  • 3 512
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Правих си микронидлинг на лицето преди 1 месец.Но не съм доволна от ефекта. Спазих стриктно нещата за след процедурата.Останаха ми мини дупки от самата процедура по цялото лице!А аз затова отидох да си намаля уж неравностите и порите.
Дайте съвети направо ще полудея.
Двуомях се за химичен пилинг,но не направих.Сега съжалявам🤬🤬🤬😭😭😭
Дали да опитам с химичня пилинг и какъв вид да е,че има доста видове и дълбочини....??

# 1
  • София
  • Мнения: 486
В коя клиника го правихте? За първи път чувам за такъв проблем.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 960
Каква точно е процедурата, която Ви направиха? Аз съм трети ден след Потенца и имам такива следи, но ме увериха че ще изчезнат...

# 3
  • Мнения: 39
Аз също не съм доволна изобщо от микронийдлинга. Правих го в комбинация с плазмотерапия. Ефектът е нула. За сметка на това кожата ми си остана на малки дупчици (все едно порите ми се отвориха повече), а уж трябваше да се свият от процедурата. Кожата ми се възпламени, беше на малки пъпки около месец. Сърбеше ужасно. И за капак на всичко от процедурата ми се получи розацея. Сега се чудя с какво да залича розацеята. Правих две процедури фотоподмладяване - минимален ефект, почти никакъв. На есен ще търся вариант с лазер или нещо такова. Моята кожа по принцип е светла и лесно ми се пукат капиляри, но в крайна сметка лекарят, извършващ процедурата, би следвало да предвиди евентуални проблеми.

# 4
  • Мнения: 44
Звучи ужасно 😳 И аз се канех да си правя микронидлинг, но вече не смея 😳 При кой лекар си правихте вие?

# 5
  • Мнения: 36
Правих си микронидлинг на лицето преди 1 месец.Но не съм доволна от ефекта. Спазих стриктно нещата за след процедурата.Останаха ми мини дупки от самата процедура по цялото лице!А аз затова отидох да си намаля уж неравностите и порите.
Дайте съвети направо ще полудея.
Двуомях се за химичен пилинг,но не направих.Сега съжалявам🤬🤬🤬😭😭😭
Дали да опитам с химичня пилинг и какъв вид да е,че има доста видове и дълбочини....??
Здравейте,бихте ли споделили при кого го правите и с какъв апарат?

Общи условия

Активация на акаунт