Лакове за нокти - 163

  • 50 241
  • 752
  •   1
Отговори
# 525
  • Измир
  • Мнения: 635
OPI Significant other color с подложка от много светло, почти прозрачно розово

# 526
  • Мнения: 2 078
Essie Sugar Daddy, Essie Allure и Perfect S40

# 527
  • Мнения: 1 288
СНБ Аделина ❤️

# 528
  • Мнения: 338

Picture polish dijon

# 529
  • Мнения: 1 420
Пак светло 😁
Flormar Coral rose
Essie a cut above

# 530
  • Мнения: 167

Flormar PL124 Light Salmon

# 531
  • Мнения: 27 276
Фифи, много хубав и интересен лак!💛
Забелязахте ли, че в колекцията на Есенс има няколко нови нюанса?🙂 Мисля, че Tangerine Ahead ще го махат като нюанс (в ДМ го разпродаваха на -50%). Прекрасен цвят, но го подминах заради странната му консистенция. Иначе бих взела едно шишенце запас. Та от новите Есенси има цвят горчица. Много ми харесва.

Последна редакция: нд, 26 мар 2023, 15:22 от dolce miele

# 532
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 182
Да за Tangerine,  Долс! Не само в Дм ... Видях новите не мн обстойно ,но това горчица sunflower power той е интересен.

# 533
  • Мнения: 12 301
Долче, мисля че ти спомена че според теб и консистенцията е вече по-хубава на лаковете на 21... Аз явно пак къси клечки съм теглила, изнервят ме и от новите. Бледо жълтото дето обсъждахме е разкошен цвят, но не достатъчно покривно, а самият лак ми е труден за нанасяне на дебел слой че да покрие с два. На краката го сложих него и толкова го и виждам сега, ама ме разочарова.
08 изпробвах на ръцете, много тъмно сиво без ефекти, просто плътен цвят. Ей тои вече ми скъса нервичките. Иска дебел слой и той, ок. Обаче засъхва бързо и чак от ръба на шишенцето се тегли на нишка, нещо много сбъркано има в тоя лак. За да покрия бързо че да не се влачи, действах бая дебело. Да, ама стана на мехурчета веднага. Да не говорим какво омазване беше около ноктите, ще речеш че сефте хващам лак. На снимки няма да ви го показвам, то не личи на тях че е сиво а не черно.
Имам и още един техен неизпробван, май ще си плюя в пазвата първо 😆

# 534
  • Мнения: 27 276
Натка, такива непокривни лакове на 21 ги слагам на един много тънък слой и отгоре един по-дебел. Не на два дебели и обикновено са ок (с малки изключения). Сивото и аз го имам, не съм го пробвала още, обаче моят в шишенцето стои доста течен и не мисля, че ще засъхва толкова бързо или ще се точи и става на балони...🤔

# 535
  • Мнения: 12 301
Много ме изненада и мен сивото, не само защото в шишенцето изглежда по-светло. На ръцете е почти черно, аз си харесвам и черните лакове но не това исках като го купих. Но при нанасяне се държи като стар лак, съмнява ме и да е съхраняван различно, най-много да е бил отварян но пак чак пък така...

# 536
  • Мнения: 27 276
Може да е бил отварян от клиент, както и да е падал или да е бил доста "поразклатен"- уви, изобщо не ми харесва как обикновено лаковете на марката са на стелажа в насипно състояние и трябва да се рови между лаковете...🤐

# 537
  • Мнения: 12 301
Е те в Лили не само 21 са така, на ГР и на Бел са същата работа - ровиш като кокошка. Като си харесам цвят, умишлено си изравям по-отдолу пак същия, уж за по-малък шанс да е отварян... ама пак няма гаранция. Ще си имам предвид да нанасям внимателно и докъдето ми стигне търпението, 1 лев струват все пак - като ме изнервят повече ще ги хвърлям и туйто.
Установих че не един ами два имам неизпробвани техни, да видим кога ще събера смелост Grinning 58 и 113 са, пак в тъмната гама.

# 538
# 539
  • Мнения: 27 276
Натка, с 58 не вярвам да имаш проблем...май беше черно с шимър/частички.🙂

Общи условия

Активация на акаунт