Всяка нощ се мокри:(

  • 3 251
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 411
Лепенките им са ужасни и на нас ни пропускаха доста. Но това е мое мнение.

# 46
  • Мнения: 46 488
Цитат на: Desani
Лепенките им са ужасни и на нас ни пропускаха доста. Но това е мое мнение.


Аз ги купувам някъде от 2 месеца и не съм имала пропуск, а лепенките са перфектни, освен това са изрязани по крачето като бикини и особено за по-пухкавите крачета като наште, са много подходящи Grinning

# 47
  • Мнения: 712
Аз ползвах Хъджис в началото, но доста бързо умаляха. Още в болницата №2 (2-5 кг) бяха малки. За съжаление бях взела 2 пакета и поради тоз нещастен факт ги сменях често, често, че лесно и  бързо се отваряха. Ми то детето се роди 3.700 кг.
После минах на Памперс и доскоро не ги бях сменяла.  В общи линии съм доволна. Е, пропускали са, но е било по моя вина. Само 2 пъти съм го намирала през нощта, опикан до уши, но го преобух веднага, а той дори не мръдна.
По препоръка пробвах и Мамиа. Много ми допаднаха с това ластиче на гърба и съм доволна, но наистина се намират рядко. Аз платих 17,50 за пакет от 50 бройки и това беше най-голямата опаковка, която намерих. Продавачката ми каза, че ги доставяли на всеки 3 седмици.
Накрая опитах и Дайперс и засега съм доволна, макар че Боян доста се върти.
В общи линии гледам, когато достигне 1-2 кг под максимално описаните килограми, да сменя номера с по-голям.

Една моя позната ще ме заведе в някакъв склад до печатницата след Окръжна болница (7-ми километър) и после ще пиша подробности.

# 48
  • Мнения: 3 211
Откакто се е родила използваме Памеперс сега отскоро сме 5-ца, защото е много слабичка. Пробвах и Мамия, защото доскоро слагах и през деня, а тя почти не пикаеше в тях, а ги слагах за всеки случай, не мога да кажа,че съм доволна от тях, като се намокрят стават на бучки, сякаш вътре е хартия и се степва, а памперс сякаш е някакъв гел, страхотно попива. Сега слагаме само през нощта-изпиваме по 600мл чай и не се напикава, ако стигнем до 1л.тогава сменяме през нощта. Според мен, ако се сложат добре-не пропускат, но всяко дупе е различно.

# 49
  • Мнения: 411
Тези памперси Фипи и всичките им производни ми харества с това че също са изрязани и лепенките им също са разтеглити и страшно широки.

nikol78, не съм искала да те обидя с нещо, просто изказвам моето мнение, а всеки има право на такова. Какво лошо има в това аз харесвам един вид ти друг. Ако съм те засегнала Извинявай! Praynig

# 50
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не знаех, че Му love и Air са на един производител, но сега, като се замисля, наистина си приличат по всичко, освен по картинките. Много съм доволна и от двете марки.

# 51
  • Мнения: 46 488
Цитат на: Desani
....nikol78, не съм искала да те обидя с нещо, просто изказвам моето мнение, а всеки има право на такова. Какво лошо има в това аз харесвам един вид ти друг. Ако съм те засегнала Извинявай! Praynig


Ох, извинявай, ако така си ме разбрала:oops:  Просто се учудих, защото до сега не бях чула оплакване от Дайперс ........ Grinning

# 52
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Casey
Цитат на: T o n i

Знаеш ли, може да зависи от формата а дупетата Simple Smile хихи Simple Smile това в кръга на шегата Simple Smile

При момченцата пък може да зависи от дължината на пишлето  Laughing  Wink

Еха Simple SmileSimple Smile

# 53
  • Мнения: 3 663
Цитат на: nikol78
Цитат на: T o n i
........Знаеш ли, може да зависи от формата а дупетата Simple Smile хихи Simple Smile това в кръга на шегата Simple Smile


 Grinning Да, в една стара тема мамите стигнаха до извода, че има дупе за Памперс, дупе за Либеро, дупе за Дайперс и т.н. Grinning

Не знаех Simple Smile обаче ми звучи много забавно Simple SmileSimple SmileSimple Smile
"какво дупе има твоето бебе?"
"ами либеро" Simple Smile
хихи Simple Smile много ми харесва това Simple Smile трябва да го разкажа на някоя приятелка Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт