The Last Of Us

  • 21 009
  • 582
  •   1
Отговори
# 225
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
Добър епизод, но историята с Катлийн можеха да я спестят, скучна ми е и не  ми е интересна.
Искам да видя Томи, макар че е рано. И искам повече да виждам Ели и Джоел.

# 226
  • Мнения: 9 192
Бавно, бавно, бързо, бавно,бавноооооооо... бум свърши на най-интересното.
И Дороти се върна в Канзас.
Обожавам  Магьосникът от Оз и ми хареса,че шегата с плашилото беше когато бяха в Канзас.
Харесва ми как изграждат връзката между Джоел и Ели.Малко по малко, усещам как между тях има малко повече доверие. Не казвам,че нямаше добри моменти,но епизода ми се стори скучен - каране на кола, каламбури, живот, война и много лоши връзки.

# 227
  • Мнения: 29 324
Изгледах 4 епизод. Леко скучновато ми върви. Добре, че има добри ефекти и е точно, каквото ми се гледа като сюжет. Има идея, дано се пораздвижат нещата натам.
Харесва ми сближаването на Джоел и Ели. За мен тя е сладурана, израсла в ужасен свят и не познава нищо различно, принудена да оцелява в тази среда...

Роуз (винаги ще е тя...Grin) сигурно е тарторката на групата, ще видим как ще се развият нещата. Кой е този Хенри, който търсят?

# 228
  • Мнения: 31 658
Ми скучен епизод като цяло. Едно зомби не видяхме. Освен намеци за повдигащ под и евентуалното наличие на някой сладур вътре.
Жалко за колата.
Ама все ще свият някой пълна с бензин.
А тия на финала кои ли бяха? Сигурно и те се крият от ония.

# 229
  • Мнения: 3 148
Трябва да са Хенри и Сам, за които говореше Катлийн.

# 230
  • Мнения: 47 981
Абсолютно скучно ми беше
Джоул и Ели са готини и дотам

# 231
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
Трябва да са Хенри и Сам, за които говореше Катлийн.
Именно. братя са. поне в играта.

# 232
  • Мнения: 7 191
Абсолютно скучно ми беше
Джоул и Ели са готини и дотам

Същото, без Ели. Тя ми е много дразнеща. Въобще не й симпатизирам.

# 233
  • Мнения: 47 981
Доколкото разбирам, ролята й е на дразнещ тийн. Еми справя се.

# 234
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
Доколкото разбирам, ролята й е на дразнещ тийн.
Еми по тая логика не правете деца, щото те всичките ще станат дразнещи тийнове.

# 235
  • Мнения: 47 981
Късно
Тамън два броя тийнове си имам Simple Smile с тях и гледам

# 236
  • Мнения: 29 324
Те тийновете по подразбиране са дразнещи, ама си ги търпим, какво да ги правим.....особено, като се сетим, какви сме били ние на тези години.

# 237
  • Мнения: 9 192
Не му е лесно на Педро Паскал. Тук се грижи за тийн,а в Мандалориан за тодлър Smile

# 238
  • Мнения: 116
Четвъртият епизод ми хареса. Много. Започва да се изгражда емоционална връзка между Ели и Джоел. Той хем се отпусна да разкаже повече за себе си, хем се държи супер мило - непохватно с нея. Ели според мен излъга, че вече е наранявала човек, защото усети, че той е загрижен и искаше да го избави от притеснението да се чуди как да я успокои. Останалата част от серията - интересно каква йерархия е изградила толкова голяма трупа от оцелели и как човек озверява в екстремни ситуации, за да оцелее.

# 239
  • Мнения: 3 148
Не знам дали ще е валидно и за България, но епизод 5 ще бъде пуснат в петък (10 февруари) вместо в неделя заради Super Bowl.

Общи условия

Активация на акаунт