Спирала за мигли - тема № 22

• 33 116
  • 426
  •   2
Отговори
# 345
Е, как. Хвалената мейбълинска е именно такава. На мен вече не ми допада, но много дами тук ползват.

# 346
  • София
Мисля, че Мейбълинската не е точно тюбинг. Сваля се лесно, но тюбинг спиралите обличат като в латекс миглите, поне моето усещане е такова. Не съм потъвала в детайли какво точно представляват.

# 347
Мейбълинската е най-смотаната тюбинг спирала, която съм ползвала- хвърлих я на 2 дни. Физически може да погледнете спиралата на Jefree Star в Дъглас, на Tarte в Сефора- тя е моята препоръка за достъпна във физически магазин.

# 348
  • Бостън
Навремето си бях купила първата за мен японска тюбинг спирала, която за мен беше разочарование и първата ми реакция бе да я засиля към кофата. Да де, обаче моята Телешка прагматичност не ми дава картбланш за такова прахосване (не беше никак евтина) и в крайна сметка почнах да си я ползвам като първи пласт под водоустойчиви спирали и под такива, които ми бяха трудни за сваляне. Та така - не търсете съвършенство в един продукт, като можем да си го направим от 2-3 Wink

PS Като се замисля винаги предпочитам естествена четка пред силиконова.

# 349
  • Sunshine state
Коя на Мейбълин е тюбинг? Аз с години ползвах Лаш Сенсейшънъл, докато не я развалиха,но определено тя не е тюбинг спирала.

# 350
Sky high, но наистина е кофти пример.

# 351
и двете са развалили. не мисля да се връщам към тази марка спирали вече.

# 352
Здравейте, момичета.Бях фен на Мейбълин,но от както я развалиха почнах пак да търся.Ей ,така попаднах на Avon.Преди. и тяхните не ги харесвах,но за сега ще е тази.Лесно я нанасям и не ми се размазва,не ми ги слепва.

# 353
Хваля тази спирала

Прави страхотни  мигли ,повдига и подрежда.Колкото повече изсъхва, по-добре оформя миглите.

# 354
  • Пловдив
Коя на Мейбълин е тюбинг? Аз с години ползвах Лаш Сенсейшънъл, докато не я развалиха,но определено тя не е тюбинг спирала.

В какъв смисъл са я развалили? Защото аз ползвам точно нея от как е излязла и не съм забелязала да е променена. Все още си ми харесва, същия ефект при мен си прави. Последната съм си купувала август месец.

# 355
  • Sunshine state

В какъв смисъл са я развалили? Защото аз ползвам точно нея от как е излязла и не съм забелязала да е променена. Все още си ми харесва, същия ефект при мен си прави. Последната съм си купувала август месец.
Много по-течна е от преди и не ми придава такъв обем, аз не харесвам прекалено течни спирали, защото не наплъстяват достатъчно продукт на миглите ми. От години я ползвах, но вече не от миналата година насам. Писна ми да й давам шанс и просто смених.

# 356
  • Street of Dreams
Поне три пъти съм я имала и трите пъти е била различна спирала. Първия път помня, че много трудно я свалях, втория път страшно много ми хареса, в момента я имам и не само че не прави хубави мигли, но и се разпада и размазва още преди края на деня.

# 357
  • София
Аз никога не съм я харесвала особено, но я купувах заради бургундското кафяво. Прави миглите на клечки, странно ги фиксира, за хората, които търсят обем сигурно е съвсем куца. Но ми харесва, че не се размазва, дори и при яко потене, както и въпросният цвят. Не намирам кой знае каква промяна в качеството с времето.

# 358
Аз пък съм много доволна от нея. Няма размазване, разпадане и се сваля изключително лесно.

# 359
Момичета, препоръчайте ми хубава бюджетна ЛИЛАВА спирала? Със зелени очи съм, до сега винаги с черен туш ползвах, но видях на живо как стои на зелено око и съм “УАУ искам и аз”😀. Според мен миглите на мацката ѝ бяха лилави, но приемам предложения и за други цветни спирали, които до подчертават зелен ирис (примерно синя или пък зелена🤔).

Последна редакция: нд, 03 дек 2023, 12:53 от Nil’s mom

Общи условия

Активация на акаунт