Смешки от форума 40

  • 81 611
  • 750
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 29 310
Аз пък се чудя как си вземаш от чужда храна?!? Странно ми е.....

# 301
  • Мнения: 14 486
Често се среща, само това мога да кажа.😝

# 302
  • Мнения: 25 586
Явно не само у нас... Simple Smile

# 303
  • Мнения: 8 978
Преразказвам по памет един виц.

Жена оставила в служебния хладилник кифла и бележка на нея "Не ме пипай!". По-късно отваря хладилника и вижда че кифлата я няма,а на нейно място има бележка "Мен кифли не могат да ме командват." LaughingJoy

# 304
  • Мнения: 9 355
Най-редовно в домашния хладилник, като ще правя торти и други вкусотии, слагам бележки "Не пипай" на необходимите продукти. Иначе изчезват безследно и всички членове на домакинството без мен са заподозрени. Като приготвя яденето, обявявам на всеослушание, че вече всичко е свободно за ядене. Така няма недоразумения.

# 305
  • София
  • Мнения: 20 053
Цитат
“под общ знаменател” - какъв странен израз.
Цитат
То е ясно откъде идва изразът. 🙄 Въпросът е, че отгоре е числителят, а отдолу е знаменателят. Числителите не са под знаменателите. Изразът сам по себе си е странен. Това според мен имаше предвид съфорумецът.

# 306
  • Мнения: 25 586
Откъде е този бисер? Simple Smile

ПП Намерих го.

# 307
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Цитат
Голяма част от бомбените заплахи са към училища, чиито учители са отказали да се ваксинират срещу ковид!
Не знам дали е за тук или за страшките това.

# 308
  • Мнения: 29 310
А, хванали са го - някакво пишлеме на 17 години. Не му се влизало в час, разбирате ли, та решил да си направи пет имейла, за да разпраща бомбени заплахи. Заслужава да му откъснат ушите!!!

# 309
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 840
Част от имейлите е пратил. На третия ден.

# 310
  • София
  • Мнения: 899
За страшките е! Едва ли Ковидът опитва да плаши с бомби. На 50% съм убеден, че и Биг Фарма не се занимават с нас, ама при тия хора никога не се знае, затова си оставям 50% шанс да бъда изненадан. Grinning

Ама как е направил връзката, честно! Скоро не бях виждал стъкмистики на тема "ваксинации срещу Ковид" и произволно събитие. То в милата ни родина с тукашният процент на ваксинирани не е трудно да намериш учители, които не са се ваксинирали. А и авторът на онова мнение удобно казва "голяма част от", т.е. има и такива, които не покриват изискването за липса на ваксинация. Но в негов стил - голяма част от онези, които вечер са уморени, през деня са били навън и ги е пекло слънцето. Внушение към аудиторията: слънцето предизвиква умора, стойте си на сянка и няма да се уморявате! /и баба знае така... да си вади изводи/

# 311
  • Мнения: 4 494
Цитат
Цитат
Забравих да добавя,че капака на ината беше ,че мълча като партизанин 4 дни   докато не му се спука апандисита от страх да не го заведа на дежурен хирург и направи перитонит и бяхме 6 дни в интензивно и 4 дни в отделение ..
Всичко се казва и сервира в последния момент и се чудиш как да реагираш..
а моята е точно обратното, заболи я нещо и вече иска да ходим в болницата, да и пускат системи, за да не умре. Оня ден и текна малко кръв от венеците, докато си миеше зъбите (бяха възпалени от шините) и дойде при мен  ревяйки и ми заяви, че умира и спешно трябва да се обадим на 112. Умрях от смях. Не трябва да таят в себе си, вярно е и да споделят своевременно, когато има някакъв проблем, ама моята е драма Queen.

# 312
  • Мнения: 11 540
Цитат
Значи, че докато наоколо няма извънземни, няма да ги обсъждам. Елементарно възпитание - не говориш зад гърба на другия! Бил той човек или извънземен. Какъв пример им даваме, ако ги обсъждаме преди даже да са дошли? Когато дойдат, ще си им кажа всичко в очите. Засега имам предостатъчно на брой земляни, за които да говоря.

# 313
  • Мнения: 1 720
Прииска ви се. да се пенсионирам водолазка:
Цитат
"B cpeдaтa нa oĸтoмвpи в. "24 чaca" пyблиĸyвa дaнни, cпopeд ĸoитo бpoят нa "нaй-бoгaтитe" пeнcиoнepи e бил 962, oт ĸoитo oĸoлo 1/3 (294 дyши) ca били вoeнни, пoлицaи и cъдeбни oxpaнитeли. A 294 - миньopи, вoдoлaзи, paбoтници в тeжĸaтa пpoмишлeнocт."

# 314
  • Мнения: 6 299
Професионалните водолази се водят че изпълняват вреден труд. Нещо свързано с налягането май беше. Пенсионираха се и по млади заради естеството на работата им. Сега не знам дали има някаква промяна.
Не е лека професия, така че по добре е да не ти се иска. Grinning
Имах познат, който правеше разни ремонтни дейности по подводната част на  корпусите на корабите например.
Не е като да се е гмуркал за кеф и риболов.

Общи условия

Активация на акаунт