Хитринки за всякакъв случай - 34

  • 45 247
  • 749
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 277
Ай, стига бе! Сърце юнашко не трае и викам да пробвам с гела за тоалетна, имам по случайност някакво бяло пише Доместос. Натърках с грубото гъбата и викам да оплакна да видя дали изобщо сваля нещо! И, о, чудо! Има голяма разлика!!! Сега натърках пак и оставям малко да подейства!

# 481
  • Мнения: 10 012
Някой беше писал, че гелът Доместос бил два вида - с белина и с киселина. Аз съм попадала само
на първия.

# 482
  • Мнения: 68 349
Натриев хипохлорид си е все доместосът.

# 483
  • Мнения: 3 277
Natka ще имам да я черпя Simple Smile
Ще пробвам и Медикс-а, защо пък нея.

# 484
  • Мнения: 1 021
Тантичка, лимонтузу за варовик.

# 485
  • Мнения: 12 292
Натриев хипохлорид си е все доместосът.
Имат и някакъв който е с пероксид или от сорта, не хлорен. Май точно за варовик се води, не съм фен на марката и слушах с половин ухо като ми го хвали приятелка че такъв си купила. То реално пак кислород се отделя и в двата случая, минус смрадта от хлора.

Ай, стига бе! Сърце юнашко не трае и викам да пробвам с гела за тоалетна, имам по случайност някакво бяло пише Доместос. Натърках с грубото гъбата и викам да оплакна да видя дали изобщо сваля нещо! И, о, чудо! Има голяма разлика!!! Сега натърках пак и оставям малко да подейства!
Много се радвам, то дето се вика - няма начин да няма начин, трябвало ти е явно нещо дето да може да постои а не да се стече веднага. Аз затова уважавам и препаратите дето са на пяна, другите не се задържат просто.

# 486
  • Мнения: 933
snow_angel , тези препарати свободно ли се продават в търговската мрежа или са само от дистрибутор?
И само такива големи туби ли се предлагат, че съм решила да ги търся.
Не, че много обичам чистенето, но пък много обичам купуването на препарати и все се надявам да открия чудото което ще ми направи живота по лесен.
Благодаря!

# 487
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
Rosheen, а няма дистрибутори, това не е тип МЛМ. Понеже родом съм от Плевен, там знам, че имат физически магазин срещу ВМИ. Иначе на този онлайн магазин има много от тези продукти. Имат малки опаковки - по около литър. Аз първо такива си купувах за проба, сега имам и големи туби от някои.

# 488
  • софия
  • Мнения: 25 199
Преди време обсъждахме почистване на бели подметки. Тогава спонтанно бях купила пяна, за която ми излезе реклама във фийда във ФБ. Днес дойде ред да я пробвам и съм доволна. Най-лесно и добре почистих подметките. Може би, защото е пяна. Най-добре се почистиха гладки подметки, но и другите светнаха. Досега съм пробвала: мицеларна вода, паста за зъби, вълшебна гъба.
Поръчах още 2 флакона. Подозирам, че всяка подобна пяна би вършила същата работа.

# 489
  • Мнения: 3 277
Минавам с инфо “против мравки”. Препаратът, които ползва майка ми, е Фендона. Безвреден, продава се в агроаптеки

# 490
  • Мнения: 1 405
Може ли да ми препоръчате нещо с което да почистя силиконовата каишка на часовник. На дъщеря ми часовника е водоустойчив и със силиконова каишка, вече 3-та година не го сваля и резултат почерняла е каишката, пробвах с паста и четка за зъби но няма ефект. Не се сещам и за друго с какво да пробвам Sad.

# 491
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
Някои оцветявания не се почистват. По-лесно и финансово изгодно е да смените кашиката, вместо да хвърлите пари за препарати и накрая пак да купите нова.

# 492
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Този спрей също прогонва мравките и не е скъп:
Скрит текст:
   

# 493
  • Пловдив
  • Мнения: 40 597
Мастило от памучен панталон как да махна?
Пробвах със сапун за петна и обезмаслител. Не стана.

# 494
  • Мнения: 2 184
Опитай с паста за зъби или пяна за бръснене.

Общи условия

Активация на акаунт