Хитринки за всякакъв случай - 34

  • 45 302
  • 749
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 462
Вече има и такива машинки за пилинги с кабел. Омръзна ми да сменям батериите на две минути.

# 526
  • Мнения: 4 347
Момичета, Тайфун за петна на Изи чисти мастило (изпрах химикалка в джоба на бяла блуза). Но къде може да се намери в момента... Преди го имаше в Триумфите (Пловдив), сега в Първомай го купувам от квартални магазинчета. По веригите не съм засичала. Може би по малки магазинчета да го потърсите. Има и 200 мл шишенца, и 750 мл като големите са тип пръскалка за стъкло. Май няма петно, дето да не ми е извадило това чудо. Подходящо е и за цветни, и за бели тъкани.
Знам го, наистина действа. В Пловдив, Тракия го продават в един магазин тип левче в Аремаг и в железарията до аптека Марешки, на следващият светофар след Детски свят, посока Форума... Не съм го засичала по веригите.

# 527
  • Мнения: 355
Момичета, Тайфун за петна на Изи чисти мастило (изпрах химикалка в джоба на бяла блуза). Но къде може да се намери в момента... Преди го имаше в Триумфите (Пловдив), сега в Първомай го купувам от квартални магазинчета. По веригите не съм засичала. Може би по малки магазинчета да го потърсите. Има и 200 мл шишенца, и 750 мл като големите са тип пръскалка за стъкло. Май няма петно, дето да не ми е извадило това чудо. Подходящо е и за цветни, и за бели тъкани.
Знам го, наистина действа. В Пловдив, Тракия го продават в един магазин тип левче в Аремаг и в железарията до аптека Марешки, на следващият светофар след Детски свят, посока Форума... Не съм го засичала по веригите.
Магазинчето тип левче в Аримага е затворено. Търсих там училищни униформи, но уви 🙄

# 528
  • Мнения: 1 163
Здравейте момичета, как мога да премахна топченца от ръкавите на палто?   Благодаря ви Flowers Hibiscus

Машинка, а също и самобръсначка, даже с второто средство се махат перфектно, но трябва материята да е сравнително гладка.

# 529
  • Мнения: 21 265
Бърз въпрос,че мм си е омазал ръцете с битумен силикон ,как да го махнем?

# 530
  • Мнения: 4 654
Като откриеш начин ми пиши😉
С времето ще се "отмие", сега може да опита с нещо да "изшкури" част от наслоеното.

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Бърз въпрос,че мм си е омазал ръцете с битумен силикон ,как да го махнем?

Разредител(AMB).

# 532
  • Мнения: 21 265
Като откриеш начин ми пиши😉
С времето ще се "отмие", сега може да опита с нещо да "изшкури" част от наслоеното.
Чудех се дали ще стане с кашата на баща ми за автосервиза,която използва пясък и тест гел май беше.
Ще вземем малко от него да видим.

# 533
  • Мнения: 40 701
Битум се чисти с бензин. Битумен силикон не знам, ама може да пробвате.

# 534
  • Мнения: 1 966
Мои близки решиха проблема с гълъбите с холограмна лента.
https://proton-ms.com/product/5727/hologramna-lenta-protiv-ptitsi-5sm-x-35m.html
Идвам да кажа резултата от лентата при мен.
Овързах си цялата тераса с парчета лента, заприлича на нещо средно между цигански катун и селско стрелбище😆 Парчетата са дълги, веят се и доста шумят.
Моите пиленца са много смели и любопитни явно, щото почти си играят с лентите и акат волно навсякъде, разбира се.
Но за сметка на това, кучето ми от три дни не ще да стъпи на терасата😂

# 535
  • Мнения: 4 654
М.лисичке пробвай , но да внимава с прекалено агресивните препарати и с търкането с абразиви, ако кожата му е по- нежна.
Това му е част от работата на ММ и в началото все го пращах да си мие ръцете 😔. Той ги търка доста в банята , но както сам казва от много работа ръцете му са като шкурка и носят на търкане.

# 536
  • Мнения: 21 265
Черна станция , благодаря и бензин ще намерим в сервиза.
Ще пробваме с двете,дано сработи нещо.

Чи лу ,милото куче hahaha

ccvet , благодаря.

# 537
  • София
  • Мнения: 9 507
Здравейте!

Щерката е изцапала новото си горнище с алкохолен маркер . Със спирт дали би се почистило? Притеснявам се, че горнището е цветно -  неоново зелено - и не знам няма ли да обезцветя мястото, ако сложа спирт.
Но пък нямам други идеи

# 538
  • Мнения: 4 654
Малката лисичка, ако ще ти е полезно за в бъдеще -  ММ каза че битумен силикон се чисти ( повечето, но не напълно) с ацетон или кореселин и то само на момента.

# 539
  • Мнения: 21 265
Благодаря ти , успяхме с ацетон да изчистим малко.

Общи условия

Активация на акаунт