Октомврийски мами 2023

  • 27 248
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139
Здравейте, аз все още само се надявам да видя 2 чертички, но нямам търпение и реших да потърся дали има тема вече 😊

Исках да посъветвам за уведомяването на работодателя - да е в писмена форма (в 2 екземпляра за вас и него) и той по някакъв начин да удостовери, че е уведомен. Например да се подпише на вашия екземпляр и да постави дата и имена. По този начин не можете да бъдете уволнени освен в изрично посочените в занона случаи (а те са много ограничени).
Ако работите в голяма компания, вместо подпис, можете просто да поискате входящ номер от деловодството.

# 16
  • Мнения: 37
Здравей последен цикъл на 05.01.2023-10.01.2023г.Овулация установена при АГ на 20.01.2023г.
В очакване на двете чертички съм, просто исках да намеря група ,в която да споделям.
Стискайте палци.
Чудя се кога да направя тест,тъй като цикълът ми не е редовен попринцип?

# 17
  • Мнения: 944
Sparkling Heart
Здравей последен цикъл на 05.01.2023-10.01.2023г.Овулация установена при АГ на 20.01.2023г.
В очакване на двете чертички съм, просто исках да намеря група ,в която да споделям.
Стискайте палци.
Чудя се кога да направя тест,тъй като цикълът ми не е редовен попринцип?

Моята овулация беше на 19.01 и уж (не)очаквам М утре (02.02) твоята дата би била 03.02. Тест най-рано в деня на М си пусни, защото не всички отчитат по-рано. Дай Боже да видим заветните 2 чертички, макар че аз се готвя за замразен трансфер. Първата ми бременност беше инвитро, но завърши с мисед. Надявам се тази да е успешна. Пожелавам го на всички Blue Heart

# 18
  • Мнения: 37
Sparkling Heart
Здравей последен цикъл на 05.01.2023-10.01.2023г.Овулация установена при АГ на 20.01.2023г.
В очакване на двете чертички съм, просто исках да намеря група ,в която да споделям.
Стискайте палци.
Чудя се кога да направя тест,тъй като цикълът ми не е редовен попринцип?

Моята овулация беше на 19.01 и уж (не)очаквам М утре (02.02) твоята дата би била 03.02. Тест най-рано в деня на М си пусни, защото не всички отчитат по-рано. Дай Боже да видим заветните 2 чертички, макар че аз се готвя за замразен трансфер. Първата ми бременност беше инвитро, но завърши с мисед. Надявам се тази да е успешна. Пожелавам го на всички Blue Heart
Дай боже!

# 19
  • Мнения: 41
Здравейте! Здравейте! Последният мц 20 декември, имам нередовен цикъл, идвало ми е на 24 ден , така и на 45ден, според мен ову е била по-късна, имах симптоми на ову на 15 януари, 13,14 и 15 сме правили опити. Правих ранен тест на 26 , на 29 също и резултатът е положителен, но с много бледа черта са и двата. Вчера направих още един тест и вече чертичката е по-наситена. Надявам се всичко да е наред. Избързах с лекаря и той нищо не видя, според него няма бременност, но аз съм с положителен тест, ще ходя другата седмица отново. Приложението, с което следя мц ми изписва, че би трябвало да съм в 5г.с. , според вас в 6 г.с дали ще се види нещо?
https://prikachi.net/image/8425WA

# 20
  • Мнения: 36
Здравейтее...Днес ходих на АГ и се видя 11мм сакче 😍😍в 5г.с съм

# 21
  • Мнения: 394
Здравейте! Здравейте! Последният мц 20 декември, имам нередовен цикъл, идвало ми е на 24 ден , така и на 45ден, според мен ову е била по-късна, имах симптоми на ову на 15 януари, 13,14 и 15 сме правили опити. Правих ранен тест на 26 , на 29 също и резултатът е положителен, но с много бледа черта са и двата. Вчера направих още един тест и вече чертичката е по-наситена. Надявам се всичко да е наред. Избързах с лекаря и той нищо не видя, според него няма бременност, но аз съм с положителен тест, ще ходя другата седмица отново. Приложението, с което следя мц ми изписва, че би трябвало да съм в 5г.с. , според вас в 6 г.с дали ще се види нещо?
https://prikachi.net/image/8425WA
И аз съм в 5г.с. , в понеделник АГ видя сакче, още няма пулсации. Според мен посещавай всяка седмица АГ докато не се види нещо, братовчедка ми така се оказа извънматочна (не го казвам, за да плаша, де). Дано всичко е наред ❤

# 22
  • Мнения: 51
Здравейте, момичета! Пожелавам така желаните две чертички на всички!
От днес съм с положителен тест, ПРМ 06.01. По прицип МЦ ми е редовен 27-28 дни, трябваше следващата да е на 02.02, чудото се е случило на 19.01 Като вдиях положителния тест днес бях в шок, бебето е много желано и искано. Таа, въросът ме следният - лекарката, която искам да ме следи, има свободен час чак за 27.02, късно ли е според вас или да търся някакъв друг вариант  ? Grin

# 23
  • Мнения: 394
Здравейте, момичета! Пожелавам така желаните две чертички на всички!
От днес съм с положителен тест, ПРМ 06.01. По прицип МЦ ми е редовен 27-28 дни, трябваше следващата да е на 02.02, чудото се е случило на 19.01 Като вдиях положителния тест днес бях в шок, бебето е много желано и искано. Таа, въросът ме следният - лекарката, която искам да ме следи, има свободен час чак за 27.02, късно ли е според вас или да търся някакъв друг вариант  ? Grin
Честито! Не мисля,че е късно. Мен ме викат на преглед на 14.02, когато ще съм в 6г.с +6дни, по-рано може само да се види дали е в матката, но няма пулсации.

# 24
  • Мнения: 139
За потвърждаване на бременност обикновено лекарите казват поне 10 дни след закъснението. И на този етап е рано да се види пулс. Така че може би е по-добре директно в по-късната седмица. Аз предния път май бях в 9та седмица, когато се видя пулса.

# 25
  • Мнения: 36
За потвърждаване на бременност обикновено лекарите казват поне 10 дни след закъснението. И на този етап е рано да се види пулс. Така че може би е по-добре директно в по-късната седмица. Аз предния път май бях в 9та седмица, когато се видя пулса.


А аз съм в5г.с. и 5дни преди 5дни ве видя 11мм сак,без ембрион,АГ каза,че е рано...

# 26
  • Мнения: 62
Записвам се и аз с последен МЦ на 9 януари и положителен тест от днес. Една предишна неуспешна бременност, двете чертички бяха много желани 🤗

# 27
  • Мнения: 22
Здравейте,нова съм тук и се извинявам,ако греша нещо.В момента съм бременна в пета седмица .Първите три теста ми бяха с бледа втора черта и последните два с две ясни черти .Последния ми цикъл беше на 30.12.2022.Бихте ли ми дали малко повече информация,кога трябва ,да се запиша на преглед и първо през личната ли ,да мина.Съжалявам ако ви се стори малко глупав пост ,но ми е първа бременност и ще се радвам,да споделите опит.

# 28
  • Мнения: 2
Привееет! И аз се присъединявам към групата Simple Smile Последния ми цикъл беше на 8-ми януари и в неделя направих тест. Чертичките бяха две, едната по-бледа. Имам чувството, че е минал месец от тогава… а дори няма седмица 😅

# 29
  • Мнения: 37
Здравейте,нова съм тук и се извинявам,ако греша нещо.В момента съм бременна в пета седмица .Първите три теста ми бяха с бледа втора черта и последните два с две ясни черти .Последния ми цикъл беше на 30.12.2022.Бихте ли ми дали малко повече информация,кога трябва ,да се запиша на преглед и първо през личната ли ,да мина.Съжалявам ако ви се стори малко глупав пост ,но ми е първа бременност и ще се радвам,да споделите опит.

Аз също съм в 5-та седмица и 3 дни, днес бях на преглед, видяхме само точица и лекаря каза да дойда пак след 2 седмици, наистина е рано в 5-та да се види каквото и да е, успех и не се притеснявай, всичко ще е наред😊

Общи условия

Активация на акаунт