Бихте ли останали в подобен брак?

  • 15 396
  • 396
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 486
Аз доколкото схванах, къщата е на село, а апартамент то е у град. Те са се изнесли на село, ама е въпрос на време да се върнат у дом.

# 286
  • Мнения: 2 925
Какво тогава значи това - не съм прекарала 35 години от живота си срещу договор? Честно, не схващам.
Срещу договор за гледане на мама и тати. Какво толкова не разбираш ти? Иска да каже, че не е самостоятелен и се е вкопчил със зъби и нокти в единственото нещо, което са му дали срещу гледане - апартамента.

# 287
  • Мнения: 18 526
Ами авторката е получила апартамент без условия, неин си е. Пък мъжа й - срещу гледане, и се втелясва човека да си го пази Simple Smile Тя  също не си е купила сама жилище. Не знам защо все се натяква, че неговото било с условия. Това, че нейното е дадено без условия, не е нейна заслуга.

# 288
  • София
  • Мнения: 35 082
Защото влиза в чужди условия не по собствена воля и избор.
Ми, аз още с кредитите не бих го взела, щот съм съвсем гад, ама да ми спести тая едра подробност и да я науча постфактум - много ще да е била влюбена

# 289
  • Мнения: 2 925
Ееее стига дееее Всичики смотаняци все Рак ли трябва да са Imp
Разбира се. Моят екс също беше рак, ама аз съм лъв и при мен такива не минават, затова и той сега ближе щипки.Laughing

# 290
  • Мнения: 1 486
Дени, появи ли се Муньо, само да не вземеш сега да му се извиняваш и да му се молиш да не те напуска и да ти прости.

# 291
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Струва ми се, че Дени не е от тия, но дано не поддаде на манипулациите му.

# 292
  • София
  • Мнения: 12 625
Авторката я ползват за касичка и инкубатор. В много жално положение се намира, но истината е, че е там поради свои избори, и само от нейните бъдещи избори зависи да се спаси. А мъжът, и майка му да изчезне, пак ще си е същият. Авторката тогава ще е виновна, че мама я няма и че тя не може да я замести.

# 293
  • Мнения: 4 949
Аз пък разбрах, че на Дени не и пука толкова за похарчените пари, а затова, че не ги влага за нещо " тяхно". Никой не уважава и не чува мнението и, за обзавеждане ( вещи) , а се купува и прави по идея и дизайн на мама.
Тя няма глас, но влага пари. Обидно е и разочароващо.

# 294
  • Мнения: 7 399
Сетих се, и съм сигурна, че Дени преди 2 години пусна подобна тема, защото я взех много присърце. Същата е и със същия мъж.
Нищо не се е променило, освен, че вече е омъжена и бременна от тоя мамин мунчо.
Ми, тогава толкова съвети получи, но човек трябва и да мисли за кой се омъжва.
И сега нищо няма да се промени.

# 295
  • София
  • Мнения: 13 071
Док, аз също помня идеално предните теми, но тази Дени твърди, че не е онази Дени.
Съвпадението е обаче дори до обувките на свекървата преди сватбата.

# 296
  • Мнения: 18 298
И зодията на мъжа... Също беше Рак.

# 297
  • Мнения: 7 399
Да, и по това се сетих, също.
Имам страшна памет, а и интуиция за перспективи.

# 298
  • here and now
  • Мнения: 4 207
Те и тогава уж се местеха в къщата на село, но току се връщаха в апартамента. Обзалагам се, че няма да издържат и ще се нанесат  в ремонтираното жилище, уж да докато ремонтират селската къща... Пък и за бебето да помагат...

# 299
  • Мнения: 977
Аз в подобна тегава история не бих се набутала😳Сумати време мина от оня казус,100% дамата е същата,ама нейсе,нека да не е,за свое успокоение.Ама ти да четеш и виждаш подобни истории,и да се надяваш нещата да се променят, граничи с тъпоЧА!Ай,нЕма нужда,на какъв език да се каже,че номера нЕма да мине?Аз се чудя и се мая....Оффф

Общи условия

Активация на акаунт