Неуточнен здравословен проблем

  • 1 236
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 347
Преди няколко години започнах да имам болки първо в колената, после в китки, лакти и почти всички стави. Усещах и втрисане. Появиха ми се два вида обриви. Едните бяха червени пъпки с връх и боляха. Другите бяха като пръстен с кръг в средата. Месеци ходих по лекари, изследвания за автоимунни болести и какво ли не. СРПто ми скочи на 85 и щяха да ме вземат в болница. При поредните изследвния в лабораторията, един от лекарите там ме съжали и ми каза, че може да имам бактерия, която се е загнездила в ставите. Изпих 12 дни антибиотик и всичко ми мина.

# 16
  • Мнения: 1 431
sttteeephaaanniiiee, благодаря ти за съветите, по-нататък ще ти пиша на лично!


melange, а да те попитам, твоята АНА беше ли завишена тогава ? Съмняваха ли се за автоимунно ? Какъв антибиотик ти изписаха и ти мина ? Да не се оказа Лаймска болест ? При мен тя е отрицателна уж.

# 17
  • Мнения: 9
Радвам се,че сте добре и всичко е преминало. Може ли да споделите лекаря,при който сте ходили?

# 18
  • Мнения: 347
Veseuka, нямах никакви отклонения от изследванията. Вече не помня всички, но имаше AHA прфил, изследване за лаймска болест, за ревматоиден артитит... Ревматоложката ми беше казала, че отключвам автоимунно заболяване на съединителната тъкан, може би ще се наложи да ме вземат в болница и затова пуснахме целия куп изследвания.
Накрая един лабораторен лекар ми каза, че може да е бактерия, пих Азакс в продължение на 12 дни и напълно се оправих.

Общи условия

Активация на акаунт