Странно ли е?

  • 10 918
  • 263
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Здравейте, ме знам даже как да започна или по точно как да обясня.
С мъжа ми сме заедно вече 8г. имаме едно прекрасно момиченце на 2г. , но имам един много странен проблем ( дори не знам дали така мога да го нарека)
Обичам мъжа си...,но не обичам секса с него. От доста време е така , преди обаче нямах такъв проблем. Почти не ми доставя удоволствие, не харесвам като ме целува (по време на акта) , не харесвам , като ме натиска (доста се е позакръглил) , ме харесвам да се преструвам. Не знам какво да направя , наистина го обичам и не вариант да се разделим заради такова нещо. Не знам как да постъпя, дали да говоря с него , но как да кажеш нещо такова на човек без да го нараниш и обидиш?

# 1
  • София
  • Мнения: 12 632
Сексът не е "такова нещо", а фундамент. Звучиш отвратена от мъжа си, а преди не е било така. Какво може да предизвиква това? Промените във външния вид? Има ли и други фактори? Трябва да помислиш, след което вече и да говориш с него, когато си формулирала причините. Да се насилваш няма да доведе до нищо добро в отношенията ви.

# 2
  • Мнения: 31 647
Означава, че не е твоя човек и не е трябвало да се събираш с него.

# 3
  • Мнения: 50
Сексът не е "такова нещо", а фундамент. Звучиш отвратена от мъжа си, а преди не е било така. Какво може да предизвиква това? Промените във външния вид? Има ли и други фактори? Трябва да помислиш, след което вече и да говориш с него, когато си формулирала причините. Да се насилваш няма да доведе до нищо добро в отношенията ви.

Съгласна съм , трябва да говоря с него , но как да подходя. Може би наистина е вярно , че откакто напълня и "пусна" коремче ми е доста некомфортно. Но как да му кажа такива неща без да го нараня.? Опитвала съм се да му кажа , че се е отпуснал, че е спрял да се грижи за външния си вид (в частност килограмите) , но не възприема.



quote author=Елора link=topic=1519381.msg45923110#msg45923110 date=1674720650]
Означава, че не е твоя човек и не е трябвало да се събираш с него.

Ако беше така , нямаше да съм с него толкова време , камо ли да създам семейство с него. Както казах , преди не беше така.

# 4
  • Мнения: 4 675
Връзката е приятелство+ секс т.е. изпитваш удоволствие да  живееш живота  точно с този човек . При теб ми се струва , че липсват и двете щом не можеш да споделиш желанията си с човека до теб. Помисли от кога и защо се е променила нагласата ти, след това сподели и потърсете заедно решение. Освен това живеем във времена когато да потърсиш външна помощ не е срамно .

# 5
  • Мнения: 5 444
Имаш ли възможност да отидеш на сексолог или психолог и да разбереш откъде идва тази неприязън? Имаш ли въобще желание за секс, или именно сексът с него не ти харесва, увлечена ли си по друг? Случило ли се е нещо в периода, в който изгуби желание към мъжа си?
Не обръщай внимание на всички, които сега ще дойдат да ти кажат, че след 20 години брак, сексът им е като първата година и освен това правят секс по 4-5 пъти на седмица в лошите периоди.

# 6
  • Мнения: 50
Имаш ли възможност да отидеш на сексолог или психолог и да разбереш откъде идва тази неприязън? Имаш ли въобще желание за секс, или именно сексът с него не ти харесва, увлечена ли си по друг? Случило ли се е нещо в периода, в който изгуби желание към мъжа си?
Не обръщай внимание на всички, които сега ще дойдат да ти кажат, че след 20 години брак, сексът им е като първата година и освен това правят секс по 4-5 пъти на седмица в лошите периоди.

Имам възможност да отида при специалист, въпроса е дали и той ще се съгласи. В началото беше след като родих и през първата година на детето нямах много желание, защото бях доста изморена, но това е нормално мисля. Вероятно дойде от това , пак се повтарям , че той доста напълня.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 990
Обичта не ми се връзва с физическото отвращение. Всички се променяме, остаряваме и по-красиви едва ли ще станем. Можеш да инициираш да спазвате хранителен режим заедно с цел по-здравословно хранене.

# 8
  • Мнения: 5 444
Скрит текст:
Имаш ли възможност да отидеш на сексолог или психолог и да разбереш откъде идва тази неприязън? Имаш ли въобще желание за секс, или именно сексът с него не ти харесва, увлечена ли си по друг? Случило ли се е нещо в периода, в който изгуби желание към мъжа си?
Не обръщай внимание на всички, които сега ще дойдат да ти кажат, че след 20 години брак, сексът им е като първата година и освен това правят секс по 4-5 пъти на седмица в лошите периоди.

Имам възможност да отида при специалист, въпроса е дали и той ще се съгласи. В началото беше след като родих и през първата година на детето нямах много желание, защото бях доста изморена, но това е нормално мисля. Вероятно дойде от това , пак се повтарям , че той доста напълня.

Отиди първоначално сама и виж дали има нещо друго. Аз съм имала подобен проблем с един бивш. Изведнъж започна да ми се гади от дъха му на цигари, а аз също пушех тогава. Стигнах дотам, че само като се доближеше за целувка и започваше да ми се гади. По това време ходех на психолог по мои си причини и споделих. Оказа се нещо много по-дълбоко и нямаше общо с човека, с когото бях. Когато се реши, тогава и сексът, и целувките си станаха както преди.
Той как се чувства във връзка с напълняването си? Прави ли опити да отслабне или не отдава значение?

# 9
  • Мнения: 50
Скрит текст:
[quote author=Spiritlight link=topic=1519381.msg45923138#msg45923138 date

Отиди първоначално сама и виж дали има нещо друго. Аз съм имала подобен проблем с един бивш. Изведнъж започна да ми се гади от дъха му на цигари, а аз също пушех тогава. Стигнах дотам, че само като се доближеше за целувка и започваше да ми се гади. По това време ходех на психолог по мои си причини и споделих. Оказа се нещо много по-дълбоко и нямаше общо с човека, с когото бях. Когато се реши, тогава и сексът, и целувките си станаха както преди.
Той как се чувства във връзка с напълняването си? Прави ли опити да отслабне или не отдава значение?
Не му отдава значение. Като му кажа нещо за килограмите и ми казва...аз съм женен мъж , добре ме гледаш ,нормално е.

# 10
  • Мнения: 5 444
Хм... ами освен вече някак да стигнеш до директен разговор... А той изобщо усеща ли, че за теб сексът не е ок? Не пита ли какво става?

# 11
  • Мнения: 1 522
Дали щеше авторът да срещне така подкрепа, ако беше мъж, чиято жена е понапълняла и той вече не се възбужда от нея, но все пак е привързан към нея като към човек. Ъъъъъъъ съмнявам се както казва Бат Любо.

# 12
  • Мнения: 4 675
Надали-съдейки по отговора за килограмите.

# 13
  • София
  • Мнения: 12 632
И мен дебелотата ме отблъсква, така че разбирам авторката, ако това е причината. Изобщо не е вярно, че ако обичаш човек, промените в тялото му няма да ти се отразят на желанието. Това са две отделни неща, и това, че за някои едното няма значение, не прави другите виновни, нито значи, че не обичат половинката си.

Авторке, вариантите попринцип са два. Или да се опиташ деликатно да го стимулираш да влезе във форма - готви по-малки количества и само здравословни неща, започни да спортуваш, за да дадеш пример, инициирай повече излизания, разходки, наблягай на поддръжката и колко е важна, нека той си направи едни изследвания дори и т.н. Или - директно и без недомлъвки. Много си напълнял, дори вече не те желая. Да, звучи гадно, но понякога е много лесно другото да бъде игнорирано и да продължи да се носи по течението, докато така казано, ще го тресне доста силно. Кой подход предпочиташ ти, кой би бил по-ефективен за твоя съпруг - това сама трябва да прециниш, ти си знаеш човека.

# 14
  • София
  • Мнения: 35 087
Ако имаше страст към него, килограмите нямаше да ти пречат, но ти и на целувки се гадиш, та не знам.

Не виждам да изплуваш и едната любов няма да свърши работа.

Как да му кажеш - в прав текст. Пич, хващай се в ръце, искам те във форма за мен.

# 15
  • София
  • Мнения: 12 632
Абе на някои хора им пречат килограмите. На други не, но хората се привличат - и отблъскват - от различни неща, та това нищо не доказва. Аз страст към дебелак не си представям да имам.

# 16
  • Мнения: 50
Хм... ами освен вече някак да стигнеш до директен разговор... А той изобщо усеща ли, че за теб сексът не е ок? Не пита ли какво става?
Не пита. А дали усеща само той си знае.

# 17
  • Мнения: 8 945
Ако човекът е напълнял драстично за кратко време, разбирам. Обаче на практика това е почти навъзможно да стане. Така че, не, не разбирам. Странно е.

По-скоро дистанцирането идва от другаде.
Възможо е хормоните на авторката да са се поразбъркали.
А другата вероятност е познатият сценарий - мъжът се е превърнал в допълнително дете за съпругата си. Това се случва, когато жената се трепе да върши всичко в домакинството, да обслужи детето, да ходи и отделно на работа, а мъжът само изхвърля боклука и лежи на дивана. Има статии по въпроса.

# 18
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 275
И аз като Лъвицата-не си представям секс с дебел мъж.
Много мъже също не харесват дебели жени...и никак не ми е странно,че на авторката не и е приятно.
Може би трябва да поговорите за наднорменото му тегло-но по-деликатно.Например,че това може да му докара здравословни проблеми и не е лошо да свали килограми....

Обаче,ако причината за отвращението ти не са само килограмите,то тогава това просто не е твоята половинка.

# 19
  • София
  • Мнения: 35 087
Добре, ама го обича, но не иска да я целува. Това си е цялостно отвращение, не само сексуално такова.

Лъвица, ако имаш брак и дете с мъж, който поетапно в годините трупва едни 10-12 кг и не ще да влиза във форма, какво ще правиш?

# 20
  • Мнения: 31 647
Авторката е просто от хората за  които външния вид е от значение и с това се изчерпва обичта и.
Представата за любов на всеки е различна.
Но не си дава сметка, че сега тя може да изглежда добре,  но утре ще остарее, а може и да напълнее. Хич и не е изключено.
Така както тук жени викат, че само атлети ги привличат, то и мъж има право да ги привлича само слаби и млади жени. И един мъж ще е в правото си да те смени като носна кърпича  като ти се появат бръчици. Така е честно.
И ако някой мъж и каже "дебела си или сбръчкана си, отвращаваш ме" дали ще се почувства приятно.
То зависи и  колко кила има. 5-10 или 70 кила отгоре. Колко точно е напълнял авторке? 5, 10, 15 или 50 кг.
И няма общо тук естетиката, а здравето.
И ако мъжът ти авторке си  се чувства ок с килата, може би трябва да намериш атлетичен любовник, който да "обичаш" Joy
Моя близка роднина има 25 годишен брак. Тя е слаба и красива, а той бил пълничък отначало. Обичала си го е, такъв си го взела. Но взел, че напълнял още повече. Започнали хипогликемии, напълняване голямо в корема.
И тя говорила, говорила. Накрая му поставила ултиматум, че не може да иска деца и семейство, щом не може за собственото си здраве да отговаря. Или се стяга и променя храненето си или тя деца няма да му ражда.
Та стегнал се, яде що годе здравословно, вече няма проблеми с изследванията,  пак си е пълничък и са си заедно.
Но в случая говорим за грижа за здравето. А не за сексуални предпочитания.

# 21
  • Мнения: 50
Ако човекът е напълнял драстично за кратко време, разбирам. Обаче на практика това е почти навъзможно да стане. Така че, не, не разбирам. Странно е.

По-скоро дистанцирането идва от другаде.
Възможо е хормоните на авторката да са се поразбъркали.
А другата вероятност е познатият сценарий - мъжът се е превърнал в допълнително дете за съпругата си. Това се случва, когато жената се трепе да върши всичко в домакинството, да обслужи детето, да ходи и отделно на работа, а мъжът само изхвърля боклука и лежи на дивана. Има статии по въпроса.

На моменти и това си мисля наистина , на имам не едно а две деца. Но като че ли , проблем ми е повече в напълняването. Не е станало от вчера за днес разбира се, но както казах и проблем не е от скоро, аз съм така от дълго време, просто сега реших да го споделя

# 22
  • София
  • Мнения: 12 632
Добре, ама го обича, но не иска да я целува. Това си е цялостно отвращение, не само сексуално такова.

Лъвица, ако имаш брак и дете с мъж, който поетапно в годините трупва едни 10-12 кг и не ще да влиза във форма, какво ще правиш?

Не е задължително - ако й е гнусен физически, няма да иска да го целува.

Ами аз даже превантивно действам Joy Изначално съм си заявила, че за мен килограмите са фактор и са важни, напълно открита съм какво харесвам и какво - не. Гледам да се храним здравословно, самата аз наблягам на упражнения и движение, с което давам пример - тоест, имам същите изисквания и към себе си. Ако въпреки всичко се стигне до такъв момент, ще го кажа директно. Нямам проблем да поставям ребром "деликатни" въпроси, правила съм го и преди, по други поводи. Определено да стискам зъби, да се насилвам сексуално, да се чувствам отвратена - не бих могла, не виждам и ползата.

# 23
  • Мнения: 31 647
Сексът не е "такова нещо", а фундамент. Звучиш отвратена от мъжа си, а преди не е било така. Какво може да предизвиква това? Промените във външния вид? Има ли и други фактори? Трябва да помислиш, след което вече и да говориш с него, когато си формулирала причините. Да се насилваш няма да доведе до нищо добро в отношенията ви.

Съгласна съм , трябва да говоря с него , но как да подходя. Може би наистина е вярно , че откакто напълня и "пусна" коремче ми е доста некомфортно. Но как да му кажа такива неща без да го нараня.? Опитвала съм се да му кажа , че се е отпуснал, че е спрял да се грижи за външния си вид (в частност килограмите) , но не възприема.



quote author=Елора link=topic=1519381.msg45923110#msg45923110 date=1674720650]
Означава, че не е твоя човек и не е трябвало да се събираш с него.

Ако беше така , нямаше да съм с него толкова време , камо ли да създам семейство с него. Както казах , преди не беше така.

И какво  като не е  било така. Бил е слаб. До там ти се е простирала "обичта"
Умряла ти е любовта. Била е повърхностна. Сега го обичаш, но просто като баща на децата ти и си привързана, просто защото живеете заедно.
Кажи му истината. Че е дебел и нямаш сексуално влечение и че те отвращава.
Ще ти стане ли гот, ако след 10 години си намери млада любовница и ти  каже, защото имаш бръчки и си станала дебеличка и не те желае.
Какво ще направиш? Ще ходиш на пластичен хирург ли? Joy
И след като си била бременна, си имала промени във външния вид.
Той отнасял ли се е като теб?

# 24
  • София
  • Мнения: 35 087
Ти му казваш - дебел си, той ти казва - чуден съм. И? Развод ли?

# 25
  • Мнения: 31 647
А защо не?
Защо да седят заедно?
Да, може, заради децата.
Или просто си намират и двамата любовници и си продължават да са заедно и да са обичат само по приятелски.

# 26
  • София
  • Мнения: 12 632
Как точно се отнася тя? Прави секс с него, въпреки че я отблъсква? Това от липса на любов? Да, хората се променят и телата се променят. Но разлика в промени, които настъпват в следствие на времето и определени събития, и такива, които настъпват от липса на грижа за собственото тяло. Но в крайна сметка, човек не може да контрилира какво го отблъсква. Аз не бих искала някой да се чувства отблъснат от мен, нито очаквам да ме харесва във всякаква "форма". Ако в даден момент за мъжа ми стана стара и сбръчкана, предпочитам да си намери млада жена и да се освободим взаимно.

# 27
  • Мнения: 1 574
Авторката да вземе да мине през един ендокринолог, защото такива истории започнали след раждане обикновено се дължат на някакъв медицински проблем.

# 28
  • София
  • Мнения: 35 087
Тук не мисля килограмите са определящия фактор, а са по-скоро извинение.

# 29
  • Мнения: 50
Вижте сега , всеки човек е различен, разбирам, че за някой или даже за някои , това което казвам е лошо. Повърхностна ми била обичта , гледала съм само външния вид и т.н.
Аз не казвам , че искам да се разведа с мъжа си , защото бил напълнял. Просто искам да намеря решение на проблем , който е създаден от моята глава.

# 30
  • Мнения: 31 647
Никой не е длъжен да прави секс с някой, ако не му харесва и  даже изпитва отвращение.
То утре може и крак да загуби и пак да има отвращение.
Все е болест.

stalia, не авторката е за ендо, а мъжът.
Но това е доброволен процес, осъзнат.

# 31
  • Мнения: 147
Един човек, с когото излизах, беше диабетик. Дори в момента тръпки ме побиват като се сетя как след около година връзка все повече нещо отвътре в мен искаше да избяга като тръгне да ме целува. Химията се променя при заболяване. Просто направих аналогия. В началото добре, а с времето направо го закъсах. Симпатия, разбирахме се, обаче физически не беше добре. Разделихме се по други причини, но се сетих за това и ти предлагам да му пуснете изследвания. Аз самата напълнях и съм в преддиабет, едно от нещата, които силно ме тревожат, е дали не мириша различно. Може да не го осъзнаваш, а да е някаква такава причина. Не се ли отключи възбуда и да се настроиш като хората, сексът си е неприятен.

# 32
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 275
Ами ако е занемарил личната си хигиена,нормално е тя да не иска да я целува.Например,ако не си е мил зъбите...или не е минал през банята...

# 33
  • София
  • Мнения: 35 087
Секнало е сексуалното привличане, не знам как се връща такова.

# 34
  • София
  • Мнения: 12 632
Мъжът качил килограми, вие пратихте жената на ендокринолог Rolling Eyes

Това за личната хигиена е много добър пример - ако спре да се къпе, признак на липса на любов ли е, ако вече не искате да правите секс с него, докато мирише на пор?

# 35
  • Мнения: 5 444
Връща се, то сексуалното желание е в главата, а не във външния вид на другия. Аз затова предложих първо сама да отиде на някакъв специалист, защото тя има проблем.

# 36
  • Мнения: 50
Относно целуването забравих да вметна , че една от причините е , малко преди да забременея, спрях цигарите още от тогава ме дразнеше неговия цигарен дъх , но вероятно беше и заради хормоните и всичко , което ме дразнеше през бременността. Сега все още не мога да свикна с този гаден отблъскващ цигарен дъх , това е доста неприятно.

# 37
  • София
  • Мнения: 35 087
Не споменавам сексуално желание, а сексуално привличане - тук просто липсва.

# 38
  • Мнения: 31 647
Вижте сега , всеки човек е различен, разбирам, че за някой или даже за някои , това което казвам е лошо. Повърхностна ми била обичта , гледала съм само външния вид и т.н.
Аз не казвам , че искам да се разведа с мъжа си , защото бил напълнял. Просто искам да намеря решение на проблем , който е създаден от моята глава.

Човек трябва да обича себе си, но и тялото си. И да обичаш тялото си означава и да се грижиш за него. Просто хората бъркат обичта към тялото си с обич към храната.
Съгласна съм, всеки е различен. Моите представи не са твоите.
Мен лека пълнота не би ме отблъснала. Но би ме отблъснал човек, който нехае за здравето си.
Познавам един пълен мъж, но изследванията са му хубави. Отдавна си се храни здравословно. Има излъчване. Позитивен, енергичен.
Лекото коремче не би ме притеснило примерно. С такъв имаме еднакъв стил на хранене.
Познавам и друг пълен. Пие по 2 литра кола  на ден, яде само баници, мекици, дюнери и сандвичи. Не ме привлича. Мрънкащ, глупав, вечно намръщен. Какво да му харесаш.
Що не отидете на някой терапевт.
Може да ви помогне или да установиш, че любовта ти е умряла безвъзвратно и е останала само обич като към приятел.

# 39
  • София
  • Мнения: 35 087
Авторке, не си му простила май май и сега с пълна сила рикушира всичко към него.

# 40
  • Мнения: 8 945
Не споменавам сексуално желание, а сексуално привличане - тук просто липсва.

Според мене няма как да стане - да изчезне привличането, което си имал и то само заради някакъв външен вид. Ако всичко във връзката - отношение, партньорство и т.н. е наред, няма как този човек да започне така да отблъсква.

Лъвица, в даден момент всички ще станем стари и сбръчкани. Това е неизбежно. Не забравяй, че и мъжете ни няма да са на по 20, те ще са същите!!! Никой не е останал вечно млад. Не вярвам някой ден да продължаваш да мислиш, че е редно да те сменят, само защото тялото ти има естествени следи от възрастта.

# 41
  • Мнения: 31 647
Авторке, не си му простила май май и сега с пълна сила рикушира всичко към него.


Какво не му е простила? Нещо съм изпуснала?

Аха,прехвърлих постовете и.
Имало изневяра. Значи там е причината.
Но авторката не го осъзнава. И смята, че пълнотата е проблем.
Не знам, аз изневяра не бих простила.
И сега авторке твоя си заслужава да му кажеш истината.
Кажи му просто,  че желание за секс с него нямаш. Дебел е и те отвращава.
Нещата са ви счупени.
Но ти си решила да държиш напукана ваза. А тя не е като цяла несчупена ваза.

# 42
  • София
  • Мнения: 12 632
Може и да не му е простила, може и да е. Понякога бананът си е просто банан.

Скрит текст:
Не споменавам сексуално желание, а сексуално привличане - тук просто липсва.

Според мене няма как да стане - да изчезне привличането, което си имал и то само заради някакъв външен вид. Ако всичко във връзката - отношение, партньорство и т.н. е наред, няма как този човек да започне така да отблъсква.

Лъвица, в даден момент всички ще станем стари и сбръчкани. Това е неизбежно. Не забравяй, че и мъжете ни няма да са на по 20, те ще са същите!!! Никой не е останал вечно млад. Не вярвам някой ден да продължаваш да мислиш, че е редно да те сменят, само защото тялото ти има естествени следи от възрастта.

Да, всички стареем заедно. Тук мъжът си дебелее самостоятелно. Но каквато и да е ситуацията, ако единият е отвратен, изобщо не виждам смисъл да му се набива вина колко е грешен, че нещо му действа така. Това е просто факт, а не нещо, което да бъде променено с увещания как не било редно да се чувства така. И да, продължавам да смятам, че ако в очите на мъжа ми един ден стана дърта и сбръчкана, и той е погнусен от мен - сайонара. Не на всички им действат така "белезите на старостта", но аз не бих стояла с човек, на когото му, нито бих очаквала да се насилва да хареса нещо, което го отвращава.

# 43
  • София
  • Мнения: 35 087
Нда, цялостната нагласа си има първоизточник за мен.
И леко отрезвяване - струваше ли си?

# 44
  • Мнения: 5 444
Ааааа, изневяра имало. Ми тъй кажете бе, какви килограми и целувки обсъждаме тук. Знаех си аз, че друго ще излезе.

# 45
  • Мнения: 50
Ааааа, изневяра имало. Ми тъй кажете бе, какви килограми и целувки обсъждаме тук. Знаех си аз, че друго ще излезе.


Не не , това беше много отдавна, още преди да искаме да имаме дете , даже още преди да се оженим.... Както казах до преди година две нямах такъв проблем, имах си желание ,привличане всичко. Това другото няма общо , простила съм , забравила съм , затворила съм страницата и гледам на пред.

# 46
  • Мнения: 17 407
Означава, че не е твоя човек и не е трябвало да се събираш с него.

Не означава това. Защо, ако добре живее с него. Това какво става в нейната глава, си е нейно. То всеки иска идеала, ама няма. Приятелките ми, дет точат лиги по чуждо не са седнали да сменят мъж на пет години. Понякога звучите като 15 годишни, добре че практически не прилагате собствените си съвети.

# 47
  • Мнения: 2 204
Не е странно, нормално е. Много жени преди теб са имали този проблем и отдавна му е намерено решение - казва се любовник. Работата на съпруга е да плаща сметките, да се грижи за децата, да се грижи изобщо за дома и семейството, а любовникът е за удоволствията. Не знам защо се терзаеш изобщо, след като откакто свят светува, жените са измислили решение на проблема и си живеят щастливо с мъж и любовник и нямат твоите проблеми.

# 48
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 013
Ти го обичаш, хубаво, а той обича ли те? Ако да, значи казваш му в прав текст, може малко шеговито да не се обиди, обясняваш му за коремчето и за цигарения дъх и че не ти харесва да се натискате така. Всъщност ако той тръгва да те натиска без да гледа има ли адекватен отговор или не значи нещо ви куца в отношенията по принцип.

# 49
  • Мнения: 31 647
Означава, че не е твоя човек и не е трябвало да се събираш с него.

Не означава това. Защо, ако добре живее с него. Това какво става в нейната глава, си е нейно. То всеки иска идеала, ама няма. Приятелките ми, дет точат лиги по чуждо не са седнали да сменят мъж на пет години. Понякога звучите като 15 годишни, добре че практически не прилагате собствените си съвети.

Еми, какво да се прави. Такъв е животът. Не всеки прави правилния избор за партньор.
А твоите приятелки дето точат лиги, не знаеш дали само точат, ама и си ходят по-чуждо.
Познавам не една жена, а цели пет, които са е избрали за партньор някого само защото е уж добър човек, домакин, имал качества добри на баща и т.н.
А реално тези жени са ми казвали, че никога не са били влюбени в съпруга си. Обичат го, но не такава любов като към интимен партньор и човек, който желаят. Просто обич и уважение. И не биха си представили живота без него.
Такова семейство са си избрали да имат и не биха се развели. Затова  и ходят по-чуждо. Щото без качествен секс и любов не се живее и си търсят тръпката дето я нямат вкъщи.
Също така много не смеят да се разделят, ако що годе нещата са наред, защото ги е страх, че няма кой да ги вземе и да не са сами.

# 50
  • Мнения: 17 407
Може и да ходят. Това не ме интересува. Коментирам “твоят човек”.
Когато стане дума с близка приятелка за мен и мъжа ми, често споделя, че се тревожи да не го изоставя (да ми омръзне). Отговарям така - виж ся кво - нямам планове да се разделям с него, в чисто човешки план.
Така де, да вземе да се успокои жената.
Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 35 087
Как се прави секс с отвращение - бога ми, не знам!

# 52
  • Мнения: 1 572
Добре, де, говори с него.
Какво значи “да не се обиди”?  Ако с него не можеш да говориш за всичко, то с кого?
Кажи му като в темата - надебеля, не ми харесва цигарения дъх, секса намаля, как да излезем от ситуацията?
Да си търсиш любовник би било най-тъпото, защото той няма да разрели проблемите с мъжа ти.

# 53
  • Мнения: 31 647
Може и да ходят. Това не ме интересува. Коментирам “твоят човек”.
Когато стане дума с близка приятелка за мен и мъжа ми, често споделя, че се тревожи да не го изоставя (да ми омръзне). Отговарям така - виж ся кво - нямам планове да се разделям с него, в чисто човешки план.
Така де, да вземе да се успокои жената.
Simple Smile
Това твоето говори за примирение, но си е твоята представа, не моята.

# 54
  • Мнения: 1 522
Значи ако срещнем жената в момент, когато е била на 20, блъскала яко във фитнес, обли цици, настръхнали, хубава опъната кожа....

и после 2 деца, работа, пране, гладене, покупки....

и ако тази жена случайно, качи 10 кила, малко и поувесят циците, лицето...забрави някой месец да мине на епилация на ръцете....

аз ще съм в абсолютното си право да й поставя ултиматум - или пак изглеждаш както беше или ние с децата сме чао.

Тва разбира се в един хипотетичен свят, в който децата не се дават винаги на майката.

Но все пак това е форум и е хубаво като даваме съвети някой да е на 6, и ние да сме на 6.

Не може да носим вкъщи боксерки ХЛ, щото няма прашки за задника ни, ама друг да искаме вечно да е с формата на Кристиано Роналдо.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Всички знаем приказката за Лошата дума и мечката. Но ако човек е здрав и е напълнял, защото обича да си хапва ,и е спокоен, че жена му ,по подразбиране, трябва да го харесва и дебеличък, тогава може да му се каже направо причината. И ако той я иска  и я обича, ще си наложи някаква дисциплина в храненето. Не е трагично, ако чуе " Обичам те, искам те, но не може да ми излезе от главата какъв беше, а сега си се отпуснал в хапването, и си мисля, че ти е безразлично дали те харесвам". Просто да чуе, че си с него и вярваш, че нещата не са изгубени, посто той нехае за себе си. А може би и за теб. Сигурна съм, че е по-лесно да се дава акъл от разстояние, но си длъжна да опиташ всичко, щом искаш да сте заедно. Желая ви здраве и намиране на пътя.

# 56
  • Мнения: 31 647
Значи ако срещнем жената в момент, когато е била на 20, блъскала яко във фитнес, обли цици, настръхнали, хубава опъната кожа....

и после 2 деца, работа, пране, гладене, покупки....

и ако тази жена случайно, качи 10 кила, малко и поувесят циците, лицето...забрави някой месец да мине на епилация на ръцете....

аз ще съм в абсолютното си право да й поставя ултиматум - или пак изглеждаш както беше или ние с децата сме чао.

Тва разбира се в един хипотетичен свят, в който децата не се дават винаги на майката.

Но все пак това е форум и е хубаво като даваме съвети някой да е на 6, и ние да сме на 6.

Не може да носим вкъщи боксерки ХЛ, щото няма прашки за задника ни, ама друг да искаме вечно да е с формата на Кристиано Роналдо.

Според авторката явно е така Joy
Макар че се съмнявам, ако получи отношението което ти предлагаш да цъфне от щастие.
Просто и е двоен аршина.

# 57
  • Мнения: 2 387
Не е странно, нормално е. Много жени преди теб са имали този проблем и отдавна му е намерено решение - казва се любовник. Работата на съпруга е да плаща сметките, да се грижи за децата, да се грижи изобщо за дома и семейството, а любовникът е за удоволствията.
А на мъжа си трябва ли да му пуска също? Ако не - тогава за него какъв е смисъла да стои с нея въобще?
Ако да, то си има дума за жени, които спят с някого не защото го харесват, а срещу това, че им плаща сметките - ама хайде да не я изричам в тоя форум.

# 58
  • Мнения: 6 577
Всички знаем приказката за Лошата дума и мечката. Но ако човек е здрав и е напълнял, защото обича да си хапва ,и е спокоен, че жена му ,по подразбиране, трябва да го харесва и дебеличък, тогава може да му се каже направо причината. И ако той я иска  и я обича, ще си наложи някаква дисциплина в храненето. Не е трагично, ако чуе " Обичам те, искам те, но не може да ми излезе от главата какъв беше, а сега си се отпуснал в хапването, и си мисля, че ти е безразлично дали те харесвам". Просто да чуе, че си с него и вярваш, че нещата не са изгубени, посто той нехае за себе си. А може би и за теб. Сигурна съм, че е по-лесно да се дава акъл от разстояние, но си длъжна да опиташ всичко, щом искаш да сте заедно. Желая ви здраве и намиране на пътя.

Да я иска, колко да я иска? Повече от едно хубаво ядене, подкрепено с 2-3 Загорки?

Чак такива жени няма, факт.

# 59
  • Мнения: 50
Значи ако срещнем жената в момент, когато е била на 20, блъскала яко във фитнес, обли цици, настръхнали, хубава опъната кожа....

и после 2 деца, работа, пране, гладене, покупки....

и ако тази жена случайно, качи 10 кила, малко и поувесят циците, лицето...забрави някой месец да мине на епилация на ръцете....

аз ще съм в абсолютното си право да й поставя ултиматум - или пак изглеждаш както беше или ние с децата сме чао.

Тва разбира се в един хипотетичен свят, в който децата не се дават винаги на майката.

Но все пак това е форум и е хубаво като даваме съвети някой да е на 6, и ние да сме на 6.

Не може да носим вкъщи боксерки ХЛ, щото няма прашки за задника ни, ама друг да искаме вечно да е с формата на Кристиано Роналдо.

Според авторката явно е така Joy
Макар че се съмнявам, ако получи отношението което ти предлагаш да цъфне от щастие.
Просто и е двоен аршина.


Извинявайте , ама вие къде прочетохте , че ще се развеждам с него , ако не направи това и това? Не съм длъжна да давам обяснения, но ще го направя. По темата , ако това се случи на мен....е случи ми се преди няколко години. Бях се отпуснала , лека пренебрегвах външния си вид ( бях попаднала с някаква дупка) и той ми каза , не в прав текст , но намери правилните думи и така ме мотивира да върна старото си аз. Наистина не беше приятно да го чуя и то от него , но така стана.
Никой не казва да се разделяш с човека до теб , заради това , че вече не е същия. Не разбирате ,защото не се случва на вас , пожелавам ви и да не ви се налага да изпадате в такава ситуация.

# 60
  • Мнения: 17 407
Ох, хубаво, че е бг мама да ни обясни за примирението.
Издигам лозунг - Нов мъж, нов късмет! Ха дано, ама надали.

# 61
  • София
  • Мнения: 35 087
Еми, ето.
Почваш - помниш ли преди време като ми каза…
То, на тепсия ти дадено.

# 62
  • Мнения: 31 647



Извинявайте , ама вие къде прочетохте , че ще се развеждам с него , ако не направи това и това? Не съм длъжна да давам обяснения, но ще го направя. По темата , ако това се случи на мен....е случи ми се преди няколко години. Бях се отпуснала , лека пренебрегвах външния си вид ( бях попаднала с някаква дупка) и той ми каза , не в прав текст , но намери правилните думи и така ме мотивира да върна старото си аз. Наистина не беше приятно да го чуя и то от него , но така стана.
Никой не казва да се разделяш с човека до теб , заради това , че вече не е същия. Не разбирате ,защото не се случва на вас , пожелавам ви и да не ви се налага да изпадате в такава ситуация.

Ми тогава както той държи на външния ти вид, тогава му върни жеста и му кажи истината.
Ако с мъжа си не можеш да обсъждаш и говориш, а тук с непознати да, то имаш проблем с общуването с половинкато, която уж обичаш.

# 63
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Как правиш секс с него ?

# 64
  • София
  • Мнения: 35 087
С отвращение брррр

# 65
  • Мнения: 17 407
Еми, ето.
Почваш - помниш ли преди време като ми каза…
То, на тепсия ти дадено.

Кое?
Давам го под наем иначе. Хубава работа върши, всякаква.

# 66
  • Мнения: 1 522
Е щом така ти е казал преди време и си имате такава договорка - хубаво. Значи си в правото си. Но по принцип аз нямам такава уговорка с жена ми и не бих се изкефил нито тя да ми го каже, нито пък искам да й го казвам. Дали е 55 или 70 кила не е най-важното за мен.

# 67
  • Мнения: 6 552
Ами не е странно. Поне за мен. З амен физическата форма също е важна, за да имам привличане. Важна е моята физическа форма, за да имам увереност и тази на партньора, за да ми харесва. За мен обичта и сексуалното привличане нямат много общо. Мога да обичам някой ама като приятел, и мога да искам някой да ме такова без да го обичам. Идеалния вариант е да обичам човека дето ме такова яко Joy ама ако едното от двете условия не е изпълнено, з амен би било от съществено значение.
Сериозен разговор авторке. Казваш му, че е дебел и не те кефи да му гледаш шкембето как се лашка докат те такова. Аз секс насила не мога да правя, демек да се преструвам, така че може да му го спреш докато не влезе във форма.

# 68
  • Мнения: 17 407
Сещам се за моя позната, която скорострелно се спомина от рак след драстична диета. Сигурно много се радва съпругът ѝ сега, сам с детето….
Поддържането на форма нито е проста работа, нито е по шаблон с бързи резултати.
Какво пък, спираме да се таковаме, щом спрем да изглеждаме като модели. Жените напоследък много възмъжаха и в отношението си към секса. Брей!

# 69
  • Мнения: 6 552
Ай сега, не се прави на неразбрала. Никой не говори за напълняване поради болест. Това е съвсем различно. Говорим за натумкване от папкане и липса на активност.
Пп. Да се допълня, че мнението ми би било идентично ако ролите бяха обърнати и мъж питаше за надебеляла жена. Ми, не е ОК. И за двата пола. Мое мнение.

Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 20:09 от maiathebee

# 70
  • Мнения: 1 486
Уф, психолог, сексолог, ама за кучешка поза чували ли сте двамата, или пак пързалка

# 71
  • София
  • Мнения: 12 632
Е щом така ти е казал преди време и си имате такава договорка - хубаво. Значи си в правото си. Но по принцип аз нямам такава уговорка с жена ми и не бих се изкефил нито тя да ми го каже, нито пък искам да й го казвам. Дали е 55 или 70 кила не е най-важното за мен.

Значи, сложим ли си подписа, партньорът може да докара, външния си вид до всякакво състояние, обаче другият е длъжен да го харесва? Никой не ми отговори на въпроса с хигиената - ако единият спре да се къпе, пак ли важи същото? За мен поддръжката на външния вид, освен всичко друго, е и уважение към партньора. Нагласата, че някой ти е длъжен, не зависимо от всичко, показва липса на такова, липса на любов, и не-малка доза токсичност. Килограмите не са важни за всеки, и може да нямат значение много хора, но за авторката имат. Същото важи за хигиена, косми и всякакви подобни, особено, когато са въпрос на избор и грижа. Болестните състояния очевидно са различни, но дори тогава за мен е разбираемо, определени промени да доведат до промяна в привличането. Но тогава просто няма как да виним партньорът.

# 72
  • Мнения: 1 522
Ами това се нарича преувеличаване на мнението. Все едно аз да кажа, че обичам чисто, но няма проблем да е и малко разхвърляно. И ти да кажеш - а значи би ли живял в кочина. Не не казвам, че може да се трансформира всякак и ти все да го обичаш. Аз мога да обърна тогава и твоята позиция и да питам - значи ли, че ако кача един грам ме напускаш? Не преескпонирай. Дайте все пак да видим и някви метрики. Авторке кажи твоят мъж колко кила тежеше преди, колко сега и колко е висок?

# 73
  • София
  • Мнения: 35 087
Хора, ни килата, ни цигарите ѝ пречат на авторката. Те са предтекста и извинението ѝ за нежеланата интимност.

Как ще я кара занапред - не се наемам да обобщавам, ама да съживи мъртвец - няма как.

# 74
  • Мнения: 2 564

Как ще я кара занапред - не се наемам да обобщавам, ама да съживи мъртвец - няма как.

Може да не е мъртвец, а само толкова да си може, независимо от мерака. Може от самото начало да не й е харесвало, но да е стискала зъби. Често се правят компромиси със секса, стига другото да върви.
Но идва момент...не можеш повече.

# 75
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
То зависи и как е напълнял, не само колко. Мъжа ми беше 75 кила като се "взимахме", сега е над 100, но няма корем, няма сланина... Тренира и това е мускул, макар да не е типичния "нацепен" състезател по културизъм. Просто нормален мъж, на който ризите опъват на правилните места...

А на авторката причината да е неприятен половинът, е вероятно комплексна според мен. И не ще да е станало от днес за утре. Но като отлага решаването само задълбочава проблема, защото или прави секс с човек, който ѝ е неприятен, което задълбочава погнусата, или не го прави, което задълбочава проблема.

# 76
  • София
  • Мнения: 35 087

Как ще я кара занапред - не се наемам да обобщавам, ама да съживи мъртвец - няма как.

Може да не е мъртвец, а само толкова да си може, независимо от мерака. Може от самото начало да не й е харесвало, но да е стискала зъби. Често се правят компромиси със секса, стига другото да върви.
Но идва момент...не можеш повече.
Особено, като се разпишеш с потомство и край.

После ще го четем и този мъж.

# 77
  • Мнения: 31 647
Е тя нали авторката вика, че преди не било така.

# 78
  • София
  • Мнения: 35 087
Те всички така викат.
После две години извинение дете, после друго и така.

# 79
  • Мнения: 2 564
Е тя нали авторката вика, че преди не било така.

Сторило й се е Wink
Изведнъж да изпиташ едва ли не отвращение, процесът се е развивал постепенно.

# 80
  • София
  • Мнения: 12 632
Ами това се нарича преувеличаване на мнението. Все едно аз да кажа, че обичам чисто, но няма проблем да е и малко разхвърляно. И ти да кажеш - а значи би ли живял в кочина. Не не казвам, че може да се трансформира всякак и ти все да го обичаш. Аз мога да обърна тогава и твоята позиция и да питам - значи ли, че ако кача един грам ме напускаш? Не преескпонирай. Дайте все пак да видим и някви метрики. Авторке кажи твоят мъж колко кила тежеше преди, колко сега и колко е висок?

Надебеляването не е дребна промяна. Често променя целия вид, тяло и лице, оттам хормоните, които пък водят до проблеми с окосмяване, потене, миризма, ерекция и много други. Да не омаловажаваме.

# 81
  • Мнения: 1 522
Еми авторката да напуска мъжа си. Но да има впредвид, че при раздели децата не винаги вземат страната на майката. И нейното като разбере след време и защо е напуснала баща й...да му мисли от сега. Тя си знае.

# 82
  • Мнения: 17 407
Всяка втора-трета е с Хашимото, от което се дебелее.
Ин витрото се прилага за добър ден, и от него се дебелее или руши тялото.
Забременееш уж нормално, родиш и се току си се превърнала в слон или друго същество -полу жена, на което му оредява косата и кой знае какво още не. Хормони, ко да прайш - бомби със закъснител.
Един модерен вирус и пак - същата песен.
Не виждате ли, че младите жени мязат на бидони?
Да не омаловажаваме.

# 83
  • Мнения: 3 841
Обичта  на колко килограма е равна?🤔Ъъъъ, за един прЕател питам.

# 84
  • София
  • Мнения: 12 632
Че защо да го напуска, не е ли вариант той да поспортува малко и да влезе във форма? Тя изневяра му е простила, той не може няколко кила да свали. Кой кого не обича? И обичта кила няма, но сексуалното привличане често има. И започвам да разбирам сега, защо в толкова връзки сексът липсва и някакви обясняват колко не бил важен. Явно липсата му е по-лесна за приемане от други неща.

Ps: В моето обкръжение жени-бидони няма Flushed

# 85
  • Мнения: 6 577
Скрит текст:
Че защо да го напуска, не е ли вариант той да поспортува малко и да влезе във форма? Тя изневяра му е простила, той не може няколко кила да свали. Кой кого не обича? И обичта кила няма, но сексуалното привличане често има. И започвам да разбирам сега, защо в толкова връзки сексът липсва и някакви обясняват колко не бил важен. Явно липсата му е по-лесна за приемане от други неща.

Ps: В моето обкръжение жени-бидони няма Flushed

Това реклама на форума май. Вече пишат тук жени от Етиопия Wink...

# 86
  • Мнения: 31 647
Авторке, сядаш и казва - "Пешо, помниш ли как се бях разпуснала преди време и ти каза да се стягаме. Ми сега ти е време да се стегнеш. Край с пасти и торти и отиваш на фитнес"

# 87
  • Мнения: 1 162
Защо изобщо се подхвърля думата "развод"? Тук има жени, дето не се развеждат при бой, тормоз и хазарт, та авторката за едни килограми щяла да се разведе.
Нито той ще отслабне, нито тя ще му каже, че трябва. Ще му пуска все по-рядко и рядко, ще се отдаде на грижи за детето, ще търпи на тъмно за няколко минути веднъж месечно, докато той свърши и ... така. За жалост, реален изход няма.
Докато не срещне някой ден алтернатива на сегашното положение. Но, тогава драмите ще са други, знаете.

# 88
  • Мнения: 6 552
И защо да няма алтернатива? Защо да не му каже? Аз не виждам проблем да обърнеш внимание на партньора си за подобно нещо. Все пак е свързано и със здравето му. Може съвсем добронамерено и загрижено да му каже. Защото ако двамата не могат да си говорят за всичко и да си казват истината в очите, каква връзка е това?

# 89
  • София
  • Мнения: 35 087
Ох, наивитет ви гони.
Той ще отслабне и тя ще изгори от страст по него - аха, аха.

Мишон го е казала.

# 90
  • Мнения: 1 162
И защо да няма алтернатива? Защо да не му каже? Аз не виждам проблем да обърнеш внимание на партньора си за подобно нещо. Все пак е свързано и със здравето му. Може съвсем добронамерено и загрижено да му каже. Защото ако двамата не могат да си говорят за всичко и да си казват истината в очите, каква връзка е това?

Защото, Мая, хората не искат да си развалят рахата. Как се свалят 20 килограма?! Аз 5 не мога да сваля при все неядене и активност, вие 20? Та, те, докторите да му кажат - сваляй ги иначе ще умреш от инфаркт още вдругиден, познайте дали ще се трогне.
Плюс това, човекът си го е казал: "Аз съм женен мъж, проблем не виждам." Явно не е суетен и не приема намеците и поведението на жена си насериозно.

# 91
  • Мнения: 5 444
Как е възможно да вярвате, че килограмите може да са причина да не искаш секс със човек, когото обичаш? Ако на стегнатите ви, мускулести мъже им излезе гнойна пъпка, вие спирате ли секса, защото ви е гнус?

Последна редакция: пт, 27 яну 2023, 10:09 от Spiritlight

# 92
  • Мнения: 50
Благодаря на всички , бяхте ми много полезни. Утре ще оставяме детето при бабата и мисля да погоря с него. Все пак , ако с половинката си не мога да говоря свободно и за всичко , то с кого?
Вероятно, ще потърся и специалист , с който да се консултирам. Още веднъж благодаря за мненията!

# 93
  • София
  • Мнения: 12 632
Как е възможно да вярвате, че килограмите може да са причина да не искаш секс със човек, когото обичаш? Ако на стегнатите ви, мускулести мъже им излезе гнойна пъпка, вие спирате ли секса, защото ви е гнус?

Двете са несравними. Разбирам, че мисълта, че тялото ти ще се промени и това ще отблъсне човека, когото те обича, е доста неприятна. Никой не иска да се окаже в тази ситуация. Но драстични промени в негативна посока могат да имат този ефект и това е напълно естествено. Аз например не харесвам дебели мъже, не ме привличат, видът на такъв вид тяло ми действа негативно в сексуален план. Аз мога да обичам човека, но това тяло ще ми подейства отблъскващо. А сексът все пак включва тялото.

Не ми харесва, че се набива вина за такова чувство, което е напълно нормално. Не ми харесва поантата, че човек може да се остави тотално, и половинката пак му е длъжна. Разбира се, има множество хора, за които килограмите просто нямат значение и за тях дори големи разлики не са проблем. Има дори хора, които умишлено търсят високи килограми, на тях пък слабите хора вероятно им действат анти. И всичко това е напълно нормално. Всеки има право на своите предпочитания, те дори не са въпрос на избор в случая. И отново никой не ми отговаря, признак на липса на любов ли ще е, ако половинката спре да се къпе, и ти вече не искаш да правиш секс с него поради тази причина?

Между другото, имах една приятелка, чийто мъж беше напълнял драстично. Тя си го харесваше и не й пречеше, но той се чустваше отвратително в това си тяло. Тя даже му се чудеше, какво му пречело, нали тя си го харесвала? Случаи всякакви.

# 94
  • Мнения: 6 552
Хммм усещам някакво лицемерие при пишещите.. значи в други теми от жени след раждане дето се оплакват от липса на секс, първия въпрос на всички винаги е "ти върна ли си формата от преди раждането?" Значи ние, жените, трябва да се поддържаме и да намерим време и сили плюс да гледаме бебе, а мъжа... Ааам той женен, бе, нормално е да е тулуп.. и жена му трябва да се подмокря от шкембето.. мхммм

# 95
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Как е възможно да вярвате, че килограмите може да са причина да не искаш секс със човек, когото обичаш? Ако на стегнатите ви, мускулести мъже им излезе гнойна пъпка, вие спирате ли секса, защото ви е гнус?
Че защо не? Надали говорим за 2-3-5 килограма. Корем, който пречи (според написаното от авторката) са 20+ килограма, а това вече си е напълно в реда на нещата да бъде неприятно. От една пъпка надали ще се погнуся, както и от няколкото килограма. Но ако е огромен, смърдящ и течащ цирей - категорично. Не съм чувала някой да е загинал от 2-3 седмици суша докато трае лечението. А мъжът не се е събудил една сутрин толкова дебел.

# 96
  • Мнения: 5 444
Мх, ще е интересно някой мъж да пусне тема - минаха 3 години от раждането, ама тя си остана дебела и си се харесва, какво да правя, като не е красива вече... Защото ще ме извинявате, ама извън вашите познати, след раждането масово се запускат и въобще не се занимават вече с тялото си, имат съвсем други приоритети. Мъжете длъжни ли са да правят секс, ако след ражданията остават по 10 килца върху съпругите?

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Мъжете длъжни ли са да правят секс, ако след ражданията остават по 10 килца върху съпругите?
Този мъж кога е родил, че ми стана интересно?

# 98
  • София
  • Мнения: 12 632
Не е ок да се запуснеш и да престанеш да се занимаваш с тялото си. Да, не смятам, че ако една жена вече не се интересува от външния си вид и е заприличала на нищо, мъжът трябва да е щастлив и неповлиян от това. А ако от "други приоритети" не остава време да положиш елементарна грижа за себе си, значи нещо е много сбъркано. Не смятам, че за децата е добър пример мама да се остави тотално и да изпадне в пълно себеотрицание. Тук вече е работа и на мъжа да помага адекватно, така че да остава лично време за жената. Неслучайно точно около децата се случват много от разрежданията в секса и охладняването в отношенията. Родители, обсебени от грижи по детето, зле организирани, непомагащи си. Тогава не само физическите промени повлияват, но дори основно липсата на елементарно отношение и време за себе си и другия. Много мъже също се запускат в този период и това продължава отвъд периода на най-интензивни грижи, в който наистина справянето е трудно.

# 99
  • Мнения: 5 444
Мъжете длъжни ли са да правят секс, ако след ражданията остават по 10 килца върху съпругите?
Този мъж кога е родил, че ми стана интересно?

Ама защо трябва да е раждал? Неприятен ли е за секс - неприятен е. Тя да стиска зъби със затворени очи ли, какво да прави?

# 100
  • Мнения: 2 579
Ама, обичаш го като мъж или обичаш го като приятелка?

# 101
  • София
  • Мнения: 12 632
Когато сексуалното изчезне, едното преминава в другото Wink

# 102
  • Мнения: 2 579
Силви, а много ли е пълен? Помисли си кое точно в пълнотата му те отвращава и му говори на него в тоя аспект да си обърне внимание и сам да стигне до извода, че има нужда от отслабване или по-здравословен начин на живот. Примерно, ако много се поти, сигурно и на него му е неприятно. Или ако са му пълни краката - вероятно си претрива дънките. За цигарения дъх спокойно можеш да му кажеш, че сега като не пушиш не ти е приятно. Да си мие зъбите по-често или да дъвче дъвка.
Наистина повечето мъже сякаш не приемат напълняването си за проблем. Ето, и моят ме иронизра понякога, че съм се поналяла с годините, ама ако му върнеш подобно изказване, с гордост ще изпъчи корем и ще изръси нещо от сорта, че толкоз време го е хранил и поил, че как да се срамува от него, камо ли да иска да се раздели. Та с майтапчета и намеци трудно можеш да накараш някой мъж да се замисли на тема килограми. Освен ако и без това не внимава за теглото си, при който случай няма сам да позволи да се отпусне така.

# 103
  • Мнения: 6 552
Ами именно,.че той даже не е и раждал, че да има някакво оправдание. А всичко е от мързел и тъпкане с нездравословна храна.

# 104
  • Мнения: 5 444
Е, значи ако има оправдание като раждане или заболяване, другият е длъжен да прави секс със погнуса.
Между другото, от здравословна храна също се пълнее, това извън темата.

# 105
  • София
  • Мнения: 12 632
Разбира се, че и тогава не е длъжен. Но тогава е нормално да се прояви разбиране и търпение. Ясно е, че няма как да виниш човек, че има заболяване. Мързелът и лошият начин на живот обаче не са такова, и не са нещо, което трябва да бъде толерирано за сметка на собствените чувства.

# 106
  • Мнения: 2 579
Ама защо задължително трябва да е раждал, за да се смята напълняването му за приемливо? Може да си има някакви хормонални проблеми човекът. Много сте лоши!

# 107
  • Мнения: 5 444
Разбирането и търпението не са сексуално желание. Него как да го проявиш, като го няма?

# 108
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Ами ако липсата на желание е пряко заради цигари и килограми, чрез разбиране и търпение няма да го натири и да се разведе, а ще му помогне да спре и да отслабне. Но за тази цел трябва и той да има желание за промяна, което пък (според мен) би било израз на неговите евентуални любов и разбиране.

И не, никой не е длъжен да спи с когото и да е. За сега е по избор.

# 109
  • София
  • Мнения: 12 632
Разбирането и търпението не са сексуално желание. Него как да го проявиш, като го няма?

Разбирането и търпението се проявяват в това да бъде до парньора си и да не му натяква за промяната, например, а не в насилствен секс.

Ако някой просто го мързи, иска да си плюска без контрол и смята, че вечерта съм длъжна да му скокна отгоре, няма как да съм толкова толератна.

# 110
  • София
  • Мнения: 35 087
Развод, подялба на имущество, родителски права и воала. Колко му е.

# 111
  • София
  • Мнения: 12 632
Струва ми се като по-добър вариант на фрустрация, години без секс, или с малко секс, или с измолен секс, от съжаление, но с отвращение... е, някои си намират любовник/ца и оставят полезното вкъщи, а приятното навън. От любов това? Анонимката с любовника, дето мъжът й все я отбива, помня как я питаха какъв й е външният вид Wink

# 112
  • Мнения: 1 083
Цяла тема за отвращението и наднорменото тегло стъкмихте. 😄
Аз чета явно различна тема. Авторката каза, че не знае защо, сигурно щото се е "позакръглил". Позакръглил не значи сумист и, че шкембето му пречи да прави секс.
А докато отслабне мъжът и, няма да прави секс с него, така ли? И после рязко ще и се прииска, след година(примерно), минимален физически контакт с него?
А ако отслабне и се окаже, че пак я отвращава, какво тогава?

# 113
  • Мнения: 2 204
И не, никой не е длъжен да спи с когото и да е. За сега е по избор.
Напротив, съпругата е длъжна да дава секс на мъжа си. Ако му отказва секс и изобщо не му дава, то това е напълно достатъчен повод мъжа да поиска и да получи развод ПО НЕЙНА ВИНА. Отказът на един от съпрузите да дава секс на другия се приема от всеки съдия като напълно достатъчно условие за разтрогване на брака по вина на недаващия партньор.
Вие как изобщо си представяте да съществува семейство в което жената да казва на мъжа да си гледа работата и че няма да му пуска секс повече???

# 114
  • Мнения: 3 841
Не знам, различни хора, различни идеали. Изчезването на любовта е на един корем разстояние…
Аз с моя ханш не знам как въобще са ме харесвали-винаги съм си го имала.

# 115
  • Мнения: 5 444
Аз съм категорична, че причината не е в килограмите. Това е само повод за пред нея си. Ако отслабне, пак няма да има желание.
Ама много сте интересни, вие, които смятате, че пълните хора са мързеливи тюфлеци, разплули се на дивана с чипса в едната ръка и бирата в другата. Пак повтарям, от здравословна храна също се пълнее, дори с тренировки. Пробвайте да хапвате по няколко шепи ядки на ден, обилно авокадо и зехтин в салатата, плодове на воля и тренирайте колкото си щете, после елате да обясните колко сте отслабнали. Отскочете и в раздела за диети и проверете колко бързо, неусетно и приятно се свалят 15-20 килограма, казваш и след един месец вече си готов. Аз 3 години не мога едни 3 килограма да мръдна, то тренировки, то диети, то режими - стоят си и толкоз. Взех вече да свиквам с тях Grinning

# 116
  • София
  • Мнения: 12 632
Напротив, съпругата е длъжна да дава секс на мъжа си.

А честито на печелившите Joy


Не знам, различни хора, различни идеали. Изчезването на любовта е на един корем разстояние…
Аз с моя ханш не знам как въобще са ме харесвали-винаги съм си го имала.

Че защо да не те харесват? Има достатъчно хора, които харесват такива ханшове, дори това търсят. Такава си си била, такава са те харесали, всички са доволни. Но това не прави хората с различни предпочитания лоши и виновни.

# 117
  • Мнения: 17 407
Лъвице колко години опит имаш с фактическо съжителство? Деца?

# 118
  • Мнения: 3 841
Разбира се, че не ги прави лоши и виновни. Аз само се изумявам как като обичаш някого, изведнъж ти става гнусен заради коремчето? Ами другите позитиви?
Според мен има нещо друго! Или авторката се е променила!

# 119
  • София
  • Мнения: 12 632
Лъвице колко години опит имаш с фактическо съжителство? Деца?

Свършиха аргументите?

# 120
  • Мнения: 1 522
Истината е следната - мацката си противоречи - обичала мъжа си, ама не обичала секса с него. На едно малко място споменава, че се е позакръглил, но не казва че това е проблема. Нещо друго промени ли се в секса или никога не си харесвала секса с него. Аз например съм с жена ми 7 години и в този период съм бил и 86 кила и 108 кила. Като в момента съм около 92. Еми сексът все ни е бил същия, все си е свръшвала. Като цяло като загасиш лампите и като легнеш върху него или си на задна, не знам точно как правиш разлика между 70 и 100 кила. Нещо ръмби ли ти. Вариантите са или да свършва по-бързо или да не ползва пръсти преди и след. Тоест освен килата той променил ли е нещо. Цялата история бива скалъпена. Или не скалъпена, но не казваш всичко. Може би даже не си го осмислила.

Обикновено жените им пада привличането заради някакво поведение на мъжа. Възможно ли той да си е променил поведението и оттук ти да заключваш, че не ти харесва секса.

Или преди свършваше, ама сега с 20 кила отгоре, той има преждевремнан еякулация и не можеш да свършиш. Пръсти ползва ли след секса?

# 121
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
От колкото и дола вода да носите - щом ѝ е гадно да прави секс с дебел мъж това няма да се промени.
Cure, посочи, моля колко пъти е "длъжна" жената да "дава" на мъжа си и какво точно се вписва в определението 😂

# 122
  • София
  • Мнения: 12 632
Авторката каза, че "доста" е понапълнял и реално върху тази причина се фокусира цяла тема. Твоята жена, Футболеро, може би няма проблем с килограми, но тази жена видно има. Като й кажеш, че твоята няма, нейният проблем няма да изчезне.

# 123
  • Мнения: 6 552
Joy Joy пръсти СЛЕД секса ?!?!
То ако трябват пръсти СЛЕД секса, то това какъв секс е било и изобщо стурва ли си да се съблечеш Joy

# 124
  • Мнения: 1 522
Еми да се развежда. Мъж отслабнал под натиск заради жена си ще й убие още повече привличането. Щото покава, че отслабва не защото го намира за важно лично той, а заради друг човек. Развод и това е. Няма друг вариант.

# 125
  • София
  • Мнения: 35 087
Питането не разбрах какво е точно.
Как да върне желанието, как да скатава без стрес или какво да изтъкне като причина?

Отговорът на всички въпроси е - любовница. Ще помогне във всяка ситуация.

# 126
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Че защо? Той ѝ е намеквал, че не му е ок когато тя е била така след раждането - хванала се е в ръце и е отслабнала. Продължили са да бъдат щастливи заедно без това на нея да ѝ убие желанието и любовта. А сега, когато на нея е неприятно той да е "доста" (за справка - първи пост в темата) запуснат и напълнял - тя да се чувства виновна, че не се подмокря от шкембенца? Да бе...

# 127
  • Мнения: 50
Еми да се развежда. Мъж отслабнал под натиск заради жена си ще й убие още повече привличането. Щото покава, че отслабва не защото го намира за важно лично той, а заради друг човек. Развод и това е. Няма друг вариант.

Прави ми впечатление , че тук много бързо се "развеждат" или пък си намират "любовник/ца"
Явно нещата са много по-лесно така , отколкото да запазиш и подобриш нещо в брака си.

# 128
  • София
  • Мнения: 35 087
Хора, нейното желание след раждането е заминало по ягодите, не вчера.

# 129
  • София
  • Мнения: 12 632
Явно всичко е вариант, само не и мъжът да влезе във форма Joy

# 130
  • Мнения: 1 522
Еми да се развежда. Мъж отслабнал под натиск заради жена си ще й убие още повече привличането. Щото покава, че отслабва не защото го намира за важно лично той, а заради друг човек. Развод и това е. Няма друг вариант.

Прави ми впечатление , че тук много бързо се "развеждат" или пък си намират "любовник/ца"
Явно нещата са много по-лесно така , отколкото да запазиш и подобриш нещо в брака си.

Ами хората принципно си говорят и решават тези неща очи в очи. Щом пишеш във форума, значи не можете да решите проблема очи в очи. Или ти изобщо не си поставила проблема като сериозен и право куме в очи? А и какъв точно е проблема - че не свършваш, че не се възбуждаш, че те е гнус, че изобщо нямаш желание за секс с него, че има желание за секс с него, но в предишната му версия. Между другото след толкова време - хората и остаряват. Може скоро и пишката му да почне да не става, може да побелее...може и твоите цици да увиснат. Какво правим?

Ти склонна ли си на операция, ако ти поувеснат циците? Защото колкото и да спортуваш, времето прави нещата да увисват.

# 131
  • Мнения: 1 083
Явно всичко е вариант, само не и мъжът да влезе във форма Joy

Той нека влезе, ама може и след това да няма еване...

# 132
  • София
  • Мнения: 12 632
Еми ако няма, значи ще търсят друг проблем. Той от влизането във форма няма какво да загуби, може само да спечели.

# 133
  • Мнения: 50
Ти склонна ли си на операция, ако ти поувеснат циците? Защото колкото и да спортуваш, времето прави нещата да увисват.
[/quote]


Моите цици са малки , така че няма такава опасност 😂😂😂
За всеки остарява разбира се , той вече има наченки на побеляване , но това никак не ме притеснява

# 134
  • Мнения: 1 522
А я си представи тогава друга ситуация. Ти искаш мъжът ти да запази състоянието си от началото и да е фин и слаб и мускулест.

Ама той пък може да реши, че не иска да запазва настоящия ти вид, а иска да се подобриш. И напоследък гледа много порно с жени със силикон и то от най-грамадния. ДДД. И ти каже - абе нещо ми е спаднало привличането. Би ли се оперирала и да си бухнеш по 400 кубика във всяка? Все пак може да искаме и промяна в партньора, не само запазване на статуквото.

# 135
  • Мнения: 2 579
Според мен може и да се крие ключът в "след раждането".
Нещо се е случило оттогава насам. И то не е само, че съпругът е наддал на килограми. Силви, детето при вас ли спи?
Други мъже, независимо на картинка, по ТВ или реални предизвикват ли желание за секс  у теб? Да не би да си свръхфискирана в детето и оттам мъжът си да го чувстваш като да ти ограбва енергията, която трябва да пазиш за бебето?

# 136
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Futbolero_B, много бъркаш двата щата. Едно е да се запуснеш, в което ЧАСТ от проблема е наднорменото тегло, съвсем друго е да искаш от половинката си "пълна промяна" каквато едностранно на теб ти харесва. А остаряването не е по избор, за разлика от напълняването.

# 137
  • Мнения: 50
А я си представи тогава друга ситуация. Ти искаш мъжът ти да запази състоянието си от началото и да е фин и слаб и мускулест.

Ама той пък може да реши, че не иска да запазва настоящия ти вид, а иска да се подобриш. И напоследък гледа много порно с жени със силикон и то от най-грамадния. ДДД. И ти каже - абе нещо ми е спаднало привличането. Би ли се оперирала и да си бухнеш по 400 кубика във всяка? Все пак може да искаме и промяна в партньора, не само запазване на статуквото.


Е тук вече отиде на друго ниво....добре че мъжа ми не от типа , които си падат по силиконови кукли. Дори когато си сложих филър , му беше странно , ако мога така  да се изразя. Но за да ти отговоря , ще кажа , че ако е нещо в рамките на разумното защо не. Пример , принципно не съм от най-големите  фенове на аналния секс , но той го харесва следователно го правим , рядко , но все пак се случва.

Последна редакция: пт, 27 яну 2023, 14:15 от Силви Трифонова

# 138
  • Мнения: 6 552
Ама забелязвате ли как понадебелелите се опитват много да натъртят как не е проблем и някой е длъжен да им се кефи и да прави секс с тях. Ми не е, сори.

# 139
  • Мнения: 50
Според мен може и да се крие ключът в "след раждането".
Нещо се е случило оттогава насам. И то не е само, че съпругът е наддал на килограми. Силви, детето при вас ли спи?
Други мъже, независимо на картинка, по ТВ или реални предизвикват ли желание за секс  у теб? Да не би да си свръхфискирана в детето и оттам мъжът си да го чувстваш като да ти ограбва енергията, която трябва да пазиш за бебето?

Не детето не спи при нас. Не съм се хващала като гледам телевизия или на живо да се предизвика желание у мен при вида на някой мъж. Иначе той започна да пълнеене  с мен по време на бременността. Не мисля , че съм се фиксирала само върху детето , но това вече той може да го каже погледнато отстрани

# 140
  • Мнения: 3 841
Futbolero_B, много бъркаш двата щата. Едно е да се запуснеш, в което ЧАСТ от проблема е наднорменото тегло, съвсем друго е да искаш от половинката си "пълна промяна" каквато едностранно на теб ти харесва. А остаряването не е по избор, за разлика от напълняването.
Нищо не бърка, много точно го казва даже… Причините може да всякакви, но резултатът е същия, нали?
Тогава авторката трябва да каже: губя интерес към него , защото се е разпуснал и нищо не прави, за да подобри физ. състояние. Защото другото звучи повърхностно! Ми ако се разболеем и пак имаме  външни физически прояви?

# 141
  • Мнения: 1 522
Мая не си права - аз винаги съм си бил дебел - така че спокс. Даже сега съм в най-добра форма.

Уау - би си сложила силикон заради него. Това ми идва ту мъч. Аз не разбирам така любовта. Смисъл и мен понякога ме дърви да гледам силиконки в порното, но не бих си и помислил да искам това от жена ми. Защото знам, че е вредно за здравето.

А я си представи, че го накараш да отслабне, но той толкова се изнерви, че му се промени характера. Това, ок ли ще е.

И не - не защитавам промяната му във всякакъв аспект.

Казвам че ти трябва да си прецениш - можеш да поговориш с него, но според мен не е хубаво да поставяш ултиматуми на човек, особено за отслабване. А може да има и някакъв хормонален или здравословен проблем.

Но ти не можеш да му го наложиш. И ако той не отслабне - пак избора е твой - или да се адаптираш към него или да го зарежеш.

В крайна сметка и ти и той имате избор.

Айде поне кажи колко е висок, колко е тежал преди, и колко сега. Поне да си представим степента на проблема.

# 142
  • Мнения: 2 579
Ами да пуска молба за развод тогава и като причина да посочи, че мъжът й е напълнял.
Ама тя пък не ще да се развежда, що тъй?
Мая, един надебелява, друг оплешивява, трети се сбръчкосва, увисват му...айде да не казвам какво, пети пък му избухтява акъла. Изобщо, сещаш се, че не във всеки брак всичко е на същото ниво, както през първата година. И ако всичко изброено е повод да дадеш пътя на човека или да си хванеш любовник, ми ОК. Само дето пък тия дето са много сигурни и категорични, че няма да ги споходи подобен казус, да чукат на дърво и да се молят Богу за добър метаболизъм, здрав ДУХ и здраво тяло.

# 143
  • София
  • Мнения: 12 632
А я си представи тогава друга ситуация. Ти искаш мъжът ти да запази състоянието си от началото и да е фин и слаб и мускулест.

Ама той пък може да реши, че не иска да запазва настоящия ти вид, а иска да се подобриш. И напоследък гледа много порно с жени със силикон и то от най-грамадния. ДДД. И ти каже - абе нещо ми е спаднало привличането. Би ли се оперирала и да си бухнеш по 400 кубика във всяка? Все пак може да искаме и промяна в партньора, не само запазване на статуквото.

Първо, едното е да искаш партньорът ти да стане нещо, което не е бил, като сте се харесали. Тя иска обратното - той да прилича повече на това, което е харесала в него. Второ, естественото и здравословно състояние на тялото е с нормално тегло. Силиконът нито е естествен, нито здравословен. Сравнението не е адекватно. Но в крайна сметка, ако тя не желае силикон, а той без силикон не го вдига, изходът ще е все същият.

# 144
  • София
  • Мнения: 35 087
Ама забелязвате ли как понадебелелите се опитват много да натъртят как не е проблем и някой е длъжен да им се кефи и да прави секс с тях. Ми не е, сори.
Ако мислиш само слабите сексуват си в жестока грешка.
Също си в грешка, че теглото определя желанието и страстта.
И последно си в грешка, че някой нещо ти натъртва.

Тамън съм си, ама ако ми секне щението, ако ще Бог да стане, аз очи няма да имам, мерак още повече.

# 145
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Скрит текст:
Futbolero_B, много бъркаш двата щата. Едно е да се запуснеш, в което ЧАСТ от проблема е наднорменото тегло, съвсем друго е да искаш от половинката си "пълна промяна" каквато едностранно на теб ти харесва. А остаряването не е по избор, за разлика от напълняването.
Нищо не бърка, много точно го казва даже… Причините може да всякакви, но резултатът е същия, нали?
Тогава авторката трябва да каже: губя интерес към него , защото се е разпуснал и нищо не прави, за да подобри физ. състояние. Защото другото звучи повърхностно!
Ми ако се разболеем и пак имаме  външни физически прояви?
Когато си болен се лекуваш. И не, не е ок да казваш "ми тва е", още повече не е признак на любов да подкрепиш половинката си в пътя към самоцелното самоубийство с храна.

# 146
  • Мнения: 50
Мая не си права - аз винаги съм си бил дебел - така че спокс. Даже сега съм в най-добра форма.

Уау - би си сложила силикон заради него. Това ми идва ту мъч. Аз не разбирам така любовта. Смисъл и мен понякога ме дърви да гледам силиконки в порното, но не бих си и помислил да искам това от жена ми. Защото знам, че е вредно за здравето.

А я си представи, че го накараш да отслабне, но той толкова се изнерви, че му се промени характера. Това, ок ли ще е.

И не - не защитавам промяната му във всякакъв аспект.

Казвам че ти трябва да си прецениш - можеш да поговориш с него, но според мен не е хубаво да поставяш ултиматуми на човек, особено за отслабване. А може да има и някакъв хормонален или здравословен проблем.

Но ти не можеш да му го наложиш. И ако той не отслабне - пак избора е твой - или да се адаптираш към него или да го зарежеш.

В крайна сметка и ти и той имате избор.

Айде поне кажи колко е висок, колко е тежал преди, и колко сега. Поне да си представим степента на проблема.

Ама ти къде видя да казвам , че бих си сложила силикон заради него...? Казах , че ако е нещо в рамките на разумното, но никъде не казах , че става дума за силикон. Ако е нещо.... тоест , иска да отслабна 2-3кг , иска да се гримираме повече или да се гримираме по-малко , примери бол...но за силикон никъде не съм казала нищо. Висок е 180см. Винаги е поддържал между 80-85кг , но никога не е бил мускулест. Сега е 110-112кг , удря го повече в корема

# 147
  • Мнения: 1 522


Първо, едното е да искаш партньорът ти да стане нещо, което не е бил, като сте се харесали. Тя иска обратното - той да прилича повече на това, което е харесала в него. Второ, естественото и здравословно състояние на тялото е с нормално тегло. Силиконът нито е естествен, нито здравословен. Сравнението не е адекватно. Но в крайна сметка, ако тя не желае силикон, а той без силикон не го вдига, изходът ще е все същият.

В природата всичко тече и се променя. Така че е много по-вероятно за 20 години един човек да се промени и физически и ментално, отколкото да остане същия. Така че в тази насока е по-адекватно да искаш да си промени циците към добро чрез силикон, отколкото да остане точно същите кила.

...реално и двете са неадекватни, но ги използвам за целта на примера.

А и ми се иска да пуснем една анкета сред потребителите и да видим какъв % са същите кила като преди 15 години, какъв % повече и какъв процент по-малко. Все пак да имаме и няква статистика. Аз примерно съм на -15 спрямо преди 15 години.

Силви - в човешката психика нормалното е разтегливо понятие. За един килограмите са нормално, за друг силикона.

И какво ще направиш ако ти постави ултиматум за силикон? Ще се разведеш или ще го сложиш? Ако само това е избора.

# 148
  • София
  • Мнения: 12 632
Не е въпросът между слаби и дебели, а в това кой какво предпочита и какво го отблъсква. Предпочитанията на авторката не са обида срещу всички позакръглени, както предпочитанията на някой към закръглени не са обида към всички хилави.

# 149
  • София
  • Мнения: 35 087
Авторката не го предпочита никак, това трябва на нея да ѝ стане ясно.

За чуждите вкусове мана не хващам.

# 150
  • Мнения: 17 407
Лъвице колко години опит имаш с фактическо съжителство? Деца?

Свършиха аргументите?

Ай ся, не сме в час по училищни дебати, нито сме равностойни Simple Smile

# 151
  • Мнения: 2 579
Не, не, не мога да приема, че някой ще иска АЗ да отслабна еди колко си килограма. Интересно и как ще ги сметне колко трябва да са, че да съм в угодлива форма? А?
Ами ако взема, та сваля повече? Тогава к'во прайм? Току-виж се окажа после прекалено слаба. Никой не може да стане такъв, какъвто е бил преди 20 години. Единствено може би, прословутият Чък Норис.
Даже напук се бях изрусила, когато ми беше заявно, че русите жени изглеждали дърти. Това след години поддържане на тъмна, къса косичка, щото на льольо му харесвало. Айде, мола ви се.
Промяна може да се насърчи, ако е желана и осъзната от оня, дето ще се променя. Пък който се чувства отвратен и не може да преглътне отвращението си, свят широк...

# 152
  • Мнения: 3 841
Лекуваш се ако може… Но това е друга е тема.
Идеята ми е друга: изстинаха й сексуалните интереси заради отношението и разпуснатостта на мъжа й към себе си или чисто визуално само килограмите му й пречат?

# 153
  • Мнения: 50
Авторката не го предпочита никак, това трябва на нея да ѝ стане ясно.

За чуждите вкусове мана не хващам.

Как пък реши , че не го предпочитам никак?
Ако беше така , нямаше да пиша във форум за взаимопомощ може би 😂

# 154
  • София
  • Мнения: 12 632
Авторката не го предпочита никак, това трябва на нея да ѝ стане ясно.

Това ние няма как да знаем. И не е редно да й го внушаваме, само защото не ни харесва тезата с килограмите.

# 155
  • Мнения: 2 579
Не знам, Силви, но казваш, че И другите мъже не те възбуждат. Реално в момента няма мъж, с когото би искала да правиш секс - съвсем хипотетично. Значи е доста вероятно, дори да отслабне, твоят човек отново да не те пали и проблемът наистина да си е в теб, че имаш някаква съпротива към секса, която се опитваш да маскираш, макар неволно с причини извън теб.

# 156
  • Мнения: 50
Не знам, Силви, но казваш, че И другите мъже не те възбуждат. Реално в момента няма мъж, с когото би искала да правиш секс - съвсем хипотетично. Значи е доста вероятно, дори да отслабне, твоят човек отново да не те пали и проблемът наистина да си е в теб, че имаш някаква съпротива към секса, която се опитваш да маскираш, макар неволно с причини извън теб.


Има резон в думите ти , затова казах някъде по-горе , че мисля да се консултирам и със специалист.

# 157
  • Мнения: 1 522
Добре де - явно основно става дума за секс. Кажи - преди свършваше, а сега не ли? Той стана по-мързелив и слаб в секса? По-мек ли му е? По-малко време го държи твърд ли? Ползва ли пръсти, уста? Щото реално ако обобщим темата - основно е - проблем със секса. Преди имаше ли оргазми? Сега вече нямаш ли?

# 158
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
110 килограма на 180 см височина ако не е мускул си е бая корем (без "че" накрая на думата).

От последните постове на Силви става ясно, че е напълнял заедно с нея, но после тя е родила, че и се е стегнала и отслабнала допълнително, поддържа се, спортува. Бях чела някакви неща за "солидарна бременност" при някои мъже, нещо с хормоните беше... Та ако е хормонален проблем (почти сигурно без значение контекста - никой не напълнява от нищото) - изследвания, лечение и адекватно хранене. Последното е на база хормоналния профил, защото някои режими са противопоказни при конкретен хормонален фон (примерно Хашимото с кето не са ок).

От чисто психологическа гледна точка е възможно и проблемът да е в това, че той е правил реплики за нейната визия, но упорито неглижира глобуса в ризата си. Съгласна съм, аз също бих се дразнила и ако това раздразнение бъде подтискано е напълно в реда на нещата все някак да "избие" - в случая с нежелание за интимност и физическа близост. Лошата хигиена, в комплект с наднормено тегло, е убец на секса както нищо друго.

# 159
  • Мнения: 2 579
Тоя мъж най-лесно ще отслабне, ако включи и секс в режима, стига да му се даде възможност.
Силви, апетитът идва с яденето. Поради някаква причина, може би бебето, мъжът ти не ти е интересен сега, особено като е понапълнял. И изобщо мъжете не са ти на дневен ред. Някакви преживявания заедно ви трябват може би.

# 160
  • Мнения: 6 552
Ама хора човека е 110кила на 180 см и то сланина.. Коя от вас ще иска да си легне с такъв? Ама честно..
Да не говорим колко е зле за здравето да е толкова дебел.

# 161
  • Мнения: 3 114
За мен не обичаш мъжа си. Обичаш, че се грижи за теб и за детето и не искаш да си тръгва, но реално него не - щом и от една целувка ти се гади.

# 162
  • София
  • Мнения: 35 087
Отвращават я целувките, хора. Това е крайна фаза отвращение, та - какво за килата? Wink

# 163
  • Мнения: 1 522
Ама хора човека е 110кила на 180 см и то сланина.. Коя от вас ще иска да си легне с такъв? Ама честно..
Да не говорим колко е зле за здравето да е толкова дебел.

то има и много грозни жени в лицето...даже имах една съученичка супер зле - първа роди от класа. И май има мъж. Така че има желание за всеки.

# 164
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Е ще я отвращават целувките, естествено. Аз съм непушач и само като ми дъхне някой на пепелник и... 🤮

# 165
  • София
  • Мнения: 12 632
110кг при ръст 180см си е сериозно затлъстяване Sad И то при все, че преди е поддържал до 85... това е огромна разлика, направо друг човек. А щом го удря и основно на шкембе... не знам как се носи шкембе 20 кила, и с извинение, не знам как се намира члена под това нещо. Като изключим колко е приятна гледката, това със сигурност му се отразява и чисто технически на половите възможности. Силви, правил ли е някакви изследвания твоят мъж? Да няма някакво заболяване? С какво се храни, спортува ли?

# 166
  • София
  • Мнения: 35 087
Е ще я отвращават целувките, естествено. Аз съм непушач и само като ми дъхне някой на пепелник и... 🤮
Викаш, в реда на нещата си е партньора да те отвращава на всички нива.

# 167
  • Мнения: 6 206
Напълно очаквано набързо разведохте хората. Ако хората се разделяха за най-малкия проблем, едно читаво семейство нямаше да има. Макар че в днешно време е баш така.
Напълно е резонно да не те възбужда партньорът, ако външният му вид не е толкова привлекателен като преди. Но пък да го зарежеш за такова нещо - не ми се струва нормално. По-скоро проблемът може да не е само в килограмите и дори човекът да отслабне, страстта да не се върне. Аз на мястото на авторката все пак бих поговорила откровено с мъжа, но той сам трябва да намери смисъл и мотивация да отслабне, а да не го прави само заради нея. Защото той може да се вземе в ръце, да свали кила и да стане по-секси, но може и да реши да си бие шута, защото очаква, че може да си намери по-атрактивна жена. Предполагам и такива случаи има.
Та как бих действала аз - говоря откровено с мъжа, но без да натяквам или нападам. Споделям притесненията си и се надявам отсреща да ме чуят и да предприемат мерки. Бих съдействала всякак и бих помагала на мъжа да намери мотивацията в себе си, а не да прави нещо само заради мен.

# 168
  • Мнения: 6 552
Ама хора човека е 110кила на 180 см и то сланина.. Коя от вас ще иска да си легне с такъв? Ама честно..
Да не говорим колко е зле за здравето да е толкова дебел.

то има и много грозни жени в лицето...даже имах една съученичка супер зле - първа роди от класа. И май има мъж. Така че има желание за всеки.

Ми това е съвсем различно. Тя си е била грозни и като са се влюбили, а този е бил с нормално телосложение като го е харесала авторката. Не е бил дебел като са се запознали. Ако е бил, е нямало изобщо да се стигне до връзка и тн.

# 169
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Е ще я отвращават целувките, естествено. Аз съм непушач и само като ми дъхне някой на пепелник и... 🤮
Викаш, в реда на нещата си е партньора да те отвращава на всички нива.
Мисля, че абсолютно черно на бяло съм написала, че разбирам, не че е нормално. То не е нормално и да се запуснеш само защото си "вързал" жената с бебе, ама ей на - случва се.

# 170
  • Мнения: 50
110кг при ръст 180см си е сериозно затлъстяване Sad И то при все, че преди е поддържал до 85... това е огромна разлика, направо друг човек. А щом го удря и основно на шкембе... не знам как се носи шкембе 20 кила, и с извинение, не знам как се намира члена под това нещо. Като изключим колко е приятна гледката, това със сигурност му се отразява и чисто технически на половите възможности. Силви, правил ли е някакви изследвания твоят мъж? Да няма някакво заболяване? С какво се храни, спортува ли?

Отразява се да. Скоро не е пускал никакви изследвания , не сме сменяли режима на хранене , даже преди много повече джънкове хапвахме отколкото сега. Храни се с каквото сготвя 😂

# 171
  • Мнения: 2 579
Ето и обратния процес:
https://myprogresspics.com/progress-pics/26419/70lbs-lost-in-5-m … ible-for-everyone
Да, мъжът изглежда в добра форма, но кожата на корема е увиснала. Това дали също няма да буди отвращение?
Иначе безспорно като пухчо не изглежда никак секси. Макар и според мен повечето мъже да не дебелеят по този начин.
Моят например, само на корем качва. Краката му продължават да са слаби и мускулести. Но като тръгна да го прегръщам, докато прави кафе, не ми достигат ръцете да го обхвана Laughing

# 172
  • София
  • Мнения: 12 632
Скрит текст:
110кг при ръст 180см си е сериозно затлъстяване Sad И то при все, че преди е поддържал до 85... това е огромна разлика, направо друг човек. А щом го удря и основно на шкембе... не знам как се носи шкембе 20 кила, и с извинение, не знам как се намира члена под това нещо. Като изключим колко е приятна гледката, това със сигурност му се отразява и чисто технически на половите възможности. Силви, правил ли е някакви изследвания твоят мъж? Да няма някакво заболяване? С какво се храни, спортува ли?

Отразява се да. Скоро не е пускал никакви изследвания , не сме сменяли режима на хранене , даже преди много повече джънкове хапвахме отколкото сега. Храни се с каквото сготвя 😂

Можеш ли да го навиеш да пусне някакви изследвания? Щом ти контролираш храненето, значи от теб зависи какво ще яде Wink С движението как е?

# 173
  • София
  • Мнения: 35 087
Ами, всички отговори са в твои ръце, де.
Готви режимно

# 174
  • Мнения: 1 522
За поредна тема предлагам - покажи му тази тема и виж как ще реагира. Интересно е. Няма кво да губиш.

# 175
  • София
  • Мнения: 12 632

На втората снимка изглежа супер, въпреки малкото увиснала кожа. В първия вариант не бих го погледнала, във втория няма да му откажа. Представям си сега, ако трансформацията е в обратния ред Sweat Smile

Между другото, този много бързо ги е свалил. Ако същото се случи за година например, и кожата няма да е така. А видната липса на поддръжка обикновено върви е с доста други негативи - дали мързел, дали интертност, незаинтересованост, всичко това създава усещане за немърливост към самия себе си и за липса на адекватност към другите. Тези неща също отблъскват допълнително и фрустрират.

# 176
  • София
  • Мнения: 35 087
Мен втората снимка ми е на ужасно противен човек, даже на първата ми е по окей.

# 177
  • София
  • Мнения: 12 632
Щом на втората ти е противен, как би се почувствала да трябва да си лягаш с него?

# 178
  • София
  • Мнения: 35 087
Няма да го избера изначало. Не ми харесва, слаб и с това лице - още повече.

# 179
  • София
  • Мнения: 12 632
И авторката не го е избрала изначално такъв Wink

# 180
  • Мнения: 2 579
Мда, повечето мъже пълнеят без особено да преяждат заради по-спокойния уседнал живот.
И моя така се "извинява" пред хората, че аз съм го била гледала и хранела. Ама аз като пазя режими, не се хваща с мен, а ми гледа сеира колко съм щяла да издържа. И нали, все бял хлебец да има на масата, и ако може и някаква яхнийка, че да отопяваме залци в нея.

# 181
  • София
  • Мнения: 35 087
Май не пиша ясно.
На първата снимка ми е по- приемлив. Да?

# 182
  • Мнения: 1 572
Авторке, почвай диета с него, мотивирайте се взаимно, ходете на танци, спорт. Тъкмо и той да не се чувства притиснат.
Лесно е да се каже, но изпълнението отново е  обща цел, колкото и да е малка, а във вашия случай е заложена и връзката ви.

Успех!

# 183
  • Мнения: 2 579
Горджъс, аз те рабрах.
Първата от ляво-надясно, нали? Sweat Smile

# 184
  • София
  • Мнения: 12 632
Май не пиша ясно.
На първата снимка ми е по- приемлив. Да?

Много ясно пишеш Wink И доказваш хипотезата, че човек си има предпочитания, и като нещо му е противно, му е противно. Както на теб не ти харесва слаб, така на нея не й харесва дебел. Същият човек. И тя не си го е харесала и взела дебел.

# 185
  • София
  • Мнения: 35 087
Противен ми е показания човек и него коментирам. Още нещо?

Явно ще трябва да дообясня. Този, когото обичам и съм избрала, ще го рутя и 85 и 110 кг. Ако спре да е сексуален обект за мен и се налага да се насилвам в интимности (това няма да стане) ще го пусна да върви да се секси с друга.
Тогава няма да има абсолютно никакво значение 85 или 110 кг е.

А да се отвращавам от целувка - не виждам и смисъл от коментар.

# 186
  • Мнения: 50
Скрит текст:
110кг при ръст 180см си е сериозно затлъстяване Sad И то при все, че преди е поддържал до 85... това е огромна разлика, направо друг човек. А щом го удря и основно на шкембе... не знам как се носи шкембе 20 кила, и с извинение, не знам как се намира члена под това нещо. Като изключим колко е приятна гледката, това със сигурност му се отразява и чисто технически на половите възможности. Силви, правил ли е някакви изследвания твоят мъж? Да няма някакво заболяване? С какво се храни, спортува ли?

Отразява се да. Скоро не е пускал никакви изследвания , не сме сменяли режима на хранене , даже преди много повече джънкове хапвахме отколкото сега. Храни се с каквото сготвя 😂

Можеш ли да го навиеш да пусне някакви изследвания? Щом ти контролираш храненето, значи от теб зависи какво ще яде Wink С движението как е?

Мисля ,че ще ще навие да пусне изследвания. А относно храненето , гледам да готвя що-годе разделно , но не винаги. Хляб не ядем от повече от 3г. Мога да кажа , че хапваме повече сладко, по е аз особено след като родих, та и той понякога с мен похапва. С движението вече е на вие, преди много ходихме двамата , но вече не е така.

# 187
  • Мнения: 6 206
Правете си повече разходки, обикаляйте, тичайте и спортувайте. Дори мъжът ти да не се кефи на движение, едва ли ще му е неприятно, ако правите нещо двамата заедно. Сам сигурно няма да се навие, ще го мързи.

# 188
  • София
  • Мнения: 12 632
Противен ми е показания човек и него коментирам. Още нещо?

Явно ще трябва да дообясня. Този, когото обичам и съм избрала, ще го рутя и 85 и 110 кг. Ако спре да е сексуален обект за мен и се налага да се насилвам в интимности (това няма да стане) ще го пусна да върви да се секси с друга.
Тогава няма да има абсолютно никакво значение 85 или 110 кг е.

А да се отвращавам от целувка - не виждам и смисъл от коментар.

Противен ти бил, ама на първата снимка ти харесвал повече Joy Добрее. На теб килограми не са ти противни. На авторката са. Разликата "разбираема" ли е? Wink Не е като да не знаеш какво е нещо да ти е противно, независимо дали лице или шкембе Satisfied

# 189
  • София
  • Мнения: 35 087
Противните кила и противните целувки и скапания секс не знам как ще ги компенсира, това ми е мантрата цяла тема. Страстта към опротивял човек не знам как се връща.
Пък ти си дръж на килата като първоизточник, щото други хора тук казваме, че не е. Wink

# 190
  • София
  • Мнения: 12 632
За мен е напълно разбираемо и съответно възможно те да са първоизточника. Авторката ми затвърждава това мнение с отговорите си, но ако има и друго в нейния случай, тя ще го установи в процеса на действие. Въпросът е да се раздвижи.

# 191
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
След раждане,особено ако в било тежко,понякога остава страх от ново забременяване.Необяснимо е обаче отвращението от целувки,ако мъжът и преди това е пушил.Нещо друго е в основата.

# 192
  • София
  • Мнения: 35 087

Обичам мъжа си...,но не обичам секса с него. От доста време е така , преди обаче нямах такъв проблем. Почти не ми доставя удоволствие, не харесвам като ме целува (по време на акта) , не харесвам , като ме натиска (доста се е позакръглил) , не харесвам да се преструвам.
Много са източниците, килата няма да решат проблема, но! като са хванати като опорка - нека.
Успех.

# 193
  • Мнения: 12 398
Не знам какво зачебръстихте Лъвица така - момичето си казва, че на нея не ѝ харесват хора, които не са в спортна форма, вероятно надлежно е уведомила партньора си, той си знае, наляга си парцалите и така, няма драма, ако всичко е ясно и договорено. За мен лично е непонятно, но това не означава, че е невъзможно или невалидно. Важното е просто двамата да са на една вълна. Единственото, което леко ме смущава, е че имам усещането, че Лъвица говори теоретично и не е влизала в ситуацията мъжа, когото обича, да качи килограми, за да разберем дали това ще убие любовта рязко наистина или засега е само на теория. Подчертавам - когото обича.

Иначе конкретно за ситуацията на момичето, според мен трябва да търси проблемите не (само) в качването на килограми. Тя описва тотално физическо отвращение към мъжа си, хубаво, натискал я като правят секс, ама то има и други пози, други варианти, а тя дори не ще да го целува и със сигурност цигарите преди не са пречели.

# 194
  • Мнения: 1 522
Добре де - явно основно става дума за секс. Кажи - преди свършваше, а сега не ли? Той стана по-мързелив и слаб в секса? По-мек ли му е? По-малко време го държи твърд ли? Ползва ли пръсти, уста? Щото реално ако обобщим темата - основно е - проблем със секса. Преди имаше ли оргазми? Сега вече нямаш ли?

Ако отговориш искрено на тези въпроси, може би ще разберем повече за реалната причина.

# 195
  • Мнения: 3 114
И какво ще стане ако човек се разболее и напълнее, отслабне, промени се? Значи мъжът и може да я приеме с променена фигура през време на бременността/след раждането, но на нея и се повдига, защото е напълнял. Да му каже в прав текст, че и е противно с него и да отива на фитнес иначе развод.

# 196
  • Мнения: 1 522
Изречение 1 и 2 не се ли разминават с изречение 3 или аз не разбирам?

# 197
  • Мнения: 6 552
Ами той й е правил коментари за кг след раждането. Той на нея. И тя е отслабнала.
И какво ще стане ако човек се разболее и напълнее, отслабне, промени се? Значи мъжът и може да я приеме с променена фигура през време на бременността/след раждането, но на нея и се повдига, защото е напълнял. Да му каже в прав текст, че и е противно с него и да отива на фитнес иначе развод.

Ако се разболее, е друго. Тогава си пие хапчетата и се лекува.

# 198
  • Мнения: 50
Ами той й е правил коментари за кг след раждането. Той на нея. И тя е отслабнала.




Не беше след раждането , доста преди да забременея даже , но това няма значение , само пояснявам.

# 199
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 013
Той ако иска да е с нея и корсет ще носи, и бонбончета тик-так ще си купи, ама явно му е все тая ¯\_(ツ)_/¯

# 200
  • София
  • Мнения: 35 087
Авторке, останалите ви отношения как са, остави секса. Ти изпитваш ли удовлетвореност от ролята му на баща, съпруг, партньор?

# 201
  • Мнения: 1 745
Според мен също не си му простила изневярата на подсъзнателно ниво.

# 202
  • Мнения: 1 522
Той ако иска да е с нея и корсет ще носи, и бонбончета тик-так ще си купи, ама явно му е все тая ¯\_(ツ)_/¯

Напротив - един мъж ако започне да прави неща само за да се хареса на една жена - до там е. Мъжът е лидер, той трябва сам да определя живота си и какво му харесва. И да дръпне жената в своя живот. А не да носи тик-так и корсет заради единия секс.

# 203
  • София
  • Мнения: 12 632
Ами тя си каза, че му се е отразило зле на представянето в леглото.

# 204
  • Мнения: 6 552
Като не я кефи визуално, кво значение има техниката му?

# 205
  • Мнения: 4 949
Лично за мен ако обичаш някого не можеш да изпитваш отвращение към него. Освен ако ти самият нямаш някакъв проблем.
Представям си какво е наказание за двете страни.

Обикновено жените нямат против близост като целувки и милувки, но и те са проблем в случая.
Та проблемът не е в натрупаните кг, вероятно авторката изцяло има някакво вътрешно съпротивление и неприязън натрупала се. Само тя може да си открие отговорите. Мисля си, че мъжът и даже да отслабне...Хохо, че това ще е година поне на отвращение и секс по милост.

# 206
  • Мнения: 395
Абе тука двойни стандарти пак... Сума ти неадекватни примери и сравнения, които нямат нищо общо - импланти, остаряване, болести...

Значи за мъжа явно не е било проблем да каже на жена си, че е дебела и не му харесва, а сега той като е дебел и на нея не й харесва, тя трябва да гледа да пази деликатната му душа... о.О И сега изведнъж някой тука я изкарва, че вече не била обичала мъжа си - не, по-лошо - че НИКОГА не го е обичала, а била само една меркантилна използвачка... А той сигурно от голяма обич й е казал, че е дебела... Каква друга причина може да има да кажеш на жена си след раждане "Дебела си, вземи отслабни малко"?! Все едно пък на всичкото отгоре не е той причината тя да е надебеляла тогава... Леле, леле, леле...

Изводът е, че мъжете имат пълното право да се отвращават от жените си, ако те се запуснат, но обратното е признак на меркантилност и повърхностност у жените... Гледай ти!

# 207
  • Мнения: 1 522
Ами има една мантра дето жените се опитват често да я налагат - поне като говорят с лицето си пред хора. А именно, че те не гледат външен вид, не гледат пари, а само душата. А лошите мъже точат лиги само по външния вид.

# 208
  • София
  • Мнения: 35 087
Нещо през простото пѐрем.
Каква меркантилност, какво използвачество?

И не го е казал след раждане, а когато са били още гаджета.


Ами има една мантра дето жените се опитват често да я налагат - поне като говорят с лицето си пред хора. А именно, че те не гледат външен вид, не гледат пари, а само душата. А лошите мъже точат лиги само по външния вид.
Това коя и къде го е казала?
Всяка гледа комплексно.

# 209
  • Мнения: 1 522
Масата жени навсякъде, където застават с лицето си. Поне така казват на думи. По тв, в лични разговори, в приятелски компании, в семействотот. Почти всички жени така казват, когато не са в инкогнито форум.

# 210
  • Мнения: 395
Ами има една мантра дето жените се опитват често да я налагат - поне като говорят с лицето си пред хора. А именно, че те не гледат външен вид, не гледат пари, а само душата. А лошите мъже точат лиги само по външния вид.
Абе истината е, че каквото е добро за гъсока, същото е добро и за гъската. Не схващам какво има да му мисли авторката. Да му го каже тъй, както той й го е казал едно време. Ако нещата не се оправят, оттам нататък е ясно.

# 211
  • Мнения: 17 407
Е,,не бе, то е достатъчно да ги питаш общи приказки за мъжете и секса - веднага отговарят с какво ги привлича мъжът. Ръце, крака, тембър, мОзък и други части от тялото. Пък най-любимото ми е жена да се кефи, че мъжът ѝ бил по-красив от нея, това направо го таксувам като нелечима болест. Ама не помня някоя да е споделила, че мъж цялостно ѝ въздейства, па и не съм виждала да ги пускат да пасат мъжете си, кат се позакръглят, де.

# 212
  • Мнения: 4 949
Авторката да му намекне за преглед при ендокринолог и изследвания, но това няма да и реши проблема.
Току виж отслабнал, но после реши, че не я кефи секс без целувки..
Той пък и угоди и откаже цигарите и пак надебелял..
Кръговрат..докато на един от двамата " падне пердето".

# 213
  • Мнения: 1 272
Ако връзката ви е достатъчно дълбока и силна промените не могат да са причина. Не се събираме с някого да сме само в идеалната му форма. В живота могат да случат хиляди неща, които мога да те направят непривлекателна и хиляди неща, които да те накарат да чувстваш зле и зависима, ако половинката ти ще отвръща поглед от теб или ще и неприятно, ми то ти си сам във всички лоши неща в живота. На този житейски етап само грозно отношение в отсрещния човек може да ме отблъсне до степен сексуална непоносимост, е и крайна занемареност, примерно да не се къпе. Но това, че напълнял и се поотпуснал, за мен не е причина. Не съдя авторката за промяната на чувствата към половинката, защото някога нямаш власт над тези неща... В крайна сметка всичко е човешко. Вярвам, че ще намерите път един към друг и на тази основа. За мен сред фундамента на семейните отношения сексът не най-важното, а приятелството, топлината, уважението, компромисът, разбирането и подкрепата, да чувстваш в човека до себе си рамото, на което да се опреш и той същото в теб. Разбира се има и други качества, които са важни за доброто партньорство. Но хората са различни и нуждите им също.

# 214
  • Мнения: 12 748
Авторке, предлагам ти комплексен подход.
И му казваш, че е дебел и не те кефи, като правиш препратка към Оня случай, когато той беше искрен с теб и това помогна.
И му предлагаш да отиде на ендокринолог.
И на зъболекар.
И му казваш, че дъхът му заради пушенето не ти харесва.
(Между другото, при някои стомашно-чревни проблеми дъхът се прецаква също).
И предлагаш да излизате, както по-рано - повече да се движите двамата.
И му предлагаш да вкарате повече романтика в ежедневието. Как? Ти помисли какво ти се иска.

Ей така, атака отвсякъде и каквото стане.

# 215
  • София
  • Мнения: 125
1. Хвани си любовник
2. Направи сравнение между двамата
3. Реши какво ще правиш по-нататък
4. Свали картите на масата
5. Може да си победителка, но може и да си губеща
6. Който не играе, той не печели. В случая знаеш, че играеш само ти. Другите не са в играга официално.

# 216
  • Мнения: 1 522
1. Хвани си любовник
2. Направи сравнение между двамата
3. Реши какво ще правиш по-нататък
4. Свали картите на масата
5. Може да си победителка, но може и да си губеща
6. Който не играе, той не печели. В случая знаеш, че играеш само ти. Другите не са в играга официално.

Това морално ли е? Как би реагирал форума, ако един мъж върти 2-3 жени на пръста си и ги лъже?

# 217
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
1. Хвани си любовник
2. Направи сравнение между двамата
3. Реши какво ще правиш по-нататък
4. Свали картите на масата
5. Може да си победителка, но може и да си губеща
6. Който не играе, той не печели. В случая знаеш, че играеш само ти. Другите не са в играга официално.

Това морално ли е? Как би реагирал форума, ако един мъж върти 2-3 жени на пръста си и ги лъже?
Зле. Както би реагирал и работодател на жена с 2-3 деца, но не и на мъж в това положение. Живота е несправедлив, така че правим каквото можем 🤷

# 218
  • Мнения: 1 522
1. Хвани си любовник
2. Направи сравнение между двамата
3. Реши какво ще правиш по-нататък
4. Свали картите на масата
5. Може да си победителка, но може и да си губеща
6. Който не играе, той не печели. В случая знаеш, че играеш само ти. Другите не са в играга официално.

Това морално ли е? Как би реагирал форума, ако един мъж върти 2-3 жени на пръста си и ги лъже?
Зле. Както би реагирал и работодател на жена с 2-3 деца, но не и на мъж в това положение. Живота е несправедлив, така че правим каквото можем 🤷

Не знам как би реагирал работодател. Но по начила по който си тръгнала, скоро ще оправдаеш и терористите. В крайна сметка и техния живот не е бил много спаведлив. Нали? Затова не е лошо да балансират вселената с някой атентат, нали?

# 219
  • Мнения: 31 647
1. Хвани си любовник
2. Направи сравнение между двамата
3. Реши какво ще правиш по-нататък
4. Свали картите на масата
5. Може да си победителка, но може и да си губеща
6. Който не играе, той не печели. В случая знаеш, че играеш само ти. Другите не са в играга официално.

Това морално ли е? Как би реагирал форума, ако един мъж върти 2-3 жени на пръста си и ги лъже?

Моралът е относително нещо.
За един ок, за друг не.
А това, че някои върти 2-3 жени, какво общо има с казуса?

# 220
  • Мнения: 1 522
Като е относително нещо защо редовно във форума нападаме мъжа, които да речем малтретират жените си или пък изневеряват? Нали всичко е относително.

# 221
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Скрит текст:
1. Хвани си любовник
2. Направи сравнение между двамата
3. Реши какво ще правиш по-нататък
4. Свали картите на масата
5. Може да си победителка, но може и да си губеща
6. Който не играе, той не печели. В случая знаеш, че играеш само ти. Другите не са в играга официално.

Това морално ли е? Как би реагирал форума, ако един мъж върти 2-3 жени на пръста си и ги лъже?
Зле. Както би реагирал и работодател на жена с 2-3 деца, но не и на мъж в това положение. Живота е несправедлив, така че правим каквото можем 🤷

Не знам как би реагирал работодател. Но по начила по който си тръгнала, скоро ще оправдаеш и терористите. В крайна сметка и техния живот не е бил много спаведлив. Нали? Затова не е лошо да балансират вселената с някой атентат, нали?
Само че да убиваш хора е престъпление Simple Smile За разлика от това, да си г*з е напълно законно... Иначе нямаше да ни стигнат затворите.

# 222
  • Мнения: 1 522
Тоест ако един баща се дрогира и изчука със съседката проститутка и похарчи всички пари за мляко на новороденото си бебе, докато жена му и детето му мръзнат в апартамента е ок. Все пак това е законно, нали.

# 223
  • Мнения: 31 647
Като е относително нещо защо редовно във форума нападаме мъжа, които да речем малтретират жените си или пък изневеряват? Нали всичко е относително.

Всичко ли съм писала? Или така ти се иска.
Хайде да не тролиш, става ли?
Къде намеси побойници, наркомани, проститутки и терористи.
Имаш тема с даден казус.
Един смята, че при липса на секс е нормално това да се потърси другаде.
Това е негово право.
За твоя морал може да не е ок, за друг е ок.
На мен примерно няма да ми е ок и бих си тръгнала от такава връзка. Едва ли бих изневерила, ама пък и да изневеря, не мисля, че е драма голяма.
Не виждам как някой ако ме лишава от секс, ще му пука дали спя с друг.
Когато някой не си полива градинката, ще се намери друг поливач, рано или късно.

# 224
  • Мнения: 1 522
Първо в тая тема не знам да има лишаване от секс. Второ, кво значи тролене. Явно си разтягате морала докъдето ви е угодно. Да съветваш някой да мами и да изневерява е отвратително. Това е измама. Па ти в твоя морал може да го пуснеш както искаш. И с какво мъжът в темата е заслужил измама? Нещо да е измамил?

А ако жената не иска да прави свирки, може ли да посъветваме мъжа да си намери друга свиркаджийка?

# 225
  • Мнения: 6 577
Първо в тая тема не знам да има лишаване от секс. Второ, кво значи тролене. Явно си разтягате морала докъдето ви е угодно. Да съветваш някой да мами и да изневерява е отвратително. Това е измама. Па ти в твоя морал може да го пуснеш както искаш. И с какво мъжът в темата е заслужил измама? Нещо да е измамил?

А ако жената не иска да прави свирки, може ли да посъветваме мъжа да си намери друга свиркаджийка?

По-лошо е ако иска, но не може.

# 226
  • Мнения: 31 647
Първо в тая тема не знам да има лишаване от секс. Второ, кво значи тролене. Явно си разтягате морала докъдето ви е угодно. Да съветваш някой да мами и да изневерява е отвратително. Това е измама. Па ти в твоя морал може да го пуснеш както искаш. И с какво мъжът в темата е заслужил измама? Нещо да е измамил?

А ако жената не иска да прави свирки, може ли да посъветваме мъжа да си намери друга свиркаджийка?

Ааа, объркала съм темата. Видях сега първия пост.
Ама същото бре.
Жената не иска секс с мъжа си. Дебел е. Но има нужда. Или си кара мъжлето да отслабва или си намира друг мъж. Нейно право.
И потребителка я съветва за любовник. Ми нейно си право. Всеки има право на мнение.
И като е отвратително какво от това? Какво ще направиш? Joy
На изневеряващите моралът е един, на неизневеряващите е друг. Кое не можеш да схванеш?
Думата трол може да я видиш в гуглето. Лесно и бързо. Троленето  и спаменето не се толерира по форумите.
Ти за моя морал не се изказвай, защото грам не ме познаваш, че да правиш неадекватни заключения.
Колкото до свирките. Нищо че и това е тролене.
Ми ако иска свирки и толкова му е морала да ходи да си ги търси. На много мъже свирките са им важни. Да не кажа на всички.
Жена му като разбере, пък е в правото си да му бие шута.
Всеки си взима решенията бре човек.

А да те питам за твоя морал. С какво право пък караш жена да прави секс с мъж от който и се драйфа?
Абе ти да не си мюсюлманин? Много се палиш. Все едно на теб са изневерили и имам чувството, че тук всички ще пречукаш, ако можеше Joy
Също така изключително малък % от мъжете НЕ изневеряват.
Така че все си е заслужено.
И също така мъжът на авторката и е изневерявал. О, или ти само одобряваш мъжките изневери.

# 227
  • Мнения: 6 206
А колко по-лесно ще е да приключиш връзка, в която нещо важно липсва и не си удовлетворен, а не да се чудиш как, кога и с кого да изневериш.

# 228
  • Мнения: 6 206
Авторката е пуснала темата преди повече от месец. Има ли някакво развитие? Говорила ли е с мъжа си, решили ли са как ще действат?

# 229
  • Мнения: 6 206
А тя май се омъжва за него след неговата изневяра. Което още повече не я оправдава.

# 230
  • София
  • Мнения: 125
1. Хвани си любовник
2. Направи сравнение между двамата
3. Реши какво ще правиш по-нататък
4. Свали картите на масата
5. Може да си победителка, но може и да си губеща
6. Който не играе, той не печели. В случая знаеш, че играеш само ти. Другите не са в играга официално.

Това морално ли е? Как би реагирал форума, ако един мъж върти 2-3 жени на пръста си и ги лъже?

Понякога има и по-важни неща. Целта оправдава средствата. А целта е благородна - лечение.

# 231
  • София
  • Мнения: 12 632
Тя не го е взела дебел.

Така или иначе, много сходни теми се навъдиха, и малко се омешаха историите. Авторката търсеше причината и начин да се реши проблема, не раздяла или любовник. Сега вече, ако не среща съдействие от половинката и решение не се намира, човек търси други опции.

Аргументът за свирките не важи - някои неща са извънредни, и не можеш да очакваш партньорът ти задължително да е навит, иначе ще си намериш навън. Сега, свирките конкретно едва ли някой ги смята за нещо извънредно в днешно време. Но например, сексът се подразбира, че е част от една връзка. Ако обаче жената каже, че иска да прави преглед на простатата на мъжа с краставица, ок ли е той да откаже, и тя трябва ли да си търси навън? Разбира се, ако за някой е супер важно да прави нещо специфично в секса и не може без него, е добре да го уточни отначалото и да си намери навит партньор. Но да се слага на една линия сексът и някакъв специфичен фетиш, не е адекватно - двете просто не са аналогични.

# 232
  • Мнения: 12 748
Scream
Ааааа, изневяра имало. Ми тъй кажете бе, какви килограми и целувки обсъждаме тук. Знаех си аз, че друго ще излезе.
Не не , това беше много отдавна, още преди да искаме да имаме дете , даже още преди да се оженим.... Както казах до преди година две нямах такъв проблем, имах си желание ,привличане всичко. Това другото няма общо , простила съм , забравила съм , затворила съм страницата и гледам на пред.
Ето какво пише жената. Имало е отдавна забежка на мъжа, разбрали са се, прекратило се е със забежките. Какво пък, случва се. Не се е отразило на секса.
Жената не ще секс с друг, с този биха могли да се разберат пак - да отслабне и да стане пак секси.
Хората се променят, 8 години са бая време. Но ако промяната е в кофти посока, трябва реакция, но тя не е изневяра, ето жената я отхвърля категорично.

Тя по едно време е писала, че ще прати детето при баба и ще говори с мъжа си. Може да е говорила и да са решили нещо, но на нас не ни е казала. Weary Макак може!!!!

Футболеро, подкрепям те за мнението ти, че мъжката изневяра не е по-изневяра от женската. И двете са нечестни, реално си е така.

# 233
  • Мнения: 31 647


Футболеро, подкрепям те за мнението ти, че мъжката изневяра не е по-изневяра от женската. И двете са нечестни, реално си е така.

Аз също никъде не съм писала, че е редно да се изневерява. Написах единствено, че моралът на всеки човек е различен,  което го прави нещо относително. Но трябва акълец да се стопли нещо тъй елементарно.
Но явно умствения капацитет и възпитание на Футболчо, не е достатъчен за да прочете и осмисли това, което пиша. И тъй като няма какво да напише повече, диалог нормален не може да води, нито ми отговори на въпросите, просто почва с квалификации и обиди.
Сори, аз може да съм против изневярата, но нямам време и енергия да ходя да плюя и агресирам срещу някакви потребители, само защото съветват за изневяра и нямат моето мнение.
Моралът на Пенка е да изневерява. Моралът на Марийка е да не изневерява. Ми все е морал, просто различен.


А да те питам за твоя морал. С какво право пък караш жена да прави секс с мъж от който и се драйфа?
Абе ти да не си мюсюлманин? Много се палиш. Все едно на теб са изневерили и имам чувството, че тук всички ще пречукаш, ако можеше Joy
Също така изключително малък % от мъжете НЕ изневеряват.
Така че все си е заслужено.
И също така мъжът на авторката и е изневерявал. О, или ти само одобряваш мъжките изневери.

Да се набутам и аз между шамарите.
Пропускаш момента, че авторката сама си е избрала мъжа, не някой друг. Като и се драйфа от него, защо се е омъжила? Обаче фактът, че има изневяра от негова страна променя много нещата. Възможно е от там да и се е прецакало желанието. Вече дали ще му го връща с любовник или нещо друго, не бих я съдил.
За изключително малкия процент не изневеряващи мъже не съм съгласен, ама тва си е често срещано оправдание за преглъщане на изневери, така че всеки сам си преценя

Ами тия въпроси към авторката. Тя е писала достатъчно. За нея външния вид е важен. Аз мога да не одобрявам това вглъбяване във външния вид, но авторката е в правото си да изпитва или не влечение към дебел човек. Да не забравяме, че и мъжете имат претенции за жените също. И въпросния дебел съпруг също е имал претенции към жена си за външния вид.
Защо да е оправдание? На мен не са изневерявали, че да преглъщам. Не че бих преглътнала.
Също така ще трябва да ми представиш доказателства, че много мъже уж не изневерявали.  Ако ти не го правиш, това не доказва нищо.
Примерно трима мъже от моя вход много си обичат жените, имат страхотни семейства. Те се хвалят каква са работливи, грижовни, че и не изневяряват. А всъщност тези мъже изневеряват, че и даже единия любовници си води в къщата. Иначе уж обича жена си, прави секс с нея, гледа децата и т.н. Ама жените им си мислят, че не им изневеряват. Та и те твърдят, че много мъже не изневеряват, щото техните видиш ли не изневеряват.

# 234
  • Мнения: 6 206
Това да имаш хубаво семейство, да правиш секс с жена си/мъжа си и въпреки това да изневеряваш - никога няма да го разбера.

# 235
  • София
  • Мнения: 12 632
Това да имаш хубаво семейство, да правиш секс с жена си/мъжа си и въпреки това да изневеряваш - никога няма да го разбера.

Ами то просто е едно много елементарно уравнение - като имаш един милион, защо да нямаш два милиона? Според мен такова им е мисленето на тези хора. Друга тема, че в дъното са неща, като липса на ценности и невъзможност за създаване на истинска интимност, подплатени с чувство на недосегаемост - мен няма да ме хванат, ще ми простят, ще ми се размине.

# 236
  • Мнения: 31 647
FireWithin666 и аз не го разбирам. Ама явно и обичането е нещо относително. За мен това не е обич, нито пък уважение. То ако я обичаше и уважаваше, нямаше да го прави. Просто щеше да е достатъчно искрен и да каже, че само с една не може. Ама не му стиска, защото е ясно, че ще му бият шута. Затова лъжат.
Познавам няколко такива мъже, които твърдят, че много си обичат жените и никога не биха ги заменили за други, но си изневеряват. И то не с една. Даже единия по сайтове си търси още любовници.
Единия беше хванат и жена му не прие думите му, че я обича и другите пет жени за една година били само секс. За нея действията му са доказателство за липса на обич и уважение + липса на ценности.
Другия също уж си обича жената, но търси други, защото иска секс със слаби жени, пък неговата качила там 10 кила. А всъщност и слаба като е била, пак е ходил.

# 237
  • Мнения: 6 115
Затриха ми оригиналния пост, незнайно защо.
По темата, тва че ти знаеш такива, нищо не значи. Аз пък знам много повече, които не кръшкат,  за голяма част от които съм сигурен. По простата причина, че жените им не биха го приели. Нищо сложно няма, дори е съвсем просто - криенето изисква много усилия, залога е голям, ако те хванат последствията са огромни, често необратими. И за кво - другата жена да не би да има 2 п*тки или 3 цици ? Така че не е толкова масово и не е толкова до морал, колкото до акъл, и за двата пола

# 238
  • София
  • Мнения: 12 632
За мен също опира до акъл. Изневярата е избор. На всеки може да се случи да си изкуши - но решил ли е, няма да действа. За обратното оправдания винаги може да си намери.

# 239
  • Мнения: 31 647
Затриха ми оригиналния пост, незнайно защо.
По темата, тва че ти знаеш такива, нищо не значи. Аз пък знам много повече, които не кръшкат,  за голяма част от които съм сигурен. По простата причина, че жените им не биха го приели. Нищо сложно няма, дори е съвсем просто - криенето изисква много усилия, залога е голям, ако те хванат последствията са огромни, често необратими. И за кво - другата жена да не би да има 2 п*тки или 3 цици ? Така че не е толкова масово и не е толкова до морал, колкото до акъл, и за двата пола
Не знам rf22, не съм в главата на тия хора, че да им разбера мисленето. Даже много не си давам и зор да се опитвам. Всеки си отговаря за действията.
Те си вярват, че обичат, ама имали нужда уж от други жени.
Ами някои явно си дават усилия. Знам ли, тръпката. Е, после тръпката като ги хванат не е приятна, ама чак тогава съжаляват. Но не за изневярат, а че са хванати и че губят семейството си.
Всякакви хора има. И твърденията нищо не значат.  Така на думи "аз не ти изневерявам и не бих" не е достатъчно.
Такива приказки са масово. Много сол и хляб трябва да изядеш с някого и дори тогава пак може да бъдеш неприятно изненадан.
Че форума блика от такива теми.
Също така не съм казала всички, но процента според моите наблюдения хич не е нисък.

# 240
  • София
  • Мнения: 125
Това да имаш хубаво семейство, да правиш секс с жена си/мъжа си и въпреки това да изневеряваш - никога няма да го разбера.

Ами то просто е едно много елементарно уравнение - като имаш един милион, защо да нямаш два милиона?

Хаха, ама това да имаш един или два милиона не е като да имаш един или два к**a или един или два чифта топки Sweat Smile

# 241
  • София
  • Мнения: 12 632
Друга е аналогията Joy Един милион ще ти стигне да живееш добре, ама много хора, като направят милион, не се спират - искат още. Та и с перфектните семейства така. Имаш си уж всичко, ама защо да не се отдадеш на странична тръпка, защо да не си задоволиш нагона навън, защо да не пробваш Марчето/Иванчо? Ей такива неща. Лакомия, може би е събирателното.

# 242
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Затриха ми оригиналния пост, незнайно защо.
По темата, тва че ти знаеш такива, нищо не значи. Аз пък знам много повече, които не кръшкат,  за голяма част от които съм сигурен. По простата причина, че жените им не биха го приели. Нищо сложно няма, дори е съвсем просто - криенето изисква много усилия, залога е голям, ако те хванат последствията са огромни, често необратими. И за кво - другата жена да не би да има 2 п*тки или 3 цици ? Така че не е толкова масово и не е толкова до морал, колкото до акъл, и за двата пола
Познавам мъже, които изневеряват просто защото могат. Не защото страничната е нещо, което жена им няма, а просто защото "така". Вероятно е някакъв вид комплекс, който избиват, но честно казано не съм си поставяла за цел да задълбавам.

# 243
  • Мнения: 6 115
Или по скоро щото знаят, че ще им се размине. Като знаеш, че ще получиш или развод, или скапани отношения до живот ( знам и такива от миналото) доста би се замислил заслужава ли си. Или другия вариант просто не им пука за жените им, с тях, без тях все тая, к*рви много

# 244
  • Мнения: 31 647
Човека е странно същество rf22 .
Каквото и да става, каквото и да прави, все си мисли, че на него няма да му се случи някоя лошотия.
Ако пуши много, ще си мисли, че нищо му няма, ще си казва, че и непушачи имат ракови заболявания. И така години докато последствията не потропат и почнат да се замислят, че може би не трябваше.
Същото и с пиенето.
Същото и с яденето на неправилна храна. И с наркотиците.
Просто хората са си такива. Викат си на мен това няма да ми се случи, аз съм друг тип човек/може би от друга планета/ , но като дойде се почва, защо на мен. Ми че на кой бре.
Същото и с изневерите. Слагат розовите очила и това е.

# 245
  • Мнения: 12 748
Е то, ако се крият добре, може и така да си върви.
А ако ги хванат, може партньорът или партньорката да тръгне да спасява връзката. Simple Smile Вторият шанс, бате!

# 246
  • София
  • Мнения: 125
Друга е аналогията Joy Един милион ще ти стигне да живееш добре, ама много хора, като направят милион, не се спират - искат още. Та и с перфектните семейства така. Имаш си уж всичко, ама защо да не се отдадеш на странична тръпка, защо да не си задоволиш нагона навън, защо да не пробваш Марчето/Иванчо? Ей такива неща. Лакомия, може би е събирателното.

Тъй де, тъй. ама и в двата случая е до възможност. Щото ако жена ти те изстиква като лимон, ходи кръшкай по к*рви, а да те видя!

# 247
  • София
  • Мнения: 12 632
Ходят, ходят. Почват да се оплакват, да обвиняват жената, че е ненаситна, намират си оправдания да не правят секс. А и не си представям като жена постоянно да съм на тръни да съм изделила всяка капка, да не би да потече другаде. Сексът е удоволствие, не зор да предотвратиш изневяра.

# 248
  • Мнения: 17 407
То пък на праведните само хубаво им се случва, като гледам. Амааа, чудно просто!

# 249
  • София
  • Мнения: 125
Ходят, ходят. Почват да се оплакват, да обвиняват жената, че е ненаситна, намират си оправдания да не правят секс. А и не си представям като жена постоянно да съм на тръни да съм изделила всяка капка, да не би да потече другаде. Сексът е удоволствие, не зор да предотвратиш изневяра.

Съгласен съм. Хората си омръзват.Правят го дори само заради тръпката. Друго си е новата любов...ехе-хее!...Мисля, че жените омръзват повече на мъжете. Мъжете също им омръзват, но нещата са по-различни при вас. До колко ви омръзваме - не съм специалист по темата и не мота да коментирам, но ето и авторката е пример за това.

# 250
  • Мнения: 7 403
А да, мъжете хич не омръзвате. Отговорът на въпроса, защо хора при, които всичко им е наред поглеждат настрани е единствено желанието за тръпка и нови преживявания.

# 251
  • Мнения: 6 115
На теория е така, ама на практика не. Кръшкачите мъже обикновено са доста активни и вкъщи. Докато при жените не е така.
Имам една такава история, при поредното събиране с бившата бях решил тоя път да не се поддавам на секса, същия ден бях свършил 3 пъти ръчно и резултата вечерта- 2 часа здрав секс без да мога да свърша. Така че тоя метод, да си го кажем, не работи. Освен евентуално на възраст 45+, може би и 50+.

# 252
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 013
Хаха, ама това да имаш един или два милиона не е като да имаш един или два к**a или един или два чифта топки Sweat Smile 
Същото е, с всички тези неща ще си много популярен в тик-ток.

# 253
  • Мнения: 2 139
Понякога ми се струва, че жените си правят бъзик с това "мъжът не иска секс".
Тук има някои колежки с над 30 години сексуален стаж, ами такова нещо имаше ли преди? Моята жена я "болеше корема", "болеше я главата"... Ама аз не си спомням тя да е тръгвала да си "иска" секс. Аз ако не хвана днеска шест пъти за задника, значи съм много болен и имам 43 градуса температура. Може да сме се излагали, ама сме си искали. Бахти света дето стана.

# 254
  • Мнения: 7 403
Абуто, искаш да кажеш, че жените не са инициативни ли?
Не всички, не.

# 255
  • София
  • Мнения: 12 632
Ходят, ходят. Почват да се оплакват, да обвиняват жената, че е ненаситна, намират си оправдания да не правят секс. А и не си представям като жена постоянно да съм на тръни да съм изделила всяка капка, да не би да потече другаде. Сексът е удоволствие, не зор да предотвратиш изневяра.

Съгласен съм. Хората си омръзват.Правят го дори само заради тръпката. Друго си е новата любов...ехе-хее!...Мисля, че жените омръзват повече на мъжете. Мъжете също им омръзват, но нещата са по-различни при вас. До колко ви омръзваме - не съм специалист по темата и не мота да коментирам, но ето и авторката е пример за това.

Омръзват и те. Колко се оплакват, че жените им вече не им пускат. Много от тея са омръзнали. Друга тема жената намерила ли си е странично, или просто си стои в брака и отбягва досадника.

Има и жени, които въртят по няколко. Понякога детето даже не знаят чие е. Случаи всякакви, стига да разпиташ достатъчно.

Иначе едно време не знам как е било. Аз обичам и да искам, и да ми искат. Ако не ме хване няколко пъти на ден за задника, ми е търсене. Ама и аз обичам да хващам. А и задника връткам. Изобщо, колкото повече, толкова повече. Пасивност не одобрявам и от двете страни.

# 256
  • Мнения: 6 552
Абуто, искаш да кажеш, че жените не са инициативни ли?
Не всички, не.

Ами за тяхното поколение сигурно е вярно. Тогава се е приемало, че жената не иска секс по презумция, а "дава" на мъжа, щото там нещо си друго иска от него. Не е било възприето, че жените може да харесват и да искат секс само заради самото удоволствие. То май и удоволствието на жената от секса не е било много разпространено Joy
Сега пък, наистина с повечето инициативност на жените, мъжете пък нещо се бъгват.. гледай колко много теми от незадоволени жени.. странна работа.

# 257
  • Мнения: 12 748
......
Има и жени, които въртят по няколко. Понякога детето даже не знаят чие е.
....
-Пешоо, бременна съм! Не знам от кого е, но от теб най-много ми се гади...

# 258
  • Мнения: 17 407
Ох, да. Толкоз са активни сега жените, че мъжете бягат при мама.

# 259
  • София
  • Мнения: 12 632
Че преди нямало ли е мамини синчета? Joy Просто "булката" по подразбиране е била завирана в майчината къща, да може свекървата да шефства над нея.

# 260
  • Мнения: 17 407
И каква стана тя - жените нивгаш не са (били) щастливи. Преди при свекърва, сега - самостоятелно и пак зор.

# 261
  • София
  • Мнения: 12 632
Що бе, аз съм си щастлива Joy А и не само аз...

# 262
  • Мнения: 1 083
Абе друго си е седем дена да те боли нещо, пък на осмия да склониш. То си е чакане и държане във въздуха.
А сега какво - всеки ден да те натиска жената, ти една игра да не можеш да изиграеш и едно порно да си пуснеш(подпредтекст, че не ти пускат).
Взимам си поука - от утре всичко ме боли.

# 263
  • Мнения: 50
Гледам , че темата доста се е развила за около месец 😂
Относно "казуса" , има развитие. Споделих с него , поговорихме и мисля , че се разбрахме. Спомни си , когато бяхме в обратна ситуация и ми благодари , че съм честна с него. Донякъде проблем има и в мен , така че ще работим двамата заедно. Благодаря на всички , които се включиха 😊

Общи условия

Активация на акаунт